Edebiyat defteri 3.ankara etkinliği...

9.195 izlenme - 79 yorum -
/ 8 »
Yorum Yaz
Toynak
7 Nisan 2010 Çarşamba 12:16:06
Edebiyat defteri ailesinin geleneksel şiir şöleni olan yaz etkinlikklerinden ilki Ankara da düzenlenmektedir...Bu ankara da 3. buluşma olacaktır...Edebiyat defterinin gecikmiş 4.yaş günü kutlaması ve yine Edebiyat defteri yıllığının
(şemsiye) basılması nedeniyle Edebiyat defteri ailesinin Türkiyenin de merkezi olan Ankara da bir etkinlik daha düzenlemiştir...Bütün şiir dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız...

MEKAN: LİVANE

ADRES : Sakarya caddesi.inkılap sokak 5 / 8...Kızılay ANKARA...

TARİH : 24 nisan 2010 cumartesi

etkinlik cmartesi günü saat 13 te başlayıp gece 24 'e kadar devam edecektir..Mekanda saat sınırı yoktur isteyenlere sabaha kadar...)))

MENÜ :

1 - 12 Adetlik ördovr tabağı..
2 - Ara sıcak :sigara böreği ve köfte (ikişer adet)
3 - Kıymalı- ıspanaklı börek...
4 - Ana yemek :tavuk sote -pilav
5 - Laz böreği...

6 - Salata
7 - Meyva tabağı

Sisli Rüya isimli müzik grubu..
Otantık karadeniz çalgısı kemençe-tulum
kazım koyuncu parçaları,horon..

Etkinlik saat 13 te başlayıp gece 12 ye kadar devam edebilecektir...Salonu kullanma sınırlaması yoktur...

Etkinlik katılım ücreti kişi başına 50 tl olarak belirlenmiştir...

Ayrıca etkinliğimizi iki ulusal bir yerel kanal izleyecektir...

Bir kaç ünlü isim çağırmayı düşünmüştük ama bu bir aile toplantısı sıcaklığında olacağı için
biz bize olalım diye düşündük...

Şiir okuyacak arkadaşlar isimlerini yazdırırlarsa sorun olmaz..Zamanımız bol olduğu için şiire ve sohbete doyacağımız kesindir...

Bütün şiir dostlarımızı aramızda görmek bizleri mutlu edecektir...Şimdiden hayırlı olsun diyorum...Saygılarımla...

Toplantıya katılım için isminizi buraya kaydedebilirsiniz:
http://www.edebiyatdefteri.com/?istek=toplanti

Toplantı akşamı Ankara da kalmak isteyen arkadaşalar için Öğretmen evi veya devlet misifhanelerinde yer ayrılacaktır...Bu yüzden toplantı akşamı dönmeyip Ankara da kalacak olanlar kayıtr formunda belirtirseler biz ona göre yer ayıracağız...Bilginize sunulur...

