_*angel*_ çalıntı şiir ve onay alma

2.184 izlenme - 43 yorum -
/ 5 »
Yorum Yaz
gedik_of
8 Aralık 2007 Cumartesi 15:42:30
duygulara ve emeğe saygılı olalım lütfen .
akdenizce
8 Aralık 2007 Cumartesi 16:14:43
Şöyle bir durum da var: Burada bulunan masum emeklere de bir çeşit saygısızlık sözkonusu. Şeksiz şüphesiz bulunmak istediğimiz bir ortam olduğuna göre...
ufurmelerim
8 Aralık 2007 Cumartesi 16:37:17
ya bunu,
gözüm tuttu dediğim
üyelikten atılıyor,
nazarım mı değiyor acaba?
neşter
8 Aralık 2007 Cumartesi 18:09:45
sevgili 'üfürmelerim' kime maşallah demişsen 40 gün yaşamamış , bir çek-yat da buna patlat:))
Alev ERSÖZ
8 Aralık 2007 Cumartesi 22:23:33
emeğe saygı adına

bende googledan bir deneme yazımı araştırdım ..ingilizce forum adlı sitede bir üye tarafından eserimin yayınlandığını gördüm...site adminleriyle görüştükten sonra..eserime kavuştum.....

başkalarını kandırırsınız fakat kendi kendinizi asla kandıramazsınız....
yöneticilerimizin hassasiyetine tesekkurler

Alev ERSÖZ YÜKSEL

göçmenkuş
8 Aralık 2007 Cumartesi 23:12:53
hangi şiir kimin nereden bileceğiz? ben artık benim şiiirime bir gün çalıntı çıkacak diye korkuyorum korsanlar o kadar çoğaldı ki. şiir asmaktan korkar olduk gerçi biz dergilerde yayınlıyoruz şiirlerimizi dostklarımız biliyor ama ya yeni başlayanlar?
ufurmelerim
8 Aralık 2007 Cumartesi 23:32:04
benimkileri çal desem,
Kim çalar?
Bir şeye de benzemiyor ki?
cam güzeli
8 Aralık 2007 Cumartesi 23:53:11
Ben başkasının şiirini almayacağımdan eminimde başkasının almayacağını bana kim garanti edecek?Şiirlerimi kasaya falanmı kilitlesem acaba?
Böyle bir şeyi kendilerine nasıl yakıştırıyorlar anlamıyorum.Kınıyorum.
ALMILA KARGÜLÜ
9 Aralık 2007 Pazar 00:22:27
BU NE CÜRET
AKLIM ALMIYOR
YA BEN ÇOK APTALIM
YA BUNU YAPANLAR ÇOK AKILLI???????

edebten uzak olanları
ve emek hırsızlarını şiddetle kınıyorum.

Yorum Yaz
/ 5 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.