Sevgi her zaman karşılık görür, kin de.. DOSTOYEVSKİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Eray Kitabı - Eray Kitapları

Eray konu başlığında toplam 21 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Eray kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Sinan Akyüz

Alfa Yayıncılık

"Abla." "Efendim." "Biliyor musun?" "Neyi?" "Senin kaderin benimkini de yazmış…" Savrulan Hayatların Hikâyesi... »»
Anita Ganeri

Carpe Diem Kitapları

Gez, Gör, Hayal et! Çin, Hindistan, Moğolistan, Brezilya, Antartika... Durma hemen şimdi sen de katıl maceraya! Bu kitapla serüvenden serüvene koşarak dünyanın dört bir tarafını gezecek, yeni yerler keşfedecek ve ilginç bilgiler edineceksin. (Tanıtım Bülteninden) »»
Anita Ganeri

Carpe Diem Kitapları

Gez, Gör, Hayal et! Çin, Hindistan, Moğolistan, Brezilya, Antartika... Durma hemen şimdi sen de katıl maceraya! Bu kitapla serüvenden serüvene koşarak dünyanın dört bir tarafını gezecek, yeni yerler keşfedecek ve ilginç bilgiler edineceksin.»»
Kolektif

Doğan ve Egmont Yayıncılık

Heyecan dolu macera! Eğlenceli faaliyetler ve çıkartmalar... Çizgi Öyküler... (Tanıtım Bülteninden) »»
M. Kayahan Özgül

Hece Yayınları

Şiir uzun ve serüvenli bir yolculuktur, lakin, bazen yolculuk olduğu farkedilmez, bazen de ne kadar uzun sürdüğü..Kimi zaman maceraları anlaşılmaz, kimi zaman da varılmak istenen menzile ulaşıldığı..Klasik Osmanlı şiirinin sergüzeşti, Topkapı Saray`nın cümle kapısı önünden başlar. Divanyolu`ndan aheste-beste bir yürüyüşe Haliç`e kadar gelişi üç asrı bulan şiir, Azapkapısı kıyılarında şöyle bir sol..»»
Chris Oxlade

Almidilli

Doğada yaşayabilmek için yeni beceriler edinmeye hazır mısın?   Açık havada olmaktan büyük keyif alıp, türlü maceralara atılmaya bayılıyor musun? Karşındaki tepenin ardında ne olduğunu, şu patikanın nereye gittiğini ya da derenin karşı kayısına nasıl geçebileceğini öğrenmek istemez misin?   Açık hava aktivitelerinde uzman bir yazarın tasarlayıp bizzat denediği türlü ..»»
Atilla Atalay

İletişim Yayınları

Çağdaş Türkçe Edebiyat»»
Naşide Gökbudak

Truva Yayınları

Neden böyle bir hikâye yazmayı düşündüm? Bunu sizinle paylaşmak için, bu yaz yaşadığım yarım günlük bir hikâyeyi anlatmam gerek. Edremit'in kuzeydoğusuna doğru, üç kilometre kadar yürürseniz; Kaz Dağları'nın bir bölümü olan yeşil tepelerin eteğinde, yeşillikler arasında bir köy görürsünüz, adı Çamcı köyü. Köyün nüfusunun büyük bir kısmını, Türkmenler veya Yörükler dediğimiz, kökeni Or..»»
Naşide Gökbudak

Nemesis Kitap

***... Yüzbaşı kollarını iki yana açıp ayağını yere vurarak, zeybeğe başladı. Daha ilk hareketi ile çok erkeksi ve çok efeci bir oyun oynadığı belli oluyordu. Feraye şaşkın, öylece Yüzbaşı'yı seyrediyordu. Yüzbaşı bir adımda onun yanına yaklaştı ve yavaşça ***Hadi küçük kız, başla. Herkes bize bakıyor,*** dedi. Feraye, utana sıkıla çevresine bir göz attı. Kendilerinden başka oynayan k..»»
Naşide Gökbudak

Neden Kitap

Naşide Gökbudak"... Yüzbaşı kollarını iki yana açıp ayağını yere vurarak, zeybeğe başladı. Daha ilk hareketi ile çok erkeksi ve çok efece bir oyun oynadığı belli oluyordu. Feraye şaşkın, öylece Yüzbaşı`yı seyrediyordu. Yüzbaşı bir adımda onun yanına yaklaştı ve yavaşça "Hadi küçük kız, başla. Herkes bize bakıyor," dedi. Feraye, utana sıkıla çevresine bir göz attı. Kendilerinden başka oynayan kimse..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.