Toynak tarafından 4/12/2010 7:56:31 PM zamanında düzenlenmiştir.
Toynak , forumun sahibi
8 Nisan 2010 Perşembe 00:41:48
1 - Nuh Benlioğlu
2 - Toynak + 2 misafir
ayfer_balikci
8 Nisan 2010 Perşembe 01:34:44
çok teşekkürler sevgili arkadaş gelmeye çalışıcam çok isterim .saygılar..
S.a.N.C.ı
8 Nisan 2010 Perşembe 03:57:51
edebiyat defteri 'şiir ve sohbet' buluşmasında alkol'ün olması, bi yemek menüsünün verilmesi bu işin özünden çok uzak olduğunu düşündürüyor bana.. bir ticari etkinliği anımsatıyor, muhabbetten öte.. ve her seferinde hevesim kır(dır)ılıyor buluşma için.. biraz düşünelim.. lütfen..
Ben sana yandım
8 Nisan 2010 Perşembe 07:48:33
çok arzu ettiğim değerli dostlarla bir arada olmayı çok istiyorum.Bir fırsatını bulursam katılmaktan memnun olacağım.Tüm dostlara selam ve saygılarımla.
RamazanTopoğlu
8 Nisan 2010 Perşembe 10:35:13
Sevgili Toynak, Karadenizli olmayan Karadeniz müziğini sevmeyene "gelmesin" der gibisin:))
Emine UYSAL (EMİNE45)
8 Nisan 2010 Perşembe 19:11:27
Emine45 her zamanki gibi, yine yalnız katılacak.
su_misali(Gülhun Ertilav)
8 Nisan 2010 Perşembe 22:04:03
can yüreklim canım eminem sen yalnız değilsin ki ben varım beeennnnn:))))
Emine UYSAL (EMİNE45)
8 Nisan 2010 Perşembe 22:13:40
Canım benimmm! Su_Misalim, İyi ki varsın... Seni seviyorum...
İbrahim Yaman
8 Nisan 2010 Perşembe 22:52:42
Katılmaya çalışacağım der,
İleriki günlerde kesinleştireceğim der,
Saygılar sunarım.
canandemirel
8 Nisan 2010 Perşembe 23:03:43
kısmetse katılmayı düşünüyorum
ahmetsendul
8 Nisan 2010 Perşembe 23:07:29
katılmak isterim ve elimden geldiğince katılmaya çalışcağım..
ben ahukuk bürounda stajerlik yapıyorum hafta sonunda denk geliyor ama katılmaya çalışacağım...
siyahgecem
8 Nisan 2010 Perşembe 23:29:27
bende katılıyorum arkadaşlarımı tanımak onlarla birlikte olmak beni çok mutlu eder çok teşekkür ederim habib bey çok teşekkür ederim
siyahgecem
8 Nisan 2010 Perşembe 23:40:46
kelami bey lütfen katılın sizleri tanımaktan arkadaşlarımı tanımak ne güzel bir şey çok sevinirim gelirseniz
aşiyan052
9 Nisan 2010 Cuma 00:10:14
sevgili şiir dostu Toplantının ankarada yapılacağını duyunca çok sevindim..Katılmayı düşündüğüm programın tarihine bakmadan işaretledim..sonrada o tarihte ankarada olmayacağımı hatırladım..ve üzgünlükle katılamıyacağımı bildirmek istedim size buradan...dilerim başka zamanlarda buluşuruz inşallah...
GÜLAY BİRKL
9 Nisan 2010 Cuma 02:15:01

Ne yazikki 29 Nisanda Avrupadan donus yarihim oldugu
icin, butun isteklerime karsi aranizda olamayacagim
sizlere bol cig kofteli. bol siirli ve sohbetli
Ankara bulusmasi dilegimle
sevdapınarı
9 Nisan 2010 Cuma 06:40:31
MERHABA BEN SEVDAPINARI RUMUZLU GÜLHAN KESKİN.TOPLANTIYA ÇOK SEVDİĞİM ÜÇ ARKADAŞIMLA GELMEK İSTİYORUM VE ŞİİRİMİ OKUMAK İSTİYORUM.ARKADAŞLARIMDAN İKİSİDE ŞAİR.İSTERLERSE ONLARDA BİRER ŞİİRLERİNİ OKURLAR.EDEBİYAT DEFTERİ ÜYESİ DOSTLARIMLA TANIŞACAĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.GÜLHAN KESKİN.
VURGUN
9 Nisan 2010 Cuma 08:30:40
Yolum geçer
..
sevgi ve saygılar
galatasaray
9 Nisan 2010 Cuma 10:12:26
sevgili ailem bu toplantıda aranızda olmayı çok isterdim hele,hele hayranı olduğum bazı arkadaşlarımın da katılacakların duyduktan sonra iki elim kanda olsa katılırdım fakat ondan daha önemli bir sorunum var sevgili annem hasta olsuğu için bu güzel organızasyona katılamayacağım tüm katılan değerli arkadaşlara iyi eğlenceler güzel günler diliyorum
emeği geçenlere teşekkürler ve başarılar dilerim
sevgili tonyak ankaraya damganı vuracağından eminim başarılar
her kese ayrı, ayrı sevgiler sunarım
welati
9 Nisan 2010 Cuma 11:32:02
slm ben yunus ekici şiir yazarıyım ankara elmadağda oturuyorum şiirler yüreğin bir parçasıdır eğer şiir olmasaydı insanlar birbirini anlamakta zorluk çekerdi
9 Nisan 2010 Cuma 13:29:00

