Sizce göreceli olmayan şey nedir?

1.973 izlenme - 86 yorum -
/ » 9
Yorum Yaz
RaMMi
30 Eylül 2009 Çarşamba 01:09:13
Evrende bilinen-bilinmeyen somut veya soyut herşey görecelidir,göreceli gelir insana bilimsel ve düşünsel manada.Ama her insanın kendi gerçekliği vardır katiyen göreceli olduğunu kabul etmediği.Sizin gerçekliğiniz nedir..?Sebebi nedir..?

Girişi ben yapayım izninizle..Benim gerçekliğim 'yalnızlıktır'değişmeyen.Kabul edilen edilmeyen soyut-somut ne varsa herkes,herşey yalnızdır aslında.Yalnızlığında zıttını düşünürsek çok kalabalıktır yalnızlık.Ama yalnızlıktır işte çoğu zaman kendini içinde bulduğunuz..
nar çiçeğim
8 Ekim 2009 Perşembe 17:53:14
ben hiç bir canlının bu evrende yalnız olmadığını düşünüyorum.öyle hissetmeniz bence bu gerçeği ortadan kaldırmaz.
HIZIR AYDER
8 Şubat 2010 Pazartesi 07:10:41
BENCE GÖRECELİ OLMAYAN ŞEY RENKLERDİR IŞIK OLMADAN RENK DİYE BİRŞEY YOK ÇÜNKÜ
Can Murat
24 Temmuz 2010 Cumartesi 23:03:32
Kat'i hükme bağlanmış
Ve icma ile kesinlik kazanmış hiç bir şey göreceli
değildir aslında.
İnsan taktığı gözlüğün renginde görüp "bence bu renk diyor"
Bu yüzdendir inatla siyaha beyaz,güzele çirkin denmesi...

suzan çelik
13 Mart 2012 Salı 00:20:38

ASLINDA MUTLULUKTA MUTLU OLMAYAN BİR İNSAN.BİR ORDU İNSANIN İÇİNE GİRSE YALNIZDIR ,YİNE YALNIZDIR.
Mehtap ALTAN
30 Eylül 2009 Çarşamba 08:42:21
GECEDİR GÖRECELİ OLMAYAN MANALARDAN BİRİ DE...

GECE BAZILARINA GÜZELLİK BAZILARINA HÜZÜN KATSA DA SONU SABAHIN İSTİLASINDAKİ TEK KARANLIKTIR...

DEĞERLİ BİR FORUM KONUSUYDU....

TEŞEKKÜRLER...
RaMMi
30 Eylül 2009 Çarşamba 08:59:52
Karanlığında yaşattığı duygular görecilirdir mutluluğunda olduğu gibi..
Değerli yorumunuz ve katılımınız için teşekkürler..
Siyah Ses
30 Eylül 2009 Çarşamba 23:49:06
suzan çelik
13 Mart 2012 Salı 00:22:19

ARKADAŞIMIN DEDİĞİGİBİ ÖLÜMDÜR....
rubab
1 Ekim 2009 Perşembe 00:40:44
bezm-i cihan
1 Ekim 2009 Perşembe 20:51:14
evlat acısı/sevgisi...

hasret...

gurbet...

vatan sevgisi...
RaMMi
2 Ekim 2009 Cuma 03:20:45
Vazgeçilmezlerimizdir bizim göreceden uzaklarımız.Göreceli olmayanlarımızdır doğrularımız..
Teşkkürler katılımlarınız için harikasınız..
sanaladam43
2 Ekim 2009 Cuma 12:05:31
Sessizlik belki de en sesli haykırş olabiliyor zaman zaman öyle değilmi?
Göktürkmen
2 Ekim 2009 Cuma 12:07:50
Engin KÖÇEK
2 Ekim 2009 Cuma 23:50:01
İnsan...
Ne çok şey bilir !
Gösterileni!, göremediklerinden çok sayar.
Aslında hiç bir şey göreceli değilidir, 'gerçek' bu kelimeyi reddeder.
Bakmasını bilene...
Yorum Yaz
/ 9 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.