Gönlünün arzusuna göre iş yapma ki, sırtına pişmanlık yükü yüklenmeyesin. FERiDEDDiN ATTAR [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Dio Kitabı - Dio Kitapları

Dio konu başlığında toplam 95 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Dio kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Haluk Tatar

Pusula Yayıncılık

Modelleme ve Animasyon Yapmak İçin En Yaygın Kullanılan Programı Bu Setle Kolayca Öğrenin! Yıllardır Türkiye'de bilgisayar ve bilişim yayıncılığının önde gelen kuruluşu olan Pusula Yayıncılık, yine bir ilke imza atıyor: Pusula Akademi Görsel Eğitim dizisi, DVD Book adı verilen yeni bir kategoride, en karmaşık yazılımları profesyonel şekilde hazırlanmış videolarla kullanıcılara sunuyor. Böyleli..»»
Haluk Tatar

Pusula Yayıncılık

Ön Sipariş: 09.05.2014 Modelleme ve Animasyon Yapmak İçin En Yaygın Kullanılan Programı Bu Setle Kolayca Öğrenin! Yıllardır Türkiye’de bilgisayar ve bilişim yayıncılığının önde gelen kuruluşu olan Pusula Yayıncılık, yine bir ilke imza atıyor: Pusula Akademi Görsel Eğitim dizisi, DVD Book adı verilen yeni bir kategoride, en karmaşık yazılımları pr..»»
İki Cilt Birarada

Pusula Yayıncılık

Teknoloji çok hızlı değiştiği, yazılımların yeni versiyonları çıktığı için bilgisayar kitaplarının ömrü, genellikle 3- 4 yılı geçmez. En hızlı gelişen alanlardan birine yönelik olduğu halde, Nezih Kanbur`un 3D Studio Max kitabı, 10 yılı çoktan devirdi; 3D Studio Max`in yeni versiyonları çıktığı halde hâlâ okunuyor, hâlâ aranıyor. Sebebi basit: Nezih Kanbur`un kitabı 3 boyutlu tasarıma yönelik teme..»»
Ahmet Ali Sümen

Kodlab Yayın Dağıtım

12 Saatlik DVD Eğitim Seti ile Eşsiz bir kaynak! Katı Modelleme ve Mimari Uygulama Geliştirmeyi Bu Set ile Öğrenin! Bu eğitim kaynağında, 3D Studio Max programının kullanımını temel düzeyde işledikten sonra uygulamalar ile edinilen program kullanımı bilgileri ve modelleme teknikleri uygulamalı olarak gösterilmiştir. Modelleme aşamaları anlatılan iç mekan ve dış mekan uygulamalarında bulunan ob..»»
Levent Bozkurt

Pusula Yayıncılık

10 saatlik video eğitim ve örnekler içeren DVD ile birlikte...3D tasarım ve animasyon alanında çalışanlar, uzun yıllar boyunca Pusula Yayıncılık’tan çıkan 3D Studio Max kitabını bir başlangıç kitabı olarak alıp faydalandılar. Şimdi yeni sürüm SDS MAX 8 için Levent Bozkurt’un kaleminden çıkan kitapla 3D dünyasının yeni özelliklerini keşfedecekler. 3 boyutlu modellemeye eğilen kitap temel modelleme ..»»
Charles Dickens

Beşir Kitabevi

Worldwide Readers Series List Level 2 The Scarlet Letter Tom Sawyer A Christmas Carol Peter Pan Pollyanna A Christmas Caro Ebenezer Scrooge is a bitter old man and he doesn't care people around him. The only thing that he cares is business and making money. But on Christmas Eve, he is visited by three spirits. His past, his present and his future. They take him on a fantastic journey, thr..»»
Faruk Şentürk

Bilge Kültür Sanat

Deyim (idiom) nedir? Deyim, oluştuğu sözcüklerin anlamının dışında bir anlam taşıyan, klişe haline gelmiş bir sözdür. Diğer bir deyişle, deyim, teker teker anlamlarını bildiğimiz halde bu sözcükleri oluşturduğu kümelerinin bir araya geldiğinde bambaşka bir anlam ifade eden bir sözdür. Bazen bu deyimlerin anlamlarını kolayca tahmin edebiliriz, fakat çoğu zaman bunların ne anlama geldiklerini bir t..»»
Lewis Carroll

Beşir Kitabevi

Worldwide Readers Series List Level 1 Heidi Alice in Wonderland Pinocchio Andersen's Fairy Tales Aesop's Fables Alice in Wonderland - a merry travel through the imagination. It tells the story of a girl named Alice who falls down a rabbit - hole and the adventure begins. She discovers a whole new world where she can grow and shrink as much as she likes. Alice meets up with many interesting..»»

Amazon

Bu kitap yurdışından getirtilebildiği için temin süresi 15-30 gündür. Ön Sipariş Verebilirsiniz.

Can art be fashioned out of glass, or do the utilitarian associations embedded within the medium preclude it from being considered an acceptable form? This volume explores both the early history if the studio glass movement and the clash of ambitions and power that marked the relationship..»»

 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.