galatasaray...geçmiş olsun kardeşim, annenize acil şifalar diliyorum

bir dahaki sefere görüşmek üzere
FatmaTürkan
9 Nisan 2010 Cuma 15:32:38
çok teşekkür ederim,güzel olurdu,yüreklerinde hep sevgiyi arayan,barındıran güzel insanları tanımak ne güzel olacaktı.inşallah bir daha ki yaşımızda sizleri tanıma mutluluğunu tadarım...saygılar
fatime altuntaş
9 Nisan 2010 Cuma 23:48:54
Değerli Edebiyat Defteri dostları aranızda olabilmeyi çok isterdim kısmettir.yürek dostluğumla <alanya dan selam ve sevgiler...
Zeynep A. Edirne
10 Nisan 2010 Cumartesi 03:28:43
Hocam çok gelmek istiyorum ama....Dilerim sorun çıkmazz...Gelemesemde yüreğim sizlerle biliyorsunuz..Orada olacak olan tüm şiir yürekli dostlara saygı ve sevgiler..
ağla yüreğim
10 Nisan 2010 Cumartesi 08:51:57
ARANIZDA OLMAKTAN BÜYÜK MUTLULUK DUYACAĞIM İNŞALLAH BİR AKSİLİK OLMASSA ARANIZA KATIMAYI İSTİYORUM KARADENİZLİ OLARAK BU DAVETİNİZİ ASLA KAÇIRMAK İSTEMEM VE BÖYLE BİR ETKİNLİKTE BULUNDUĞUNUZ İÇİN YÜREKTEN KUTLARIM VE EDEBİYAT CAMİASIYLA TANIŞACAĞIM İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK HEYECANLIYIM RABBİM İNŞALLAH SİZLERLE TANIŞMA FIRSATIMI KAZANDIRIR ÇOK DEĞERLİ DOSTLARLA OLMAK YÜCE DUYGULARDAN BİRİSİDİR SONSUZ SAYGIM VE SELAMLARIMLA ALLAHIMIN HAYIRLI DUALARI ÜZERİNİZE OLSUN
Toynak , forumun sahibi
10 Nisan 2010 Cumartesi 23:38:33
birde karadenizli...
yaşasın yalnız olmaktan kurtuldum...Tacettin ağabey limdi kaçacak yer arıyordur...sivastan katılım hiç yok...
şeref verirsiniz hemşeirm...bir horon vuralımda millet tulum ve oynamak görsün...sevgilerimle
Hikmet Özkul
11 Nisan 2010 Pazar 12:07:03
sevgili secaattin abi her hangi bir aksilik olmazsa tabiki ordayım ama bu sefer sahneye çıkmam bilesin.
asksairi48
11 Nisan 2010 Pazar 20:54:18
selam hanı ınsan ah keske dery orda olabılseydım
ınanaın suan o duyguyu yuregımden soyluyorum burda yenıyım yaklasık 2200 şirım var bunları boyle bır etkınlıgın yaz tatılıne geldugı bır zamanda tekrarlanması ıcın dua etcegım cunkı efendım ben mugla gokovada gorev yapıyorum ıanakı suan cok uzgunum ah keske gelebılseydım dıyorum hemde yurekten
sızlere hos sohbetşer dılıyorum a.e.o hoscakalın
kimyagersair48@
vundeba
12 Nisan 2010 Pazartesi 13:05:20
Gerçektende bana göre edebiyata sanata kültürel paylaşıma şiire,bu kadar önem veren tüm güzellikleri şiir tadında paylaşan başka bir çalışmanın olmadığını sanıyorum,bununda adı EDEBİYAT DEFTERİ.Bu güzel etkinliğe bende katılmak isterdim,ancak uluslararası sanatsal çalışmalarım dolayısıyla ne yazıkki o tarihlerde başka ülkelerde olacağım,bu nedenle tüm sevginin sımsıcak paylaşılacağına inandığım bu güzel toplantınızda olamadığım için,inanın çok üzülüyorum.Bu vesileyle katılacak olan tün edebiyat dostlarını ve sizleri sevgiyle kucaklarım,bundan böyle yurtdışındaki tüm çalışmalarınızda,sizlerin ve sanat dostlarının her zaman yanındayım.her şey tüm bu geceniz güzel geçsin diliyorum sevgilerimle.
Prof.Dr.Levent Seçer
D E U T S C H L A N D
sevdapınarı
14 Nisan 2010 Çarşamba 23:10:03
MERHABALAR BEN SEVDAPINARI GÜLHAN KESKİN.AKLIMA TAKILAN BİR KONUYU SORMAK İSTİYORUM.TOPLANTI ÜCRETİNİ NE ZAMANA KADAR VE NEREYE VERECEĞİZ ? BU KONUDA AÇIKLAMA YAPARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.10 GÜNÜ İPLE ÇEKİYORUM.ÇOK HEYECANLI VE MUTLUYUM.
vuslat05
15 Nisan 2010 Perşembe 02:36:52

