Birine seslenin

195.741 izlenme - 8.959 yorum -
/ 896 »
Yorum Yaz
Siyah Ses
19 Eylül 2008 Cuma 13:02:56
Birini kırdınız mı, yoksa çok seviyorsunuz da söyleyemiyor musunuz? Gelin bu sayfadan özür dileyin, ilan-ı aşk edin veya birine söylemek isteyip de söyleyemediğiniz herhangi bir şeyi söyleyin :)
Gülseren kuddar
19 Aralık 2009 Cumartesi 13:30:12
Değerli Edebiyat defteri dostları ailesi,lütfen eleştirilerinizi yaparken empati kurarak yapmaya çalışın.Yapıcı olun yıkıcı olmayın.Olumluları görebilinecek yere olumsuzları da özeline yazın.İnsanların ayıbını eğer ayıpsa yada eksiklerini kendıne iletin.Amaç üzüm yemek olsun bağcıyı dövmek değil.Yargısız infaz yapmayın .Bu bize hiç birşey kazandırmaz.Hayat insanları kırmaya değmez.Öğrenme öğretme adına herşeye varolalım ama incitmeden.Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarırmış :))unutmayalım .Sevgiyle kalın.
aytenulas
20 Aralık 2009 Pazar 07:05:30
senı sevıyorum ama yınede ayrılıcam sana blöf stratejı gıbı gelıyor ama o daireyı tutucam pazartesı ılk iş
hayatıma sıfırdan yön verıcem
yenı sayfa acıcam

üzgünüm
ıkımız adınada ama dogrsu bu bılıyoruz

HÜLYALVER
23 Aralık 2009 Çarşamba 13:06:07
Canıımmmmmm iyi ki varsın iyi ki yanımdasın,yol arkadaşım ne çok şeyimsin ne çok bendesin seni seviyooruummm.Biliyorum duydun:)))K U T L U O L S U N!....
sevdaiklimi
22 Temmuz 2010 Perşembe 02:26:40
Ey yar! Dön artık kabul ediyorum bende derin iz bırakmışsın.
kübra cuma
5 Eylül 2010 Pazar 15:27:19
evet kabul ediyorum artık... aşığım sana deli gibi aşığım... ilk defa yaşıyorum aşkı seninle. ilk defa seviyorum... başkasını sevidiğini bile bile yine koynundayım işte... seviyorumm
Bykush
2 Kasım 2010 Salı 16:56:54
Sev beni ...
yağmuryürekliy(miş)im
22 Aralık 2010 Çarşamba 17:48:58
İçimdeki ses,biraz daha sessiz olur musun?
Can Murat
23 Aralık 2010 Perşembe 02:16:49
Zeynaaaaaaaaaaaaa

Sus ve uyu artık

Kaç kere söyledim boşuna uğraşma

Komşular yenmez

Şikayet edecekler az kaldı.

-Arka bahçedeki kangalım-
asiyildizi
8 Ocak 2011 Cumartesi 20:13:21
cok seyler yasadım cok sevdaları gordum ama onun sevgısını ve askını hıc unutmayacam soz verdım yuregıme baskasını sevmeyecegımmmmmm
mavi-boncuk
3 Mart 2011 Perşembe 20:14:05
Ey yükselen yeni nesil!

in ulan aşağıya !! :)
Râzı.
1 Nisan 2011 Cuma 10:46:22
tüm form konularının karşısında BANU ULUDAĞ ismi olmadan durdurun Banu Hanımı
başı dönecek
:-))
Asena Gülsüm
29 Mayıs 2011 Pazar 13:46:22
Sadece içimi dökmek adına yazıyorum bunları. Çok seviyorum. Hep çok sevdim. Hiç unutmadım ve hiç unutmayacağım. Üzerinden seneler geçtibelki, üzerinden onlarca sene daha geçsin mühim değil; hiç önemli değil. Onu bırakmakla öyle büyük bir hata etmişim ki. Ne kadar sevdiğimi anlayamamış çocuk aklım. Unuturum sanmışım. Şimdi her gece rüyalarımda, her an yanıbaşımda. Sanki yaşamadım ondan sonra. Sanki dün birlikte gezdik İstanbul sokaklarını, dün beni salıncakta salladı ve dün bindirdi alnımdan öperek Ç.kale otobüsüne. İki sene öncesi her şey dün yaşanmış gibi. Sonra hakkında hiçbir fikrim yok. Yüzüğüm parmağımda değil, atamadım. Hala en güzel yerinde duruyor çantamın ve resimlerimiz... Hala bir kenarda bir köşede saklı.

