Sevgili canan onuş(ceynan) ın eşi yoğun bakımda!

1.788 izlenme - 78 yorum -
/ 8 »
Yorum Yaz
Leyla Demirli ( Usta )
23 Aralık 2009 Çarşamba 10:30:46
Sevgili şair dostumuz, değerli ablam Canan Onuşun çok değerli eşi Kemal Onuş geçirdiği bir ameliyat sonrası beynine giden kan pıhtısı nedeniyle Fatih Sultan Mehmet Hastanesinde Yoğun bakımda.(eski Ptt Hastanesi) Bir an önce sağlığına kavuşup tekrar ailesinin ve onu sevenlerin yanına dönmesini diliyor ve gönülden dualarımızla yanlarında olduğumuzu bilmelerini, hissetmelerini istiyorum....

Bugun ziyaretlerine gideceğim yeni ve güzel haberler alıp buradan paylaşabilmek dileğimle.

Ve...

-29.12.2009-

Sevgili Canan Onuşun Eşi, Kemal Onuş Bugün uyandı:) konuştu... Sol kolunda ki felç dışında genel sağlık durumu gayet iyi. Buradan bu güzel haberi paylaşabilmenin mutluluğu ile dualarını iyi dileklerini esirgemeyen tüm dostlara Canan abla adına sonsuz teşekkürler...

Leyla Usta tarafından 12/29/2009 10:54:40 PM zamanında düzenlenmiştir.
RefikaDoğan
23 Aralık 2009 Çarşamba 10:39:00
Çok üzüldüm Leyla Hanım! Sevgili Canan Hanımı tanıyan ve onun sımsıcak dostluğunu bilen biri olarak; hayat arkadaşının bu zor günü, zor anları atlatmasını,yaradan' ın o' nu arkadaşımıza bağışlamasını diliyorum bütün içtenliğimle.
Acil şifa dileklerimle, geçmiş olsun sevgili Canan can' a ve değerli ailesine...
lazuşağı
23 Aralık 2009 Çarşamba 11:02:20

Leyla hanım yürüyemiyecek,araba kullanamayacak kadar rahattsızım evde yatıyorum bende hastahaneye gelmek isterdim selamlarımızı söyleyin lütfen acil şifalar diliyorum haberlerinizi bekliyoruz
hazan444
23 Aralık 2009 Çarşamba 16:13:49
Allah acil şifalar versin.Tüm hastaları ve Canan hanımı ümitsiz bırakmasın.Dua edelim bol bol.
SEN BENSIZ BEN SENSIZ
23 Aralık 2009 Çarşamba 16:23:50
RABBIM acil sifalar versin umarim en kisa zamanda eski sagligina kavusur ;;Canan hanimada sabirlar diliyorum dualarimiz onunla,,,,saygilar sevgiler,,
Zeynep A. Edirne
23 Aralık 2009 Çarşamba 23:37:13
Tüm dualarım Onuş çiftine..
güzel haberlerinin yine bu sayfaya düşmesi dileklerimle..
oktayzerrin
24 Aralık 2009 Perşembe 02:17:39
inanın çok üzüldüm,Allah âcil şifalar verir inşallah,dualarımız kendisiyle..iyi haberler bekliyoruz inşallah,geçmiş olsun,saygımla...
NILGUN
24 Aralık 2009 Perşembe 06:50:16
Sevgili Canan Hanimin esine acil sifalar dilerim dualarim sizinle olacaktir.sevgilerimle
Saadet Ün
24 Aralık 2009 Perşembe 16:52:02
Hem Canan Hanımın eşine hem de yorumlar arasında çok rahatsız olduğunu belirten "lazuşağı" arkadaşımıza acil şifalar diliyorum.
Kadir YILDIZ
24 Aralık 2009 Perşembe 23:23:52
MEVLAM ŞİFASINI VERSİN TEZ İNŞ. SEVDİKLERİNE BAĞIŞLASIN ,ESİRGESİN.VE DE DAYANMA GÜCÜ VERSİN. SEVGİLİ CANAN ABLAM GEÇMİŞ OLSUN. DUALARIMIZ SİZE DİR.
Selma Özeşer
25 Aralık 2009 Cuma 01:02:13
Kardeşimize Rabbimden acil şifalar diliyorum.

