Sizin mevsiminiz hangisi?

2.249 izlenme - 152 yorum -
/ 16 »
Yorum Yaz
---SILa---
30 Haziran 2006 Cuma 12:04:15
SİZİN MEVSİMİNİZ HANGİSİ?neden?gönüldeki yaprakların tek tek döküldüğü sonbahar mı?gönlümüzdeki yaraları saran,bir papatyanın baharı müjedelediği gibi,talan edilmiş yüreğimizde umutlarımıza,aşklarımıza sarıldığımız,umudun ve aşkın müjdeleyicisi olan ilk bahar mevsimi mi?yoksa ayazdan tir tir titrediğimiz bir günde ölümün soğukluğunu hatırlatan kış mevsimi mi?en son olarak güneşin yüzümüze sımsıcak gülümsediği ''yaz aşklarının''yaşandığı yaz mevsimi mi?sizce hangisi?

---SILa--- tarafından 3/29/2007 3:19:35 PM zamanında düzenlenmiştir.
EM&ES
30 Haziran 2006 Cuma 12:51:05
benim mevsimim tabii ki yaz ... çünkü yaz benim için;deniz,kum,güneş ve bol bol eğlence demek...
eda
30 Haziran 2006 Cuma 13:54:47
HER MEVSİM BİR BAŞKA GÜZEL HEPSİ BİRBİRİNİ TAMAMLIYOR..
KENDİMİ İYİ HİSSETTİGİM DEMEYELİDE DAHA Bİ BENİMSEDİGİMİZ DESEK?
SONBAHAR
murat şahin
30 Haziran 2006 Cuma 15:06:23
zemheri.................................
akem_005
30 Haziran 2006 Cuma 17:48:25
mevsimlerden kış olsun
sevgili gelsin gönül yaz olsun
varsın ecel beni bulacaksa bulsun
yeterki ,
sevgili yanımda olsun ..

mevsimlerden kışı her zaman sevmişimdir ...
bembeyaz bir kağıda bakmak gibi ...
Aydın
30 Haziran 2006 Cuma 17:58:04
kesinlikle kış. çünkü sivasta oturuyorum ve buralara pek yaz ya da bahar uğramaz. hatta bahar hiç uğramaz, direk yaz yaşanır, o da tat vermez. mesela güzel bir şiir var sivas için :

burası sivas gülüm,
gündüzü gecesinden kara.
bir sana hasretim,
bir de gelmeyen bahara.

..inci..
24 Temmuz 2012 Salı 19:16:53
hayata dair
9 Temmuz 2006 Pazar 17:14:49
benimde tabiki sonbahar bi başka oluyo
Labarnas
25 Ağustos 2006 Cuma 01:55:26
bilemiyorum ki hangi mevsim benim :) her mevsimde kendimi düşler diyarına götürecek birşey buluyorum..bu yüzden diyorum ki her mevsim benim :)
türkükızı
28 Ağustos 2006 Pazartesi 17:05:38
Kış...
yok olmadığını bilsemde kirliliklerin beyazla kapanması bana umut veriyor
amabilirimensonunda
28 Ağustos 2006 Pazartesi 17:37:06
Sonbahar..
Özellikle ikindi vakti güneşle sonbaharın özdeşleşmesi harika...
Yorum Yaz
/ 16 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.