İlk aşk'ınız...

1.622 izlenme - 44 yorum -
« / 5 »
Yorum Yaz
Alpii94
29 Mayıs 2011 Pazar 13:26:51
İlk Aşkım,Son aşkım oldu...4 Sene oldu vazgeçemiyorum...Onu sevmekten kendimi alıkoyamıyorum.Çünkü ben Onu seviyorum...
NILGUN
29 Mayıs 2011 Pazar 15:53:20
Cok dalgaci ve erkek cocugu gibi serttim o yuzden lugatimda olmadi.
Zamani gelene kadar Haluk.
nene hatun
29 Mayıs 2011 Pazar 16:33:01
:) aşksa eğer sır kalmak zorunda ...

ki ilk ve son başka da olmaz herhalde ...

kıymeti de bilinmeden uçaaar gider
Kul-Çerçi
29 Mayıs 2011 Pazar 17:38:33
İlk ve tek sadece yaradanım
gülkurusu
29 Mayıs 2011 Pazar 18:55:19
ne ilgisi var şimdi ...

biz insanlara mı tapıyoruz yani aşık olarak ???
Ankeda
29 Mayıs 2011 Pazar 19:03:50
İlk aşkım şiir ve hala ona aşığım...:)
Kul-Çerçi , forumun sahibi
29 Mayıs 2011 Pazar 19:52:46
sizinle ilgili birşey söylemedim benim kalbimdeki aşkı söyledim ne alaka şimdi ablacım
gülkurusu
29 Mayıs 2011 Pazar 22:20:30
tasavvufi konularda hassasım bugün ...

bu konunun gereksiz yerlerde dile düşürülmesine kızıyorum ...

sana denk geldi ...
29 Mayıs 2011 Pazar 22:23:12
tabi eminim ki kırıcı olduğunuzun da farkında değilsiniz ?
gülkurusu
29 Mayıs 2011 Pazar 22:50:10
farkındayım çocuk ...

kırılmalar esneklik sağlar ...

kırıldıkça sağlamlaşır insan ... unutma ! ...
29 Mayıs 2011 Pazar 22:55:17
evet bayağı bir esnedim unutmayın ki Allah büyük bir gün sizi de bir kıran olur
Ankeda
29 Mayıs 2011 Pazar 19:04:30
Yanlış yere yazmışım... :S İlk aşkım şiir demiştim...
meselci
29 Haziran 2011 Çarşamba 13:07:38

ilk aşkım, ilkokul boyunca aysel isminde bir kızdı...

öğretmenimi dinleme yerine, onu izlerdim her derste...

dellysedat
29 Haziran 2011 Çarşamba 13:28:30

Tarih öğretmenimdi.

O dersi hiç sevmiyordum,
ama nedense;
hergün 10 ders boyunca tarih dersi olsa diye geçirirdim içimden.

cizgilikagit
29 Haziran 2011 Çarşamba 13:44:22
Kayıtların uzun boylu tutulmadığı yıllarmış ki, aklımda kalan; birçift iri ela -yeşil arası göz ve bahçede uğurböceklerini uçurduğumuz bir sahne sadece.

Rivayet olunur ki onlar mahalleden taşınırken balkonda hüngür hüngür ağlamışım. O ise kamyonun önüne kurulmuş dönüp bakmamış bile.

Herhalde 4-5 yaşındaydım. Aslında çok ilginç. O yaşta bir çocuğa gözün güzelliğini seçtiren zevk nereden gelir yahut birinin ardından ağlatan acı tam olarak nedir ki? Çocuk bilgeliği nereden ilham ediliyor insanoğluna acep?
MEZARKABUL55
29 Haziran 2011 Çarşamba 13:59:45

Adını hatırlamıyorum 5 yaşındaydım...Sırılsıklam aşıktım ama onu hatırlıyorum gece uyku falan yoktu :)
Angie
29 Haziran 2011 Çarşamba 17:09:45

Abimin en yakın arkadaşıydı. Ben 6.sınıfa gidiyordum onlar üniversiteye hazırlanıyordu. Elbette ki haberi olmadı duygularımdan. Duygularım? Bize gelmesi her zaman mutluluktu bana işte :) Ben üniversiteye giderken, ilk aşkım kimdi biliyor musun muhabbetiyle anlatmıştım abime de.
Platonikti işte. Belki biraz da hayranlık filan. Şımarığın biriydi. Abi diyordum ona da :)

Yorum Yaz
« / 5 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.