Eşine de sabır versin Rabbim.
asran
25 Aralık 2009 Cuma 10:51:47
Duamla yanınızdayım inş. Allahım Sevdiklerine bağışlasın sağ sağlıkla ve tez inş.
laledevri
25 Aralık 2009 Cuma 11:33:38
Acil şifalar tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah.
de_soulmatex
25 Aralık 2009 Cuma 21:29:02
Çok üzüldüm.Geçmiş olsun.İnşallah iyi haberlerini alırız.
toprak46
27 Aralık 2009 Pazar 19:52:11
Sevgili Canan Onuş'un eşinin yoğun bakımda olmasına oldukça üzüldüm.Allahtan ümit kesilmez.Her nesnenin mutlak bir sonucu vardır.Doğa böyle yaratılmış.Canan Hanımın eşine içten geçmiş olmasını dilerken,Allahtan şifalar dilerim.Dualarımız onun sağlığına kavuşmasıdır...
Şammas AVAN
28 Aralık 2009 Pazartesi 22:59:32
Allah Acil Şifa Versin,,,
RaMMi
30 Aralık 2009 Çarşamba 10:04:51
Allah iyi insanlara sağlık,mutluluk ve güzellikler ihsan eylesin.Çok geçmiş olsun...
s_Lavinia
30 Aralık 2009 Çarşamba 23:30:18
Geçmiş olsun dileklerimle....sağlık dolu bir yıl geçirirler umarım....
Gülserçesi
31 Aralık 2009 Perşembe 01:56:54
Çok çok geçmiş olsun.
Canan Onuş
13 Ocak 2010 Çarşamba 20:20:08
Dualarınız ve manevi desteğiniz için çok ama çok teşekkür ederim..Şükür zor günleri ardımızda bıraktık, eşim yavaşda olsa iyiye gidiyor..Bir ay sonra birlikte eve dönmenin mutluluğunu yaşıyoruz, sevgi ile kalın.
İhsan POLAT
23 Aralık 2009 Çarşamba 10:39:52
Şair dostumuzun değerli eşine Allahtan acil şifalar kendisine metanetler dilerim...AEO
Canan Onuş
13 Ocak 2010 Çarşamba 20:19:31
Dualarınız ve manevi desteğiniz için çok ama çok teşekkür ederim..Şükür zor günleri ardımızda bıraktık, eşim yavaşda olsa iyiye gidiyor..Bir ay sonra birlikte eve dönmenin mutluluğunu yaşıyoruz, sevgi ile kalın.
Sabiha KÜÇÜKTÜFEKÇİ
23 Aralık 2009 Çarşamba 10:53:10

sevgili Canan dostumuzun eşine ve tüm hastalara acil şifalar dileriz..dualarımız onlarla...
duyuru için teşekkürler vefalı dost sevgili Leyla..
Canan Onuş
13 Ocak 2010 Çarşamba 20:19:49
lazuşağı
23 Aralık 2009 Çarşamba 10:54:06

Canan ablam çok geçmiş olsun dualarımız sizinle Allah sağlığını verir inşallah.
arıbeyi
23 Aralık 2009 Çarşamba 16:41:07
Değerli dostum;
üstte rahatsız olduğunu yazmışsın.
Sanada geçmiş olsun diyor şifalar diliyorum.
SAYGILARIMLA.
bezm-i cihan
23 Aralık 2009 Çarşamba 20:36:59

çok geçmiş olsun hocam...
Leyla Demirli ( Usta )
24 Aralık 2009 Perşembe 18:18:05
Çok geçmiş olsun abi.Dualarınız yeter. Acil şifalaer diliyorum.
saygımla...
Canan Onuş
13 Ocak 2010 Çarşamba 20:20:25
Mehtap ALTAN
23 Aralık 2009 Çarşamba 10:59:40
Şair dostumuzun değerli eşine ALLAHTAN hayırlı şifalar diliyorum...

Canan Onuş
13 Ocak 2010 Çarşamba 20:20:42
Sürgündür
23 Aralık 2009 Çarşamba 11:11:52
Rabbim acil şifalar ihsan eylesin inşaAllah..dualarımız sizinle kardeşim..Rabbim yar ve yardımcınız olsun..
Canan Onuş
13 Ocak 2010 Çarşamba 20:21:29
Afet İnce Kırat
23 Aralık 2009 Çarşamba 11:24:37
sevgili arkadaşımızın eşine acil şifalar diliyorum, bir an önce sevdikleriyle birlikte olması dileğimdir.
ummueytem
23 Aralık 2009 Çarşamba 13:57:23
kıymetli kardeşimize acil şifalar dilerim mesaj göndermek istedim ama beceremedim.bu şekilde duyabilirse sevinirim.ALLAH şafi ismiyle şifa versin.
Canan Onuş
13 Ocak 2010 Çarşamba 20:20:58
ö.ç.m
23 Aralık 2009 Çarşamba 11:57:42
İnşaallah eski sağlığına kavuşur. Cenab-ı Hak'tan acil şifalar diliyorum.
Canan Onuş
13 Ocak 2010 Çarşamba 20:21:14
HÜLYALVER
23 Aralık 2009 Çarşamba 12:15:22
Geçmiş olsun sağlığına kavuşması dileklerimle.
Canan Onuş
13 Ocak 2010 Çarşamba 20:21:53
Neslihan YAZICILAR
23 Aralık 2009 Çarşamba 13:29:29
Sevgili Leyla bu anlamlı paylaşım için teşekkürler.
Canan Hanıma ve eşi Kemal Beye geçmiş olsun dileklerimi iletirken acil şifalar diliyorum.
Bizler içinde ziyaret edin lütfen.
Sağlıkla kalın.
Canan Onuş
13 Ocak 2010 Çarşamba 20:22:15
Yorum Yaz
/ 8 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.