Bazen diyorum. Tamamen ona dönsem yönümü, onunla yaşasam... Hayaliyle... Nasıl olsa unutamıyorum. Gerçekmiş gibi yapsam ve ondan başka hiç kimseyi almasam kalbime.

Deniyorum. Başaramıyorum.
Mutluluktan ziyade acı verdiği şey. Ve hıçkırıklarla doluyor yüreğim.

Ben bu kadar gözyaşını nasıl biriktirmişim...

Beni duyamaz. Varlığından bile haberdar değil ona olan hislerin. O beni çok uzun zaman önce unuttu.
Dönmeyi denedim ama artık sevmediğini bildiği bir insandım. Olamazdı benimle
Denemeye de gerek duymadı üstelik.
Şimdi defterimin arasında buldum el yazısı, bana miras bıraktığı yüzüğüm ve resimlerimizin olduğu sıcak kupa bardağım...

Onlar beni geçmişe bağlıyor. Onlar olmadan bir hiç'e ayak basarım..
Hiç'e adım atmamak adına, uzaklaştırmıyorum yanımdan bu üç şeyi.
Yüreği beni duyamaz...
Hoşça'kalsın...

Harun'um...
H M KARATAŞ
3 Haziran 2011 Cuma 17:22:46
ne faydası olacak ki
gezginera
18 Haziran 2011 Cumartesi 02:04:26
Karakız,
Elif,
İlk harf ağzımdan çıkan...

Sesleniyorum sana. Duyarsın biliyorum.
Saçına, gözüne, kaşına kurban olduğum...

Seslendim sana işte. Aramızda 1000 den fazla kilometre varmış. Ne yazar. Kokun burnumdayken, gözün fikrimdeyken. Mesafe ne demekmiş.

Bir seslenme mesafesindesin bana işte.

Elif dedim. Sana dedim. Sana Seslendim.

Seviyorum seni. Bu kalabalık yalnızlığın içinde yükselen sesler gibi... Bu üşüten güneş gibi... Kaderime razı, sensizliğe kırgın Seviyorum seni....

Denizin lodosu sevdiği gibi.... ( Kimseler bilmez lodosu seven Deniz'i. Oysa ki lodos bütün pisliklerini denizin kıyıya atar. Arındırır. O yüzden lodos en sevdiği rüzgardır denizin.)