Katılmayı çok isterdim toplantıya ama içki olduğu için ben ve birçok arkadaş gelemiyoruz..
Keşke gözönünde bulundurulsa idi..
Katıldığımız ve size' siz toynaksısınız 'dediğim toplantıda ne eksikti ki?
Eğer her toplantısı içkili olacaksa hiç tanışamıyacağız defter şairleri ile diyeceğim..
Bundan sonraki toplantılarda bu konu üzerinde düşünülmesini dilerim...
Selam ve sevgilerle..
ESRA
Canan Onuş
15 Nisan 2010 Perşembe 11:01:35
Sevgili Toynak, sizlerle olmayı çok isterdim ama sağlığım müsade etmiyor, katılacak tüm dostlara ve sevgili eşinize selamlarımı söyleyin, sizleri seviyorum:))
Özden Özpınar
15 Nisan 2010 Perşembe 13:37:00
Çok istememe karşın sağlık problemi nedeniyle gelemiyeceğim.Tüm aile bireylerine sevgilerimi iletiyorum.
vuslat05
15 Nisan 2010 Perşembe 15:53:33

4/15/2010 3:52:02 PM
Size yazdığım mesajımı sayfaya da eklemiştim,yönetim mi sildi merak ediyorum...
Demek ÇİFTE STANDART VAR!
HANİ YASAKSIZ BİR ÜLKE İSTİYORDUK?HANİ FİKİRLERE ÖZGÜRLÜK DİYE ÇIĞLIK ATANLAR?
KINIYORUM......
nur benlioğlu
8 Nisan 2010 Perşembe 00:38:22
ÖNCELİKLE ÇOK TEŞEKKÜRLER DOST ! ŞU AN ANKARA 'DAYIM. AMA, AİLEMİZ İÇİNDE YENİDEN OLMAKTAN ,MUTLU OLURUM.BAKALIM NASIL OLACAK ? GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE, İLGİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLER..SEVGİYLE,ŞİİRLERLE KALINIZ.
Toynak
8 Nisan 2010 Perşembe 00:40:34

1 - Nuh Benlioğlu
2 - Toynak + 2 misafir
direniş
8 Nisan 2010 Perşembe 00:46:15
Hayırlı olsun Edebiyat Defterimiz adına. Sağolasın Toynak gardaşım. Umarım enfes geçecek toplantımız değerli şiar dostlarımızla... İzin mevsimi olsaydı katılabilme imkanımız olurdu. Bu toplantıların zamanlaması bana ters geliyor. Yada, şanssız bir kulum desem daha isabetli olur :)))
Selam ve saygılar yüreğine gardaşım...
muratcanbolat
8 Nisan 2010 Perşembe 00:46:35
Hazır toplanmışken bana edebiyat kondu bir ev yapalım.Malum ev sahibi sattı habersiz kirada oturduğum yeri.Bir önceki ev sahibimind Almanyadan oğlu geldi.Vallahi anlamıyorum bu ev sahiplerinin yarısının oğlu Alamanda.Şimdi Murat ev arasın dursun:)
Ankara yakın bize Çorum ve çevresini toplar geliriz :)
Toplantıları seviyorum.Çok kaliteli insanlarla tanıştım defterin toplantısında geçende.Bu güzel organizasyonda emeği geçecek olan herkese teşekkürler şimdiden.Taşınır taşınmaz Ankaradayım :)
Toynak
8 Nisan 2010 Perşembe 00:52:25
teşekkürler kardeşim...,
ev meselesini sorun etme bizde usta çok..bir kaç tuğla benden...Çivisini merteğini ,keserini rendesini alır gelir ev sahibinede bir yaparız ha)))))

Biz bir aileyiz derken samimiyiz bu konuda....
Allaha emanetsin kardeşim..
8 Nisan 2010 Perşembe 00:48:35
Tabii ki geliyorum

