Ece turhan yoğun bakımda

5.081 izlenme - 106 yorum -
/ » 11
Yorum Yaz
Leyla Demirli ( Usta )
23 Ocak 2009 Cuma 16:43:32

Şair dostumuz Sayın İhsan Turhan ın kızı Ece Turhan, Dun Beyoğlu'ndaki Fitaş Sineması'nın 5. katındaki pencerenin kafasına düşmesi sonucu ağır yaralandı. üniversite öğrencisi Ece Turhan'ın tedavisi yoğun bakımda sürüyor.

Taksim eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde dün akşam gerçekleştirilen 2,5 saatlik ameliyatın ardından yoğun bakıma alınan Turhan'ın 24 saat uyutulacağı öğrenildi. Ece hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

Sayın İhsan Turhan, Değerli Eşe Dilek Turhan ve tüm sevenlerine büyük geçmiş olsun...

Gönülden Dualarımız Ece nin sağlığına kavuşması için...

hazansı
23 Ocak 2009 Cuma 22:15:08
bütün dualarımız sevgili ece için......acil şifalar diliyor....hayırlı haberler bekliyoruz...
ayşe bozkurt
mehmetgulsum38
24 Ocak 2009 Cumartesi 09:34:21
KIZIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLERİM. ANNEYE BABAYA ALLAH SABIR VERSİN. DOKTURLARIMIZA İNANIYOR VE GÜVENİYORUZ.
ALLAH'TAN ÜMİT KESİLMEZ.
ALLAH KİMSEYE EVLAT ACISI VERMESİN.
YARAMAZ KAZADAN BELADAN ESİRGESİN.
hayalimdeki resim
24 Ocak 2009 Cumartesi 13:21:23
sevgili ece dualarım seninle,,inanıyorum melekler seni koruyacak..
Toynak
24 Ocak 2009 Cumartesi 18:06:49

Dayan sevgili Ece...Sen şair kızısın...Sevgiyle büyüdün...Sımsıkı tutun hayat...Sen şiir yüreklisin sevginin en büyük güç olduğunu bizden iyi bilirsin...Dayan Ece...Sevgili kızımız ha gayret...En zor sınavın bu olsun...Sen kazanacaksın...Babanı seyrettim az önce tv.de
Öyle büyük bir sevginin başaramayacağı şey yok...Sende başaracaksın sevgili yavrumuz...Bütün şairlerin yüreği ve duaları seninle...Sevginin gücü seni aramıza döndürecek sevgili Ece...
Esel Arslan
24 Ocak 2009 Cumartesi 21:40:01

Sevgili Leyla kardeşim, haberi gazete de okuduğumda birden içimde bir tel koptu sanki, ama belki isim benzerliğidirdiye kendi kendimi kandırmaya çalışmıştım, şimdi senin haberini okuyunca bir kez daha yıkıldım.
Ece kızımıza acil şifalar dilerken İhsan kardeşime de geçmiş olsun dileklerimi buradan iletiyorum.
Rabbim dualarımızı kabul etsin, Ece'yi sevenlerine ve ana babasına bağışlasın.
Selahattin YETGİN
25 Ocak 2009 Pazar 15:45:02
Allahtan acil şifalar diliyorum.
NeHiRe
25 Ocak 2009 Pazar 18:55:14
Dualarımız seninle,Allah yardımcın olsun Ece...
denizkızı
25 Ocak 2009 Pazar 19:39:43
Çok üzüldüm,geçmiş olsun...Umarım Ece en kısa zamanda sağlığına kavuşur şiir dostları olarak duacıyız kendisine.
Alev ERSÖZ
25 Ocak 2009 Pazar 19:55:49
Allah ailesine bağışlasın..dualarımız sizinle
şair07
25 Ocak 2009 Pazar 20:54:22
Sayın Leyla USTA,

"Sevgili Ece Kızım, Bugün STAR TV de akşam haberlerinde sevgili babanı ve ekranlardan taşan yürek acısını gördüm. Seni de gördüm güzel Melek Ece'm. Haydi aç gözlerini. Yine dağıt Dünya'ya güzel gülücüklerini... Allah'ım sen her şeye kadirsin.Sevgili Ece'm seni Allah babana, annene ve sevenlerine versin.Acil şifalar dilerim."