Arındıran, aklayan, yaşatan, nefes veren Elif. Seviyorum Seni. Aynı deniz'in lodosu sevdiği gibi...
Feride Temel
3 Temmuz 2011 Pazar 01:24:25
ah babacigim sen gideli cok yalnizim. benim kolum kanadimmissin yoklugun ruhumu acitiyor
Feride Temel
3 Temmuz 2011 Pazar 01:24:25
ah babacigim sen gideli cok yalnizim. benim kolum kanadimmissin yoklugun ruhumu acitiyor
halil62
18 Temmuz 2011 Pazartesi 10:23:35
selam...sevmek sevilmek harika bişey sevdinşiz mi karsılıksız ve cömertce sevin.hakkını verin sevginin:)))
elif.temizel
21 Temmuz 2011 Perşembe 04:45:18
e.... seni ALLAHa havale ediyorum umarım birgün beni kırdığından daha çok kırılır ve beni anlarsın hayatım boyunca kimseye bu kadar kırılmamıştım incinmemiştim ve kimseyi bu kadar sevmemiştim haketmediğini bile bile bana yakışmayan ne varsa yaptım senin için şimdi o kadar pişmanımki bir zamanlar en sevdiğim en çok düşündüğüm en çok değer verdiğim kimselere laf ettirmediğim göklere çıkardığım insan şimdilerde bana benim için hiçbir şey ifade ettirmiyor belki hala seviyorum ama kendime çok kızıyorum söylemek istediğim o kadar çok şey varki ben ben olmaktan çıktım resmen bi başkası oldum aklım gitmiş gözü m senden bi başkasını görmüyodu bir küçük gülüşüne bir kelimene dünyalarımı feda ederdim ama gördümki değmezmişsin adam değilmişsin be şimdi yüzüne bile tükürmem ...
elif.temizel
21 Temmuz 2011 Perşembe 04:47:25
e.... seni ALLAHa havale ediyorum umarım birgün beni kırdığından daha çok kırılır ve beni anlarsın hayatım boyunca kimseye bu kadar kırılmamıştım incinmemiştim ve kimseyi bu kadar sevmemiştim haketmediğini bile bile bana yakışmayan ne varsa yaptım senin için şimdi o kadar pişmanımki bir zamanlar en sevdiğim en çok düşündüğüm en çok değer verdiğim kimselere laf ettirmediğim göklere çıkardığım insan şimdilerde bana benim için hiçbir şey ifade ettirmiyor belki hala seviyorum ama kendime çok kızıyorum söylemek istediğim o kadar çok şey varki ben ben olmaktan çıktım resmen bi başkası oldum aklım gitmiş gözü m senden bi başkasını görmüyodu bir küçük gülüşüne bir kelimene dünyalarımı feda ederdim ama gördümki değmezmişsin adam değilmişsin be şimdi yüzüne bile tükürmem ...
elif.temizel
21 Temmuz 2011 Perşembe 04:49:29
elvinam
12 Eylül 2011 Pazartesi 03:52:39
HER GÜN SENİNLE UYANIP HER AKŞAM SENİNLE UYUSAM DA, SANKİ BİN YILLIK HASRETİM VAR SANA DÜŞLERİMDE HEP SENİN LEYİM. YARIN TEKRAR İÇİMDE SÖYLEMEYİP SANA SÖYLEYECEĞİM SEVDİĞİMİ..
Makedonyalı Şair
13 Eylül 2011 Salı 01:30:39
siyah ses sessizlerin sesi ol mutlulukla bütün gönüllere dol..
aytatlı
17 Eylül 2011 Cumartesi 16:19:36
kırdım seni belki ama çokta kırıldım senelere rağmen bi sözcükte ismimnin harflerine rastlyınca içimde bir seyler kırılıyor sanki. benimle oynamayacaktın. bilirsin severken sonsuz sevgiydim ben sanaa yine bilirsin nefretteyken dönüşüm olmaz benmm:(
Ali KILIÇ (Sessiz şair)
23 Eylül 2011 Cuma 10:34:24
sEnİ SeViYoRuMmMmMmMmM
hayali_renk
6 Ekim 2011 Perşembe 13:10:58
içimdekileri anlatıcak hiç cesaretim olmadı sustum. sustum çünkü konuşursam yine kaybedicektim nasılsa gitmeyi içinde taşıyana engel kim olabilirdi ki ağlama demiştin ya bide sana ağlamıyordum aslında aklımın ilk kabullenemediği kalbiminse beni bulutların üstüne çıkardığı bir yükseklikten düşmüştüm yine haklı çıkmıştı kalbimle savaş içinde olan aklım o yüzden içimdekilerin ne önemi varki neler hissettiğimi bilsen geri mi geleiceksin sanki çok mu seviceksin sanki ??
bülbülün gülü
14 Ekim 2011 Cuma 15:38:19
Edebiyat defterinin 2 yıllık üyesi seni hala seviyorum SEN BİLMESEN BİLE ......
mutmain
7 Kasım 2011 Pazartesi 22:40:24
Ey ümmeti Muhammed
bu yol nereye bu gidişat
sabahlara kadar senın ıcın yorulan mubarek agıza karsı senın ki ise kufurle,gıybetle,nifak ile kırlenılmıs
uyann artık tıksınıyorum yaptıklarınızdan ..
mutmain
7 Kasım 2011 Pazartesi 22:41:30
Ey ümmeti Muhammed
bu yol nereye bu gidişat
sabahlara kadar senın ıcın yorulan mubarek agıza karsı senın ki ise kufurle,gıybetle,nifak ile kırlenılmıs
uyann artık tıksınıyorum yaptıklarınızdan ..
(( Seçil Nimet ))
14 Aralık 2011 Çarşamba 11:57:30

Heyoooo!!!

22 numara seni de yirimmm...