Hemde bu sefer korumalarımla:)))

Bekle bizi Ankara
nur benlioğlu
8 Nisan 2010 Perşembe 22:31:01
canım Benim, Ankara 'da buluşacağız yine.Ne güzel olacak yenidan buluşma inanıyorum.Bu arada, Sevgili Toynak Kardeşimizin kulağını çekmişsiniz, adım konusunda.Nur Öğretmenini tanıyamamış.Zamanı yok ki, güzel şiir yazmaktan, bizleri tanımaya....Mutluyum !!!!
su_misali(Gülhun Ertilav) , forumun sahibi
8 Nisan 2010 Perşembe 22:37:23
canım öğretmenim:)) sizi tekrar görebilecek olmam büyük mutluluk benim için
sevgilerimle
tacettin yıldırım
10 Nisan 2010 Cumartesi 22:22:02
evet beraberliğin tadı unutulmayacakta şu toynak olmasaydı....gece dahada yıldızlaşırdı....şimdide tutturmuş çiğ köfte yapacağım diyor.....hastalanmasak çok iyi.......
su_misali(Gülhun Ertilav) , forumun sahibi
10 Nisan 2010 Cumartesi 23:27:41
Tacettin ağabey, siyanür koyup zehirleyecek bizleri Toynak abim, Amman sen bizleri koru:))))
Toynak
8 Nisan 2010 Perşembe 00:55:18
1- Nuh Benlioğlu
2- Toynak + 2 misafir
3 -Murat Canbolat
4 -Su_Misali+ korumaları.))))

Toynak tarafından 4/8/2010 12:59:01 AM zamanında düzenlenmiştir.
Sevi-esin
11 Nisan 2010 Pazar 13:11:52
toynak hocam katılım syfasında 17ve29 rakamda ismim kayda geçmiş bilginize saygımla...
Neslihan YAZICILAR
8 Nisan 2010 Perşembe 01:06:22
1- Nuh Benlioğlu
2- Toynak + 2 misafir
3 -Murat Canbolat
4 -Su_Misali+ korumaları.))))
5 - Neslihan Yazıcılar + Sinan Can

Neslihan YAZICILAR , forumun sahibi
8 Nisan 2010 Perşembe 01:07:26
Toynak Abiiim:))
Laz gecesine katılacağız gibi geliyor bana,
bak getirtme bana kızancıklarııı:)))
8 Nisan 2010 Perşembe 01:09:30
Huuuu:))
Abii ölürdün beni Lazca mı bunlarr:))

20 cl.lik rakı,votka,cün(yerli içkiler)cün - cin
35 cl.lik şarak - şarap
kişi başına 4 bira,4 meysu

:)) Resim değil fotoğrafta çekerim:))
Kal sağlıcakla...
8 Nisan 2010 Perşembe 01:14:31
dahası da var

bir de canım öğretmenimim adını NUH diye yazdı

NUR BENLİOĞLU :)))

umarım anlayışla karşılar canım öğretmenim
8 Nisan 2010 Perşembe 02:32:35
Kanka...
Nuh önceden Nur yazılırdı senin haberin yok tabi ki:)))
R zamanla H oldu:))
Toynak Abim bu sana...

:)) Yandık valla yarın okursa yazdıklarımızı
dur bakalım :))
Toynak
8 Nisan 2010 Perşembe 08:07:22

Siz bittiniz...Zaten Tekirdağ dan yarım kalan hesabımız vardı...o rsimlerin o iplerin bir intıkamı olmalıydı)))))
8 Nisan 2010 Perşembe 20:49:28
- Laz böreği...

Abi şerbetlisinden değil, değil mi:)???
Var ama şerbetlisi dee bak beni bir şey bilmiyor sanma...:)

He sen şimdi diyorsun ki deplasmandasın öyle mi Tekirdağ'ın acısı çıkacak zor abicim bence:)))

Yorma kendini bak yaşlanıyorsun ne diim sana ben ki öyle oyala sen kendini...

Su-misali bak biz şarak içeceğiz tamam mı yeni bir ürün Tekel'in son gözdesi:)))

ŞARAK, Karadeniz dolaylarında özellikle Rize'de yetişen çay üreticilerinin içine katkı maddeleriyle yaptıkları special bir alkoldür:)))

Elime düştün Abi günümdeyim:)))
Kızmaaa sakın...!