Mesacımı Ece'nin kulaklarına iletirmisiniz...
Leyla Demirli ( Usta ) , forumun sahibi
26 Ocak 2009 Pazartesi 13:32:09
Dün Cerrahpaşaya ece kızımızı ve ailesini ziyarete gittim. Tüm edebiyat defteri ailesinin dua ve iyi dileklerini ilettim...
İhsan Bey Ve Eşi Dilek Hanım, Dualarıyla iyi dilekleriyle Ece kızımıza destek veren yürek birliği yapan tüm gönül dostlarına teşekkürlerini yolladılar. Yapılan bu yürek birliği bize güç veriyor dediler... Allah razı olsun. Ece kızımızı Rabbim sevenlerine bağışlasın. Önümüzde Kıritik bir hafta var Lütfen Dualarınızı esirgemeyin....

Teşekkür ve Saygımla...
Kadir YILDIZ
26 Ocak 2009 Pazartesi 21:12:16
Sevgili Ece ye hz Eyüp as ın şifasını versin rabbim tez inşallah . ailesine ve sevenlerine sabrı cemil niyaz ediyorum . dualarımız onlarla
emine pisiren
27 Ocak 2009 Salı 03:06:27
Sevgili Leyla Usta,

"Bir evincim vardı kendime sakladım, bir üzüntüm vardı paylaşmadım,yalnızız işte..." sözleri, şu an okuduğum yorumlarla doğruluğunu güncellemiş durumda...

Öncelikle size teşekkür ederim Leyla Usta, bu acıyı paylaşıp, azaltmaya çalıştığınız için. Acılar paylaşıldıkça azalır, sevinçler paylaşıldıkça çoğalır.
İnanıyorum ki, topladığınız bu pozitif enerji sevgili Ece'ye ulaşacaktır.

Sevgili Ece'mize acil şifalar diliyor, ailesine sabır ve manevi güç dilerim.

Rabbim dualarımızı kabul eder, inşallah...

Sevgilerimle...
Leyla Demirli ( Usta ) , forumun sahibi
27 Ocak 2009 Salı 12:32:57
Kesinlikle,

bu dulara bu yürek birliği bu pozitif enerji ece ye ulaşacaktır ve ailesinin umutlarını dayanma gücünü artıracaktır...

Allah hepinizden razı olsun...
Şammas AVAN
27 Ocak 2009 Salı 20:44:01
"Ezhib''l be''se Rabbin''nasi esfi ve entes''safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama"
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

acil şifalar diliyorum,,,
Fatma Biber
27 Ocak 2009 Salı 23:10:32
Dilerim Ece en kısa sürede sağlığına kavuşur.

İyi dileklerim, dualarım Ece için...

Ailesine, sevenlerine geçmiş olsun diyorum.

Ziyaretine giden dostların Edebiyat Dünyası adına sevgi çemberine almalarını rica ediyorum.

İzlediğim bir filmi anımsadım, pozitif enerjinin önemi ve hastaya etkisi anlatılıyordu.
selin yıldız
23 Ocak 2009 Cuma 18:57:55

Allah acil şifalar versin, ailesine de sabır...

Serdar Keskin
23 Ocak 2009 Cuma 19:04:20
inşallah iyi haberler duyarız...
prensip
23 Ocak 2009 Cuma 19:16:32
Acil şifalar dilerim,
Saygılarımla.
*Pimurg
23 Ocak 2009 Cuma 19:31:17
acil şifalar dilerim
dellysedat
23 Ocak 2009 Cuma 20:21:01

Geşmiş olsun Ece,
En yakın zamanda iyileşmen dileğiyle..

dua ile
binyıl
23 Ocak 2009 Cuma 20:33:08
Allah acil şifalar versin..

Umarız bir an önce eski sağlığına kavuşur...

Canşenliği
23 Ocak 2009 Cuma 20:37:16
Allah acil şifalar versin...dualarımız onlarla...
hayalayna
23 Ocak 2009 Cuma 20:39:12
çok çok üzüldüm Rabbim acil şifalar versin

hayalayna tarafından 1/23/2009 8:39:26 PM zamanında düzenlenmiştir.
Nihal Çelik
23 Ocak 2009 Cuma 20:45:44
Dualarımız Ece'yle.Yaradan şifa versin, melekler uyanana kadar ona eşlik etsin ...
Yorum Yaz
/ 11 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.