Kılavuzu para olana her kapı açıktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Enformasyon Kitabı - Enformasyon Kitapları

Enformasyon konu başlığında toplam 26 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Enformasyon kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Esin Sultan Oğuz

Hiperlink Yayınları

Enformasyon Toplumunda ekonomik kalkınmanın yanı sıra toplumsal ve kültürel gelişme de büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda Avrupa Enformasyon Toplumu’nun gelişiminde kurumsal düzeyde etkinliği artırmak, nitelikli iş gücünün yetiştirilmesine bağlıdır. Üniversitelerin birincil görevleri arasında yer alan nitelikli iş gücü yetiştirme sorumluluğu, eğitimin ve dolayısıyla insan olgusunun enformasyon t..»»
Tiziana Terranova

Ütopya Yayınevi

Virno, Lazzarato ve Negri gibi İtalyan otonomcu Marksistlerin kavramlarını eleştirel bir biçimde yeniden yorumlayan Tiziana Terranova, Ağ Kültürü’nde yeni bilişim ve iletişim teknolojilerinin toplumsal ve siyasal uzanımlarının peşine düşüyor. Terranova, enformasyon çağında iktidar, emek, toplumsal denetim gibi olguların büründüğü yeni biçimleri gözler önüne seriyor ve bu başkalaşmış olguların topl..»»
Manuel Castells

İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları

Bilgi ve Toplum»»
Murat Çelik

Kaknüs Yayınları

Manuel Castells

İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları

Bilgi ve Toplum»»
Ahmet Cevdet Aşkın

Epos Yayınları

Bilgi, basının bize gösterdiği-sunduğu haberdeki gibi midir? Basın gerçekleri yalanlardan ayırt edebileceğimiz bilgiye aracılık eder mi? Ya da basın, “yurttaşın/vatandaşın” doğru bilgiye erişme özgürlüğüne aracılık eder mi?Gazeteci A. Cevdet Aşkın’ın çalışması basının “yurttaşa/vatandaşa” sunduğu haberin imal edilerek farklılaştırılan bir gerçek olduğunu göstermeyi amaçlıyor. Okuyucu, dinleyici..»»
James Gleick

Optimist Yayın Dağıtım

Bugün enformasyon, dünyamızın üzerinde döndüğü şey, onun kanı ve yakıtı, hatta deyim yerindeyse sinir sistemi. Hayata tepeden tırnağa sinerek bilginin her dalını dönüştürüyor. Yaşamı ve insan bilincinin doğasını merak ettiğimiz sürece, enformasyon teknolojisine de kafa yormaya devam edeceğiz. Kaos teorisini ortaya atan ve Douglas Adams'tan William Gibson'a ünlü bilim kurgu yazarlarını etkisi altın..»»
James Gleick

Optimist Yayın Dağıtım

Bugün enformasyon, dünyamızın üzerinde döndüğü şey, onun kanı ve yakıtı, hatta deyim yerindeyse sinir sistemi. Hayata tepeden tırnağa sinerek bilginin her dalını dönüştürüyor. Yaşamı ve insan bilincinin doğasını merak ettiğimiz sürece, enformasyon teknolojisine de kafa yormaya devam edeceğiz. Kaos teorisini ortaya atan ve Douglas Adamstan William Gibsona ünlü bilim kurgu yazarlarını etkisi altına..»»
Peter Weill

Boyner Yayınları

ENFORMASYON ALTYAPISI SIRKETLER ICIN YENI BIR KALD»»
Peter Weill,Marianne Broadbent

Boyner Yayınları

- Piyasa Liderleri Enformasyon Teknolojisinden Nasıl Yarar Sağlıyorlar? - Enformasyon teknolojisini sadece bir alet değil, daha çok ölçülebilir değer yaratan bir varlık haline getirmek için Stratejik Bir Plan - Enformasyon teknolojileri-tıpkı menkul değerler gibi-bir portföy olarak nasıl düzenlenebilir? - Enformasyon teknolojisi altyapısına nasıl yatırım yapmak gerekir? - İş stratejisi..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.