Lübe Nur
25 Aralık 2011 Pazar 10:30:59
tamam anne söylüyorm matematkten 62 aldım. ama anne çok çalışmıştım :)
aturer
2 Ocak 2012 Pazartesi 10:59:27
Yaşama İlkelerimizi Gözden geçirelim!
2012 Yılının şu ilk günlerinde davranışlarımızı alışkanlıklarımızı bir kez daha gözden geçirmeye ne dersiniz. Bu amaçla aydınlığa ve çağdaşlığa yönelmiş insanların fikirlerinden süzülmüş bazı güzel sözlere gelin birlikte kulak verelim.
Ali TÜRER (Öğretim Görevlisi)

•Sevilmek istiyorsanız önce sevmeyi öğrenmelisiniz. Sevilmek ve sevmek en üstün duygulardır.
•Hatasız kul olmaz, kendi kusurlarınızı kabul ettiğiniz gibi, karşınızdakilerin kusurlarını da hoş görmelisiniz!
•Başkalarının haklarına tecavüz etmemek, adil olmakla olanaklıdır.
•Adaletsizlik insanları kötülüğe yöneltir. Kararlarınızda adil olmaya özen gösteriniz.
•Akıllı insanların söyledikleriyle yaptıkları birbirine uyar.
•Aklını kullanmasını bilenlerden korkmayınız. Akıl yaşta değil baştadır.
•İnsanın sermayesi parası değil, bilgisidir. Yaşamınız boyunca öğrenmeye çalışınız.
•Gençler, geleceğimizi size emanet ediyoruz. Bu emanete sahip çıkma sorumluluğuyla kendinizi her yönden yetiştirin.
•Küçük insanlarla büyük işler yapılmaz.
•Tembel insanlar yalnız düşleriyle yetinirler.
•İlkeli insanlara değer verin.
•Çalışan insanın günleri belki kısa geçer, ama ömrü uzar. Siz de çalışma temponuzu yükseltin.
•İşin küçüğü ya da büyüğü yoktur.
•Kaderden şikayet edeceğinize daha çok çalışınız.
•Başkalarına hükmetmeye yönelenler, önce kendilerine hükmetmeyi öğrenmelidirler.
•Sabırlı ve sebatlı olun.
•Sorunları çözmek için en etkili yol başkalarının fikrini almaktır.
•Kendi görüşlerinizi danıştığınız kişinin görüşleriyle birleştirerek doğru yolu bulunuz.
•Erdemli insan, görevini bilen ve yapan insandır. Siz de erdemli birer birey olun.
•Ahlaklı insan hilekâr olmaz.
•Eğitime, destek verin, kendinizi yenileyin.
•Kendinize hedef seçiniz. Hedefsiz yaşam kadere teslim olmaktır.
•Yaptığınız işi sevmeyi öğrenin. İşini sevmek mutluluğun mayasıdır ve insanı mutlu kılan kendi kararlılığıdır.
•Sahip olduğunuz güzelliklerin kıymetini bilin. Ruh güzelliği fiziki güzellikten daha üstündür.
•Ulusları yüceltenler politikacılar değil, öğretmenlerdir. Öğretmenlerine kulak veriniz.
•Bir ülkenin büyüklüğü ve gücü, toprak ve nüfus büyüklüğü ile değil, o ülkede yaşayan insanların kültür düzeyi ile orantılıdır.
•Söz ok gibidir, ağızdan çıktıktan sonra geri dönmez. Sözlerinizle insanların onurunu kırmayın.
•Özgürlüğün gerçek anlamı sorumluluktur. Davranışlarınızı sorumluluk duygularınızla sınırlayın.
•Toplumsal zafer cehaleti yenmekle kazanılır. Çevrenizdeki cahil insanları uyarın.
•Zamanı boşuna harcamak en pahalı harcamadır. Zamanınızı her alanda daha iyi değerlendirmeye çalışın.
•Mutluluğu başkalarıyla paylaşmak istiyorsanız hoşgörülü olun ve yaşama olan bağlılığınızı kesmeyin.

saadet bu alem
19 Eylül 2008 Cuma 13:24:36
O aleme ses versem duyulur mu sence. Ben hissettiklerine inanıyorum. O zaman başlayayım;
Ato seni hala o kadar çok seviyorum ki, Rabbim bir beş dakikalığına seni bana gösterse diye az dualar etmiyorum. Bak gördün mü ölüm bile bitiremedi aşkımı ''SENİ HALA DELİLER GİBİ SEVİYORUM, HİÇ UNUTMADIM HİÇÇÇ''
:(o alem ve Saadet bu alem
sevdaiklimi
22 Temmuz 2010 Perşembe 02:28:03
Asıl alemde buluşacaksınız zaten ...Sevmeye devam et :)
sevgim18
16 Aralık 2010 Perşembe 13:55:53
allah sevdiğinizi/sevginizi hiç eksiltmesin
sılanurdan
23 Kasım 2011 Çarşamba 13:52:51
ah can ölsen de nefesimde nefesin hey can kalbimde atar kalbin yüzün cehennemde dahi olsa razıyım cehennem ateşine yeterki 1 salise göreyim
aysegulguncan
19 Eylül 2008 Cuma 13:41:51
anne, baba sizi çok seviyorum ve tüm kaba davranışlarım için, hatalarım için, arsızca diklenişlerim için milyonlarca kez özür diliyorum ve sizi asla kaybetmek istemiyorum...siz bunları okumayacaksınız , hatta hiç bilmeyeceksiniz ve hep beni soğuk, sorunlu ve umursamaz bir evlat olarak düşünmeye devam edeceksiniz ama inanın çok seviyorum sizi...

