8. izmir etkinliği tamamlandı (fotoğraflı)

3.748 izlenme - 45 yorum -
/ » 5
Yorum Yaz
ANSIZIN ( Yönetici )
14 Aralık 2009 Pazartesi 14:28:13
İzmir Yeni Foça'da 8. Kez Düzenlediğimiz Geleneksel Edebiyat Defteri Etkinliğimizi
düzenleyen ve bize doyumsuz tad sunan Sevgili Nesrin AKALMIŞ'a Sizler, kendim ve sitemiz Adına teşekkür ederim.

Etkinliğimiz de sunumuyla göz dolduran Sevgili Ayşegül TEZCAN'a,
Konuk Programcı Radyo35 Yayıncısı Ömer KÖROĞLU'na,
Etkinliğimize katılarak onur veren Cezmi ERSÖZ'e
Desteklerinden ötürü Şahan ÇÖKER'e Edebiyata yaptığı çalışmalardan ötürü sonsuz teşekkür ederim.

Çiğ köftesi ile midemiz de hâlâ yerini baki tutan Devran Bey'e teşekkür ederiz.

Ayrıca Yöneticimiz Sibel Gülentürk'e, yardımlarından ötürü dellysedat'a, fotoğraflarımızı çeken Neslihan Yazıcılar'a teşekkür ederim.

Her etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan değerli dostlar;

İyi ki Varsınız.

--------------------

ANSIZIN tarafından 12/14/2009 11:22:26 PM zamanında düzenlenmiştir.

ANSIZIN tarafından 12/16/2009 4:06:17 PM zamanında düzenlenmiştir.
Zeynep A. Edirne
14 Aralık 2009 Pazartesi 15:07:37
''Sızlayan yüreği dost gibi saran olmaz
Her aradığında dost gibi can bulunmaz ''..işte bu söz edebiyat defteri çatısında yaşamanın ne olduğunun kısa özeti gibi...İkinci kez katılma şansını yakaladığım bu etkinlikte,öncelikle bizlere harika bir gece geçirmemizi sağlayan, güleryüzüyle ev sahipliğini mükemmel bir şekilde yerine getiren sevgili dost Nesrin Akalmış'a teşekkür ediyor sevgiler yolluyorum..Ve bizleri bu çatı altında toplayan sevgili Habib Dağ kardeşime,fotoğrafların güzelliğine kendi yürek güzelliğinin yansıyacağından emin olduğum sevgili Neslihan Yazıcılar'a yürek dolusu sevgilerimle iyi ki varsınız diyorum..Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum..Varolasınız...
SEN BENSIZ BEN SENSIZ
15 Aralık 2009 Salı 12:20:43
Izmirin sicak atmosferinde sicacik dostluklara köprüler atilmis resimleri görünce orada olamamanin üzüntüsü dahada artti ,,,,,dostluklarin daim olmasini dilerim birdahaki etkinlikte görüsürüz ins yüregim sizlerleydi,,,,,,,,,,,,,,,saygilar,,
Canan Onuş
15 Aralık 2009 Salı 15:58:27
Sevgili Edebiyat Defteri yöneticileri, resimlerden gördüğüm kadarıyla yine muhteşem bir paylaşım olmuş..
Foça hayallerimin beldesinde ve sevgili dostlarımla olmayı ne çok isterdim, ama kısmet olmadı...Biz gelemeyen dostlara resimlerle, katılamamın acısını azda olsa gidermemizi sağladığınız için çok teşekkürler...Umarım ileride yapılacak bir sonraki etkinliğe katılma şansım olur:-))
Merak ettim tavla şampiyonumuz kim....Sevgiler hepinize.
asran
15 Aralık 2009 Salı 23:59:57
vay be... eğlencenin de dibine vurulmuş maaşallah Allah sefanızı daim etsin ne diyelim gözümüz yok :)

Çok sevindim sanırım giden herkes sonuna kadar mutlu ayrılmış toplantıdan. Allah devamına erdirsin herkesi :)

Fırsattan istifade Yeni Yıl da kutlu mutlu gelsin hanelerinize inş.

sevgi ve saygımla...

hiç "çi köfte" ve "yönetici" karesi göremedik fotoğrafçı yönetici miydi, yoksa çi köfte yapıldı da ona mı odaklanmıştı :)))
ezom
16 Aralık 2009 Çarşamba 13:01:38

Melek olmayınca dağıtmışsınız
bakıyorum

:)))

ruhunar
14 Aralık 2009 Pazartesi 14:34:56
sevgili yöneticimiz nesrin akalmışın tüm emeklerine tüm yorgunluklarına değen ansızının edebiyat defterini oluşturmaktaki maksadının bir meyvesi oldu foça
elbette daha önceki etkinliklerdede olamadığım üyelikte bu denli geç kaldığım için foçadan sonra daha çok üzüldüm
ancak yine edebiyat defterinde olmanın mutluluğu dostluklar kurmanın ve kurulan dostlukların bakın biz gerçeğiz temsili foça etkinliği muhteşemdi
teşekkürler sevgiler

ruhunar tarafından 12/14/2009 2:35:29 PM zamanında düzenlenmiştir.
su_misali(Gülhun Ertilav)
14 Aralık 2009 Pazartesi 15:04:32
Merhaba tüm Edebiyat Defteri ailem

Sizlerle beraber Foça’da inanılmaz güzellikte iki gün geçirdik. Her şey çok güzel, her şey rüya gibi iki gün. Keşke zaman dursa diyerek ve gönüllerimizi orada bırakarak ayrıldık hepimiz.

