Sizi nasıl kitaplar en çok etkiler?

1.222 izlenme - 44 yorum -
/ » 5
Yorum Yaz
muratsahin123
11 Eylül 2006 Pazartesi 23:42:00
Sizin en çok sevdiğiniz kitap türü nedir? tarih,roman....
Peki neden?
Aydın
12 Eylül 2006 Salı 00:31:21
Aslında bunu söylemek zor, her tür (siyasi içerik hariç) kitabı okurum
ama en çok mısır tarihi ile ilgili olanları severim.
muratsahin123
12 Eylül 2006 Salı 21:23:01
sizde bu foruma mesajlarınızla belirtmişsiniz encok hangi kitapları sevdiginizi bende yazıyım:

Ben en çok tarih kitapları ve bilimsel konuları içeren kitapları severim.

cünkü geçmisini bilmeyen millet gelecekte varolamaz

ve

doğruları konusmak için severim
zeren
12 Eylül 2006 Salı 22:11:58
attila ilhan,hulki cevizoğlu,oktay sinanoğlu kitapları okunmalıdır... zevklidir..gerçektir,öğreticidir,yol göstericidir...Atatürk'ümüzün ışığında...
eda
13 Eylül 2006 Çarşamba 15:28:41
açıkcası benim durumum okumaya hangisi musaitse o etkiler misal tarihe bayılırım fakat oturup kişisel gelişim okurum etkilene bilirim bence bu yazarada baglı belkide benim fazla alanla ilgilenmemden bilemiyorum yine karıştım...
gündönümü
13 Kasım 2006 Pazartesi 19:32:05
ben tarih ve felsefi içerikli romanları severim.
Burhan Üregül
13 Kasım 2006 Pazartesi 20:41:55
Dehşetli gelse de gerçekçilikle dolu bir bakışı olan Albert Guy de Maupassant' ın yazdığı tür hikayeler.
GaripKurt
14 Kasım 2006 Salı 23:27:41
Tarihi kitapların tutkunuyum ...
en son okuduğumda
Abdullah UÇAR'ın
''Haçlının Gururunun Yere Serildiği Yer ÇANAKKALE''
Kitap reklamı yapmış oldk ama hakkınızı helal edin kimi yerde insan göz yaşlarını tutamıyor çünkü...
oya
15 Kasım 2006 Çarşamba 16:36:45
yaşam hikayeleri...severek okuduğum romanlardır....son zamanlarda Zülfü LİVANELİ'nın kitaplarının tadına doyamıyorum....

İnsan yaşamının senaryo olduğunu düşünmüşümdür çoğu zaman ....hayal edemeyeceğim kadar fazla yaşam hikayesi ....sanırım bunlardan alınan kesitleri roman tadında okumak keyif veriyor....

_yağmur tarafından 11/15/2006 4:39:28 PM zamanında düzenlenmiştir.
simbolmina
28 Ocak 2007 Pazar 22:06:45
ilk önceliğim yeraltı edebiyatı ve kahramanı Chuck Palanhniuk...

Tarih kitapları ve edebiyatın konuşturulduğu Fransız edebiyatı...
Erdinn
26 Kasım 2015 Perşembe 22:16:00
Tarih ve siyasi türden olanlar daha çok ilgimi çekiyor.
Yorum Yaz
/ 5 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.