bu arada ablacığımı, abimi diğer ablamı aysegülü, buketi, kadiri, nidayı,meltemi,alihanı,kürşatı,mustiyi ve çağrıyı da çok seviyorum...canım ailem iyi ki varsınız...allah acınızı göstermesin...
oktayzerrin
20 Kasım 2009 Cuma 02:29:57
ÂMİN EFENDİM,SAYGIMLA,SELAMLAR...
leylasız
4 Temmuz 2010 Pazar 08:57:13
MASALLAH BUTUN SULALENIN KULAGI CINLAMIS BURADA YAZMAK ISE YARAMAZ KI OLUM VAR UNUTMA...
aysegulguncan
19 Eylül 2008 Cuma 13:46:38
sevgili emine:)
ünv de 4. sınıfta bana defterini çaldığımı söylemiştin ve çok ağırıma gitmişti...inan ki çalmamıştım ama sen orda burda hakkımda konuşunca içten içe uyuz oldum sana...aradan 1 ay geçmişti...ben mersine gitmeden önce temizlik yaparken odamda yatağın altından çıktı defterin, muhtemelen kendin benim odamda ders çalışırken düşürmüş olmalısın ama ben aradan zaman geçmişti söyleyemedim...çünkü inanmayacaktın onu öyle bulduğuma...
elaleme yayacaktın bak ben demedim mi ayse çalmış die...
dolayısıyla bende hiç sesimi çıkarmadan defteri çöpe attım ama sen çöpte bile görebilirsin diye biziim mahalledeki çöpe değil:)
yola çıkarken valize koydum defteri ve adana pozantıda pelit dinlenme tesislerinin çöp tenekesine attım:)
kuşku ve vişcdan azabı berbat birşey...
özür dilerim ama inan isteyerek oladı...
hakkını helal et
akdenizce
27 Ocak 2009 Salı 03:17:44
Enteresan bir hatıra :) Ama bunlar ünv 4'te mi oldu :)
GulBeyaz
27 Eylül 2009 Pazar 12:24:46
yıkıldım...

:)),

haketmiş ama o da...
NURCAN CANDAR UYGUR
1 Aralık 2010 Çarşamba 12:41:57
iyi yapmışsınız o bunu hak etmiş :))
Recep özdemir
8 Nisan 2011 Cuma 17:41:14
Çok şaşırdım
Mert YİĞİTCAN
1 Mayıs 2011 Pazar 06:37:23
Bana hiç de inandırıcı gelmedi kusura bakmayın :)))
d_i_l_e_k
19 Eylül 2008 Cuma 14:52:28
!

d_i_l_e_k tarafından 1/23/2009 10:23:21 AM zamanında düzenlenmiştir.
ÖZLEM'im
19 Eylül 2008 Cuma 15:12:49
Keşke seviyorum demek bu kadar zor olmasaydı...
gorkem19
1 Ekim 2009 Perşembe 23:35:53
Funda SAĞLAM
19 Aralık 2009 Cumartesi 16:42:34
keşke...keşkee..yada bu keşeke diyecegimiz şeyler hiç yaşanmasaydı
ezgi9393
28 Temmuz 2010 Çarşamba 14:46:38
söylemek zor değil aslında. ama daha sonradan keşke söylemeseydim diyebilmek de var . böyle ironik.
sevgim18
16 Aralık 2010 Perşembe 13:59:05
ah ah keşke
Mert YİĞİTCAN
13 Kasım 2011 Pazar 00:57:58
Aslında o kadar da zor değil ki :)) Bir deneyin bence.Göreceksiniz, bir çırpıda diyeceksiniz :))
MEZARKABUL55
19 Eylül 2008 Cuma 15:18:32
Sana gelen tek yolum şimdi kutsal kitaptır
Âlemine koşmaktan Fatihalar bitaptır

