Kahramanlara tapınma, insan özgürlüğüne en az saygı duyulan yerlerde doruklara çıkar. Herbert Spencer [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Cisim Kitabı - Cisim Kitapları

Cisim konu başlığında toplam 33 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Cisim kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Kolektif

Sonuç Yayınları

10.Sınıf Katı Cisimlerin Yüzey Alanları ve Hacimleri     »»
Kolektif

Pegem A Yayıncılık

Değerli Öğrenciler,Bu kitap Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)Geometri alanı kapsamındaki “Analitik Geometri-Katı Cisimler” sorularını çözmek için gerekli bilgi, beceri ve teknikleri edinmeniz ve farklı soru çeşitleri ile sınava hazırlık sürecinize rehberlik etmek için hazırlanmıştır.Kitabımız, her soru için anlaşılır bir dilde hazırlanmış çözümlü anlatım ve açıklamalar içermektedir. Çalışmaları..»»
Kolektif

Doğan Egmont

Bu eğlenceli öykü kitabında seni Mater'in Abartılı Hikayeleri'nden biri bekliyor! Mater'in arkadaşını dev bir mıknatıs kaçırdı. Mater, arkadaşını kurtarabilecek mi? Hikayeyi okuduktan sonra kitabın sonunda yer alan soruları cevapla ve bilgini test et. Dizinin Kitapları: Astronot Mater Tokyo Mater Bilinmeyen Cisim Mater Canavar Kamyon Mater»»
Osman YazıcıoğluNurullah Arslan

Nobel Yayın Dağıtım

Cisimlerin mukavemeti mühendislik biliminin temel taslarindan biridir. Tasarim uygulamasi yapilirken her çesit yapi, makine ve ekipmanin uygun mukavemet esaslari dikkate alinir. Günümüzde mimarlik, makine, insaat, biyomedikal ve uzay mühendisligi ögretim programinda mukavemet konusu ders olarak okutulmaktadir. Cisimlerin Mukavemeti adli çalisma; birkaç temel kavramin anlasilmasini ve basitlestiril..»»
Johnston Beer

Beta Basım Yayım

Cisimlerin Mukavemeti »»
Mehmet Bakioğlu

Beta Basım Yayım

Cisimlerin Mukavemeti »»
Ayşe Soyuçok

Literatür Yayıncılık

Temel bir mekanik dersinin ana amacı, mühendislik öğrencisinde, verilen bir problemi basit ve mantıklı bir biçimde analiz etme ve problemin çözümünde birkaç temel ve iyi anlaşılmış ilkeyi uygulama yeteneğini geliştirmek olmalıdır. Bu kitap, ikinci veya üçüncü sınıftaki mühendislik öğrencisine cisimlerin mukavemeti alanında verilen ilk ders için tasarlanmıştır. Yazarlar, statik ve dinamik alanında..»»
Paşa Yayla

Çağlayan Kitabevi

Osman Yazıcıoğlu

Nobel Akademik Yayıncılık

Cisimlerin mukavemeti mühendislik biliminin temel taşlarından biridir. Tasarım uygulaması yapılırken her çeşit yapı, makine ve ekipmanın uygun mukavemet esasları dikkate alınır. Günümüzde mimarlık, makine, inşaat, biyomedikal ve uzay mühendisliği öğretim programında mukavemet konusu ders olarak okutulmaktadır. Cisimlerin Mukavemeti adlı çalışma; birkaç temel kavramın anlaşılmasını ve basitleştiril..»»
Ferdinand Pierre Beer

Literatür Yayıncılık

Temel bir mekanik dersinin ana amacı, mühendislik öğrencisinde, verilen bir problemi basit ve mantıklı bir biçimde analiz etme ve problemin çözümünde birkaç temel ve iyi anlaşılmış ilkeyi uygulama yeteneğini geliştirmek olmalıdır. Bu kitap, ikinci veya üçüncü sınıftaki mühendislik öğrencisine cisimlerin mukavemet..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız