Asiyildizi-aziz soylu beyin abisi vefat etmiştir

1.555 izlenme - 64 yorum -
/ 7 »
Yorum Yaz
N.ALTIN
11 Mart 2009 Çarşamba 14:16:17

Asiyildizi-Aziz Soylu Beyin abisi vefat etmiştir.

Değerli Ailesine ve Edebiyat defterindeki dostlarına başsağlığı diliyorum..

alope
11 Mart 2009 Çarşamba 16:32:27
Allah rahmet eylesin.
ailesine sabır diliyorum.
ümit zeki soyuduru
11 Mart 2009 Çarşamba 16:36:52
Arkadaşımızın başı sağolsun,allah'tan sabır diliyorum. Allah geçenlerine rahmet eylesin.
Saygılarımla.

ümit zeki soyuduru tarafından 3/11/2009 4:37:16 PM zamanında düzenlenmiştir.
asiyildizi
13 Mart 2009 Cuma 21:47:44
degerli dost acımı paylasmanızdan mutluluk duydum sagolun tesekkurler
oktayzerrin
11 Mart 2009 Çarşamba 16:50:33
Allah rahmet eylesin..sevenlerinin ve ailesinin başı sğolsun..saygımla...
asiyildizi
13 Mart 2009 Cuma 21:48:07
Canan Onuş
11 Mart 2009 Çarşamba 17:30:03
Aziz bey ve ailesine sabır, merhuma rahmet diliyorum nurlarda yatsın.
asiyildizi
13 Mart 2009 Cuma 21:48:38
refikaertekin
11 Mart 2009 Çarşamba 22:25:39
Hayatı veren ve hayatın rızkla devamı sağlayan Allah (c.c) elbetteki ölümü de verecektir ve mahlukat taifelerinin hepsine ölümü tattıracaktır.Zira mevcudat varlıklarıyla Cenab-ı Allah'ın vucub-u vücuduna delalet ettikleri gibi ölümleriyle dahi Allah'ın baki ve sermedi olduğuna delalet ederler.Zira mevcudatta fanilik olacak ki Allah'ın Baki ismi tecelli edecek..

Ölüm dahi hayat gibi mahluktur ve nimettir.Zira ölüm bir yok olma ,idama mahkum olma ve zevale uğrama değildir.Zira ölüm Cenab-ı Hak tarafından görevlendirildiğimiz hayat vazifesinden terhistir, paydostur,mekan değiştirmedir.Allah ölümle bizi baki hayata davet eder.Ölüm baki hayatın başlangıcıdır.Çünkü ticaret ve memuriyet için önemli vazifelerle görevlendirilen insan kendilerine verilen ömür sermayesi ile ticaretlerini yapıp vazifelerini bitirip hizmetlerini tamamladıktan sonra kendilerini yaratan her şeyin yaratıcısı olan ve büyüklük sahibi olan Hallak-ı Zülcelal'e dönecekler fani dünyadan gidip baki alemlere gidip Cenab-ı Allah'la müşerref olacaklardır.

Allah ölümle insanı ebedi saltanat merkezine alacak ve rızası dairesinde hareket eden kullarına Cennet'i hediye edecek ve Cennet'tede cemalini görme şerefine erdirecektir.Dünyanın bin sene mesudane hayatı Cennet'in bir saat hayatına mukabil gelmediği gibi Allah Teala Hazretlerinin cemalini 1 saat müşahade etmek Cennet'in bin senelik mesudane hayatından daha güzeldir.

başımız sağolsun .yaradanım sizlere sabr-ı cemil versin .
asiyildizi
13 Mart 2009 Cuma 21:48:56
Leyla Demirli ( Usta )
11 Mart 2009 Çarşamba 22:34:10
Allah Rahmet Eylesin

Sn Aziz Soylu ya ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum.

Mekanı Cennet Olsun.
asiyildizi
13 Mart 2009 Cuma 21:49:29
goody
11 Mart 2009 Çarşamba 22:36:25

Sayın Aziz bey'in başı sağolsun,
merhuma rahmet kalanlarına sabır ve sebat diliyorum.

Saygımla.
direniş
12 Mart 2009 Perşembe 02:49:55
kardesimize bas sagligi dilerken , merhuma rahmetler diyorum, nur icinde yatsin...
prensip
12 Mart 2009 Perşembe 06:40:33
Merhuma Allahtan Rahmet, Dost ve yakınlarına başsağlığı dilerim. Allah mekanını cennet eylesin.
Asithâne
12 Mart 2009 Perşembe 13:34:48
kalabalık aile olmanın en kötü tarafı bu...

allah rahmet eylesin...
mekan-ı cennet olsun..
asiyildizi
13 Mart 2009 Cuma 21:50:02
Sevgi Dündar
12 Mart 2009 Perşembe 14:12:34
Ailesinin ve sevenlerinin başı sağolsun..
Merhuma Allah'tan rahmet diliyorum..Mekanı cennet olsun..
asiyildizi
13 Mart 2009 Cuma 21:50:43
Yorum Yaz
/ 7 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.