Bu güzel etkinliği düzenleyen ve biz şiir dostlarını bir araya getiren

Sayın Nesrin Akalmış’a Güzel sunucumuz Ayşegül Tezcan’a Radyo programcısı Ömer Köroğlu’na , katılımı ile bizleri onore eden sayın Cezmi Ersöz’e

Ve yardımları, güzel sohbeti, güleç yüzü ile bizlerle beraber olan sayın Şahan Çoker beyefendiye

Ve ve ve şen kahkası sevgi dolu bakışı ile hep yanımızda olan kankim  defterimizin güzel fotoğrafçısı Neslihan Yazıcılara

Can kardeşim dellysedat’a

Etkinliğin ilk saatlerinde ayrılana kadar gönüllü olarak tüm üyelerimizle ilgilenip her türlü yardımımıza gönüllü koşan GECE ŞAİRİ can kardeşim Göktürk’e

Sımsıcak bir yüreğe sahip olan can ağabeyim Toynak’a

Yüreği hep güneş olan Kardanadama

Çok ama çok teşekkürler

İyi ki varsınız şiir dostları

İyi ki varsın sayın Ansızın

Ve iyi ki tanıyorum bu güzel yürekleri

Sevgilerimle

Neslihan YAZICILAR
19 Aralık 2009 Cumartesi 05:52:17
Canım ruhu güzel, gözleri gülen içten sevgine sevgilerim gelsin...

Ben şimdiden özledim bilesin:))
dağ gülü
14 Aralık 2009 Pazartesi 15:21:32
* * *
Ben kendi adıma çok teşekkür ederim, sizleri tanımak güzeldi,bizleri dostlarla buluşturduğunuz için ayrıca çok teşekkür ederim. İyi ki bu sitede sizlerleyim, iyi ki Edebiyat Defteri'ni var etmişsiniz, sayenizde çok güzel dostluklara yelken açtık... Var olsun sonsuzca dilerim..
Bütün site görevlilerine çok teşekkür ediyorum. Özellikle de yakından tanıyabildiklerime, gerçekten güzel insanlardı.
Şiir işi duygu insanlarının işi olduğuna göre duygu insanları da en değerli insanlar benim için. Sebebi; zarar gelmez duygularıyla yaşayan pamuk kadar temiz ve yumuşacık yüreklerden. Onların işi kalp kırmak değil onarmak ve kazanmaktır bilirim ve ondan çok severim, duygu olsun yeter. Yürekler taş ocağı olursa infilak eder. Yüreğimize taş değil dostları basalım isterim yaşadıkça:))
Sizleri çok sevdim ve sevmeye devam edeceğim... Duygular sönmedikçe yüreklerde her zaman olacağım o yüreklerde ve de olacaklar her zaman duygu yüklü yürekler yüreğimde* * * ölene dek.... Dostluklar kolay bulunmuyor, kazanılmıyor o yüzden de kolayca harcanılmamalı diyorum.

Sevgiler saygılar selamlarımla dağ gülleri yolluyorum sitemize.... Bütün dostlara...

