Sudengi=mehmet gıyasi aydemir'e taziye

1.321 izlenme - 53 yorum -
/ » 6
Yorum Yaz
su-susar-sa
24 Temmuz 2008 Perşembe 15:52:54

Edebiyat defteri üyesi değerli dost Mehmet Gıyasi Aydemir’in annesinin vefatını teessürle öğrenmiş bulunuyorum. Merhumeye Cenab-ı Mevladan sonsuz rahmet ve mağfiret diler, başta Can ağabeyim olmak üzere tüm aile fertlerine sabr-ı cemil niyaz ederim. Saygılarımla
Şükran AY
24 Temmuz 2008 Perşembe 16:37:41
Allah rahmet eylesin.
Mekanı cennet olsun.
Başta sayın üstadımıza ve ailesine allahtan sabırlar ihsan etmesini dilerim.
Saygımla. Yakamoz
(Mustafa Çetiner)
24 Temmuz 2008 Perşembe 17:18:21
Allah rahmet eylesin...Mekanı Cennet olsun..
Sudengi dostumuza ve ailesine başsağlığı ve sabır dilerim..Selam ve Saygımla...
bluecould
24 Temmuz 2008 Perşembe 17:23:04
Allah rahmet eylesin ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum,allah bu acıyı unutturmasın ve başka acılar vermesin...Mekânı cenet olsun...
Saygımla...
dellysedat
24 Temmuz 2008 Perşembe 17:26:15

Allah Rahmet eylesin.
Ruhu şad olsun.
Geride kalanlara Allah sabır versin.!
ezom
24 Temmuz 2008 Perşembe 17:45:24
Allah rahmet eylesin...
Mekanı Cennet olsun...
Sudengi dostumuza ve ailesine başsağlığı ve sabır dilerim...
Selam ve Saygımla...
ümit zeki soyuduru
24 Temmuz 2008 Perşembe 20:18:26
Allah rahmet eylesin ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum. Allah başka acılar göstermesin...Makamı cenet olsun...
Saygı ve selamlarımla.
gözyaşı
24 Temmuz 2008 Perşembe 20:29:45
Merhumeye Allah cc rahmet diliyor, kederli ailesine sabır diliyorum...
Mekanı cennet olsun...dua ile...
rftk
24 Temmuz 2008 Perşembe 20:52:46
Allah rahmet etsin diyorum. Başınız sağolsun. Selam ve saygılar..
Guldane Dal
24 Temmuz 2008 Perşembe 20:53:10

Sevgili sudengi ,
Çok üzüldüm, bir şiirinizde de yazmıştınız '' aklım bir hastane köşesinde '' diye ve ben çok merak etmiştim ama demek ki en yakınınız olan annenizmiş bahsettiğiniz kişi..Başınız sağolsun, çok üzücü bir şey , böyle durumlarda insan söyleyecek bir söz bulamıyor gerçekten ... Sevgilerimle Sudengi..
Yorum Yaz
/ 6 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.