Barış için lütfen dualarınızı eksik etmeyin

1.287 izlenme - 68 yorum -
/ » 7
Yorum Yaz
jade
1 Temmuz 2007 Pazar 11:13:21
ARKADAŞLAR BUGÜN ÇOK ÜZGÜNÜM.ÇOK SEVDİĞİM ROCK ŞARKICISI BARIŞ AKARSU KAZA GEÇİRDİ ŞU AN YOĞUN BAKIMDA SİZDEN RİCAM ONUN İÇİN DUA EDELİM.O KADAR ÜZGÜNÜM Kİ BURAYA YAZMAK SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.BENİ YADIRGAMAYIN LÜTFEN DUA EDİN.
oktayzerrin
2 Temmuz 2007 Pazartesi 13:07:38

hepimiz çok üzüldük...inşallah Allah'ın izniyle sağlığına kauşur...duyarlı tavrınıza teşekkürler...saygımla...
anasya
2 Temmuz 2007 Pazartesi 13:29:08

dün şehrindeydim,,, sevemedim barış'sız...bilidğimden kazayı, ardıma bakmadan kaçtım...

son zamanın en iyi bulduğum sanatçılarından dualarım seninle, Allah yardımcın olsun...bir Barış daha kaybetmesin müziğimiz..
Kyrie
2 Temmuz 2007 Pazartesi 14:38:23
Garipsemek mi?.. Ben iki gündür ona ağlıyorum:((

Yarışmadaki o heyecanlı hali, o asil tavrı, o kendine has tarzı, aşık olduğum Manço'nun mirası gibi sesi bakışı, takısı, havası... gözümden hiç gitmiyor, o özel bi çocuktu, yaşasın istiyorum... yaşamalı!

Dualarım onunla.
unabellehistoire
2 Temmuz 2007 Pazartesi 14:56:45
Benim bütün dualarım onunla...

Dönecek merak etmeyin.
(Mustafa Çetiner)
2 Temmuz 2007 Pazartesi 15:08:55
Ben de çok üzgünüm,şok oldum haberi izlediğimde.
Allah şifa versin,Sevenlerine ve gençliğine bağışlasın.
Dualarımız onunla.
göçmenkuş
2 Temmuz 2007 Pazartesi 16:15:08
duyduğum günden beri hep dua ediyorum... Allah tüm hastalara Barış'a ve tüm şifa bekleyenlere şifa versin....
metis
2 Temmuz 2007 Pazartesi 17:16:28
Barış Sevgili Çocuk

Göz yaşlarımızı hisset ve geri gel, henüz çok erken...

Seni herkes seviyor.
carpediem
2 Temmuz 2007 Pazartesi 17:47:21
Popüler kültür ürünü bi yarışmadan çıktığı halde, kendine has duruşu tarzı olan, duyarlı bi cocuktu Barış.Kimsesiz çocuklar yararına düzenlenen bi yarışma için yollardaymış kaza akşamı da..O çocukların duaları da onunla olucaktır.
Allah acil şifalar versin .En kısa zamanda aramıza döner ve sevenlerini üzmez umarım.
Ölen arkadaşlarına da çok üzüldüm Allah rahmet eylesin ..
polyanna
2 Temmuz 2007 Pazartesi 17:53:41
çok üzüldüm inşallah bir an önce iyileşir dualarım barışl onu çok seviyorum
Yorum Yaz
/ 7 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.