Özellikle ŞARAK içmeyenler denesinler derim, çok içildiği takdirde iyi şiir yazılabilir diye bir rivayette vardır:)))

Muzurluk günümdeyim sanırım...
:)) Saygımla...
Toynak
8 Nisan 2010 Perşembe 22:00:48
demek ki son şiirlerin onun için anlaşılmıyor da ben bu yaşta sözlüğe bakıp eziyet çekiyorum...ben anlamam şaraktan falan...rakıdan şaşmayacaksın neslihan kardeşim...

görelim bakalım...bu kez ben kazanağım savaşı...
8 Nisan 2010 Perşembe 22:04:28
İştee hep gene benim memleketin içkisi:)))

Abi canın sağ olsun bakalım:) sen üzülmee yeter ki deplasmandayız dimi...:))
8 Nisan 2010 Perşembe 22:06:30
şarap zaten günah:))) şarak belki günah değildir kankam:))))
Genç Ozan
8 Nisan 2010 Perşembe 22:29:20
Toynak
8 Nisan 2010 Perşembe 23:15:44
Bu neslihan ile Su_misali varya...
yandılar vallahi...Siyanür katmam lazım ŞARAKlarına da bir daha sesleri çıkmasın hiç.:)))
8 Nisan 2010 Perşembe 23:38:29
Boşuna korumalarımla gelmiyorum:))) bana tuzak kurdun sen bu sefer ağabey, ben birde orada yanıma Tacettin abimi alırsam bende daha mutlusu olamaz

neredesinnn Tacettin Abiii ses ver sesimeeeee:))))))
Toynak
9 Nisan 2010 Cuma 22:46:30

Boş yere çağırma Tacettin ağabeyi..Kelin ilacı olsa başına sürerdi..O önce kendini kurtarsın da sıra size gelsin:)))
10 Nisan 2010 Cumartesi 01:33:42
Bizleri siyanürden ancak Tacettin ağabey kurtarır, elbet sesimi duyacak Tacettin ağabeyim görürsün bak:)))

Yoksa değil iki koruma bütün Gaziantebi toplar gelirim toplantıya,Horon değil, antep havaları çalarız bütün gece:))))
Toynak
10 Nisan 2010 Cumartesi 23:56:03
tacettin yıldırım çnce kendi ücanını kurtarsın...da sonra şükretsin...

bu arada Zeki Çelik...bir sataşma da sana yapmak lazım...
Al hırkanı gel biz değnek buluruz ahlat dalından..kime istersen sonrası.))))
13 Nisan 2010 Salı 22:22:31
Abi uçak biletlerini şimdiden ayırttık erken gelmeyi düşünüyoruz...
Önce bir çalışma yapalım bakalım nasıl horon tepilir!:))

Allah bilir selender vardır orada masa, sandalye yerine kuş bakışı bakarız artık...

Sana takılıyorum arada abisi ne yapalım çekeceksin kardeşinin kahrını...:))