Besmeleyle başlıyor artık sana sözlerim
Perdeler aralıyor okudukça gözlerim

Bedenim yolun olsun gideceğin her yere
Mahşerde ez geç beni durma koş Peygamber e

İlk önce sana gelsin o sancak ta şefaat
Yeter ki git cennet e ben ederim kanaat

Düştüğüm vaziyetin kalkışma izahına
Kara örtü içinden çek artık berzahına

Günaydın esmer kadın, günaydın anne yüzlüm
Günaydın saklı güzel, günaydın ölüm gözlüm

MEZARKABUL55
EsenGül
18 Ekim 2009 Pazar 16:26:41
Çok etkileyici.Tebrik ederim.
hayrettin şahin(haysah)
9 Aralık 2009 Çarşamba 19:12:44
HARİKASIN DOST BU KADAR GÜZEL BEYANDIR ŞİİR GÖNLÜNE SAĞLIK VE BUNA İCABET NE KADAR GÜZEL
MİMOZA97
10 Aralık 2009 Perşembe 23:08:58
emeğine sağlık!sevgi?bu kadar mı? güzel anlatılır!!!
sevdaiklimi
25 Aralık 2009 Cuma 19:40:22
yüreğin ve zekanın birleşimi ne güzel akıvermiş kaleminizden... :)
filizşair
6 Temmuz 2010 Salı 16:28:39
Sana gelen tek yolum şimdi kutsal kitaptır
Âlemine koşmaktan Fatihalar bitaptır

Huzur Nas suresinde durmaktır
Geleceği dua ile hak bulmaktır

Yüreğine sağlık kardeşim.Samimi kemalin ve cemalin nurla kalsın.
Hasan BİNBUĞA
23 Kasım 2011 Çarşamba 00:42:39
Muhteşem bir şiir olarak görmek bir eksiklik olmasa gerek.Birilerini şiirle anlatmak her zaman bu kadar güzel olamaz.İşte hayat, bizleri böyle sevda derdiyle yaka yaka şair kılıyor,her halde tek faydası budur.
€nis
19 Eylül 2008 Cuma 15:29:39

Çiğ_dem

Bu ayrılık
Çiğ düştü üzerine
Demli düşlerimin..

€nis tarafından 9/19/2008 3:35:25 PM zamanında düzenlenmiştir.
Bilge Dişsiz
19 Eylül 2008 Cuma 17:25:14
Harika bişey olmuş bu Enis,

Wataşivaaa:)
Haiku bence...
*Kırçiçeği*
20 Eylül 2008 Cumartesi 11:47:22
Bazen bir fısıltı gürültülü bir cığlıktan daha fazla yol katedermiş...
Sessizce seviyorum seni...

Yüreğini başkasında unutmak ne acı birşey...
Yüreğim yok çığlığım sessiz...
Elim kolum prangalı...
İsyanım yersiz...
siyahgecem
30 Eylül 2009 Çarşamba 03:36:10
yüreğini bir başkasında unutmakçok acı bir şey
evet gerçektem öyle ama yapılabilecek bir şey yok
geri almakta çok zor güzel anlatmışınız yüereğiniz dert görmesin saygılarımla efendim
orhan gökmen
24 Aralık 2010 Cuma 11:22:33
bilmemki neler soylenebilir bu keliimelere bi huzundur bizi alip goturur yaznlizliga bi damladirki bizi cildirtan sevdalara
aysegulguncan
21 Eylül 2008 Pazar 11:55:08
aramıza ördüğün bu soğuk duvarı ancak kendin kaldırabilirsin...benden vazgeçtinse söyle bileyim, vazgeçmedinse çaba göstermemi bekleme çünkü ben yaptıkça senin yıkmandan yoruldum...hatırlıyor musun bir soru sormuştum vapurda:)
ben olmasam ne olur hayatında diye...bunu tekrar düşün...
bugün ikinci ayımız sen saymasan da sayıyorum ben senle geçen her güzel günü yaprak yaprak...
söylemesem de bil yeter...
sevildiğini
ama bir o kadar da;
kırıldığımı...
Mert YİĞİTCAN
1 Mayıs 2011 Pazar 06:49:55
Bir insana bir ayı yeter.Bu ikinci ayınız da ne oluyor anlayamadım pardon :))
Yorum Yaz
/ 896 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.