* * *
SEN BENSIZ BEN SENSIZ
14 Aralık 2009 Pazartesi 19:12:26
gülüm nasil üzgünüm anlatamam bir Izmirli olup orada olamamanin hüznü yüregimden cikmiyor offfff ya kadere bak,,,ama ne yapalim kismet iste ins bi daha ki sefere gänüller bir olsun ,,,yüregimle oradaydim sizlerle ,,,,,sizleri seviyorum kurulan dostluklarin bir ömür sürmesi dilegiyle,..,,,,,,
dağ gülü , forumun sahibi
15 Aralık 2009 Salı 17:57:27
Gurbet güneşim, Fundacığım evet ben de çok üzüldüm seni ve bazı dostları orada görmeyi çok isterdim inan ki bitanem. Olsun nasılsa ikimizde İzmir'deyiz birbirimizi görme şansımız var eğer ki izne gelirseniz, bol bol görüşür eğleniriz. Allah büyük mutlaka seven yürekleri bir yerlerde buluşturur inanıyorum. Ben senin sıcak dostluğunu uzakta da olsan hissediyorum yüreğimde. Yakında olup da hissedememek daha acı öyle deil mi? Aramızda ülkeler var kmler var ama sen benim yreğimdesin ve çok yakısın inan ki canım,her zaman aklımda güzel dotluğun var. Sevgilerim seninle, öpüyorum özlemle Fundacığım A.E.O görüşmek dileğiyle inşallah, dualarım bu yönde... Selamlarım o sımsıcak dost yüreğine.....
Mürüvvet Söylemez
14 Aralık 2009 Pazartesi 15:41:01
selam gönül dostları...
okadar çok istememe rağmen gelemedim sağlık problemleri nedeniyle nasıl üzgünüm şimdi neler yaşadığınızı okudukça daha bir üzülüyorum inşallah Bursa'da yaparız bu toplantıların devamını sizlerle tanışmayı ne çok istemiştim benim için çok özelsiniz inşallah tanışmak kısmet olur...sevgiler yüreğinize...daha nice toplantılara umarım birlikte olur:((
Sibel Gülentürk ( Yönetici )
14 Aralık 2009 Pazartesi 16:33:54
Öncelikle size acil şifalar diliyorum. Umarım birdahaki etkinliklerde birlikte oluruz. Sağlıcakla kalın..
Mürüvvet Söylemez , forumun sahibi
14 Aralık 2009 Pazartesi 17:36:11
çok teşekkür ederim ilginize.. inşallah ALLAH nasip etsin güzel günlerde görüşmek üzere..sevgiler
HALİLİM
14 Aralık 2009 Pazartesi 16:03:05
ÇOK ÜZGÜNÜM DAHA İLK GÜNLERDE İSMİMİ YAZDIRDIM LAKİN TOPLANTIYA YAKIN ANNEMİN AMELİYAT DURUMU ORTAYA ÇIKTI BU YÜZDEN GELEMEDİM ÇOK ÜZGÜNÜM
BİR DAHAKİ TOPLATIYA İNŞALLAH
Sibel Gülentürk ( Yönetici )
14 Aralık 2009 Pazartesi 16:38:15
Annenize geçmiş olsun diyorum. Birdahaki etkinliklerde umarım sizleride aramızda görürüz..
serapatay
14 Aralık 2009 Pazartesi 16:08:59
Sanal ortamı gerçeğe dönüştüren Nesrin hanıma ve Anaıza teşekkür ediyorumm
Sıcacık bir kavuşmaydıi birbirimizi tanıdık güzel bir gece geçirdik,tek yürek olduk iyiki varsınız bu sitedeyiz.
Sevgiler selamlar.
şiirsel hayatımız
14 Aralık 2009 Pazartesi 16:20:12
Edebiyat defterine yeni katılmama ragmen bu etkilik beni çekti.Saygın bir ortam olması,edebiyatın tüm dallarının harmanlandıgı bu ortamı daha yakından tanımak için FOÇA etkinligine katıldım .Uzakları yakın ettim geldim ve gördüm.
Geçekten sanat adına gerçek amaçların ugruna verilen çabaların içindeki samimiyet,yakınlık beni mutlu etti.
iyi ki edebiyat defterinde benim de bir sayfam olmuş dedim.
Tüm etkinlikte görev alan,destekleriyle bizleri onurlandıran saygıdeger şiir dostlarıma teşekkür ederim.
Saygılarımla...
Eda BARUTÇU

şiirsel hayatımız tarafından 12/14/2009 4:26:10 PM zamanında düzenlenmiştir.
tacettin yıldırım
14 Aralık 2009 Pazartesi 17:15:56
büyük organizasyon......büyük emek.....çok uzak yerlerden gelen duygu dostlarıyla birebir tanışmak...yemek içmek sohbet edip eğlenmek...tanımak zor hemde çok zor işlerdir....zoru kolay kılan nesrin hanıma... sevgili kardeşim habib dağa ve emeği geçen tüm arkadaşlara icabet eden tüm edebiyat defteri...severlerine çok çok teşekkür ediyorum...saygılar
IRIZA
14 Aralık 2009 Pazartesi 17:38:48
İlk kez katıldığım bir toplantıydı..

Yönetime teşekkür ederim..

Edebiyata gönül veren dostları bire bir tanımaktan dolayı mutlu oldum..

Yolculuk boyunca heyecan duydum..

Hanımefendiler, Beyefendiler tanıdım...

Sizlere çok teşekkür ederim...

Saygım, sevgim her daim sonsuz...
su_misali(Gülhun Ertilav)
14 Aralık 2009 Pazartesi 22:18:52

beğeni ile okuduğum yazıların sahibini tanımakta benim için onurdu kardeşim, iyi ki varsınız
IRIZA , forumun sahibi
15 Aralık 2009 Salı 11:30:09
sevgili su-misali seni tanımakta benim için mutluluktu..sağol, varol..
Yorum Yaz
/ 5 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.