ağla yüreğim
14 Nisan 2010 Çarşamba 09:52:06
MERHABA SAYGI DEĞER EDEBİYAT DOSLARIM MERHABA GÜNÜNÜZ GÜZEL YÜREĞİNİZ MUTLULUKLA GEÇSİN BEN AĞLAYÜREĞİM GEELDE TÜM ŞİİR VE YAZILARIMDA AĞLAMIŞIMDIR AMA NORMALİNDE KİMSE BENİ AĞLATMAYI BAŞARAMAZ GÜLERYÜZLÜ HALKLA İLİŞKİLERİ SEVEN TOPLUM İÇİNDE SEYGI SEVGİ ÇERÇEVESİNDE HOŞ SOHBETLERİM OLAN YÜZÜNDE HERZAMAN GÜLEN HATLARI OLAN BİRİYİM. EVET EFENDİM İLK TANIŞMA FASLINI BİTİRDİKTEN SONRA GELELİM ŞU ŞARRAK (İÇKİ) TÜRÜNE BEN SANIRIM YAZIM HATASI OLMUŞTUR AFFEDERİZ DEDİM BELKİDE ŞARAPTIR AMA KIRMIZIMI BEYAZMI NE OLDUĞUNU KAVRAYAMADIM AMA OKUDUMKİ DÜŞÜNCELERİMDE YANILMIŞIM ŞARRAK KONUSUND BENİ VE DİĞER ARKADAŞLARIMIZI AYDINLATTIĞINIZ İÇİN CANİ GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM YAZIKKİ BEN ALKOLLÜ İÇKİYE TÖVBE ETTİM NEDEN DERSENİZ DAHA 15YAŞINDAYKEN KÜÇÜK RAKIYI İÇMİŞTİM TAM Bİ BERDUŞTUM ODA YAKİNEN KOMŞUMUZUN KINAGECESİNDE HERKEZ GİTTİKTEN SONRA İDDA UĞRUNA İÇTİM ARKADAŞIM 1BARDAĞI ZOR İÇTİ BENSE BİR KÜÇÜK RAKIYI DEVİRDİM OLAN BARDAKLARA OLDU O SARHOŞLUĞUMLA KIRMADIK BARDAK BIRAKMAMAMIŞIM TEYZEDE BANA KIZIM SENİN DÜĞÜNDE BARDAK ALICAM DEDİ:))BU ANIMI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM HA DİYECEKSİNİZKİ NEDEN YAZI BÖLÜMÜNDE PAYLAŞMADINIZ EE SİZLER GETİRDİNİZ AKLIMA DÜŞÜRDÜNÜZ ALKOLLÜ İÇKİ ÇEŞİDİ DEYİNCE:))SEVGİ VE SAYGIALRIMLA SİZLERLE TANIŞMAYI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM 10GÜNKALDI 1.GÜN BUGÜN BİTİO:)))))))))))))))))

SONGÜL BOZKA ÖZGÜN(AĞLAYÜREĞİM)
14 Nisan 2010 Çarşamba 14:15:48
Bu hoş anekdot için teşekkür ederiz:)
AYTEN ÇIKRIKCI
8 Nisan 2010 Perşembe 01:22:29
HARİKA BU GÜNÜ BEKLİYORDUM HEP,,,,İZMİR-FOÇA BULUŞMASININ TADI DAMAĞIMDA KALMIŞTI. SANALDA TANIŞTIĞIM CANIM ARKADAŞLARIMI ŞİİR DOSTLARIMI YAKINDAN GÖRMEK TANIMAK BENİ ÇOKKK MUTLU ETMİŞTİ. BENİM MEMLEKETİMDE ANKARADA OLMASI DA BİR BAŞKA SEVİNDİRDİ BENİ. SAYIN TOYNAK ANAMI DA ALIP GELİYORUM ONA GÖRE BANA YER HAZIRLA. ŞİMDİDEN ÇOK GÜZEL OLACAĞINA İNANIYOR SABIRSIZLANIYORUM
sahaf
8 Nisan 2010 Perşembe 01:24:47
Ohh sefanız olsun, şiir şöleni boğazınızda kalsın emi; insan bir düşünür da, Sahaf yurt dışından hemencecik nasıl gelir daha yeni gelip gitmiş.Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, anlatırsınız artık bana da...
Murat Kayali
8 Nisan 2010 Perşembe 22:18:05
Evet,bizi düsünen yok ehh eninde sonunda gurbetciyiz vesselam:)
Toynak
9 Nisan 2010 Cuma 20:31:32
sizler yüreğimizde olacaksınız dostlar...
Bülent ARI
8 Nisan 2010 Perşembe 01:28:20
24 NİSAN ALLAHTAN BİR MANİ OLMAZSA ANKARADAYIZ İNŞALLAH.EDEBİYAT DEFTERİNİN İLK DEFA TOPLANTISINA KATILACAĞIM İNŞALLAH GÜZEL GEÇER DİYE DÜŞÜNÜYORUM.TABİİKİ ŞİİR OKUMAK İSTERİZ ADI ŞİİR DİNLETİSİ OLAN HER YERDE ŞİİRLERE SES OLMAK İSTERİZ.ORGANİZEYİ YAPAN TÜM ARKADAŞLARA YÜREK DOLUSU SEVGİLER SAYGILAR.BÜLENT ARI/SİVAS YAZARLAR VE ŞAİRLER DERNEĞİ 2. BAŞKANI
Toynak
11 Nisan 2010 Pazar 00:38:23
siz gelin hoş gelin yeter hocam...sivas daima candır
ve çok özeldir bu ülkede...yakışır diyorum..sevgiler saygılar
Yorum Yaz
/ 8 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.