Zaman büyük bir öğretmendir. Ne yazik ki tüm öğrencilerini öldürür.-- Curt [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Çine Kitabı - Çine Kitapları

Çine konu başlığında toplam 54 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Çine kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
M.D.,W. G. Aitchison Robertson

Platanus Publishing

“In civil cases the medical witness should, previous to the trial, make an agreement with the solicitor who has called him with reference to the fee he is to receive. Before consenting to appear as a witness the practitioner should insist on having all the facts of the case put before him in writing. In this way only can he decide as to whether in his opinion the plaintiff or defendant is right as..»»
Andy Adams

Karnaval Kitap

Bad Medicine B - 2 Stage 4 English Story Series»»
Zekiye Çoban

Erdem Çocuk

Bu kitabın içindeki 15 hikâye sizleri; bazen sakin bir köy havasına, bazen hastalıktan kurtulan Kerem’in mutluluğuna, bazen annesi için “eringeç mikseri”ni icat eden Mustafa’nın başarısına, bazen büyüteci kaybolduğu için çay süzgecini kullanan Murat’ın hüznüne, bazen noktalama işaretlerini kullanmayan ama bunun için kendince çok geçerli sebepleri olan Şengül’ün hayatına,..»»
Derya Yeşim Benli

Gece Kitaplığı

Tarih boyunca Türk milleti geniş bir sahaya egemen olmuş, diğer milletlerle kültür alışverişinde bulunmuştur. Türk şiveleri ve ağızları üzerinde çalışmalar son zamanlarda artış göstermektedir. Ancak, Batı Trakya Türkleri ağzı üzerine yapılmış kapsamlı bir çalışma bulunmamaktadır. Biz de bu eksikliği göz önünde bulundurarak, bir bütünün parçası olan Batı Trakya Gümülcine ilinin Bulat köy ağzını tes..»»
Kolektif

Nobel Tıp Kitabevleri

Thomas E. Andreoli

Nobel Tıp Kitabevleri

Bu kitapta, hasta bakımında uygulanan esasların ***Klinik Tıp*** açısından çekirdek anlatımları yer almaktadır. Renkli tasarımlar ve çizimler, kavramları açıklamaya yardımcı olurken, klinik fotoğraflar, hastalıkların özellikleri ile görünümleri gözler önüne sermektedir. Klinik tıbbın moleküler temelleri, moleküler biyolojinin güncelleşmiş bilgilerinin tamamı bu kitapta yer almak..»»
Usame Bin Ladin

Küresel Kitap

Son yüzyılın tartışmasız en büyük aksiyon insanlarından olan Usâme bin Ladin, uğruna bütün servetini ve hayatını verdiği idealinin ipuçlarını verdiği bu eserinde, servet ve dünyalığın, makam ve şöhretin kişiyi hedeflerinden alıkoyamayacağını gösteren vasfıyla cihadi menhecin esaslarını anlatıyor. Vela (dostluk) ve berâ (düşmanlık) kavramlarının unutulduğu günümüzde, kralların dalkavukluğunu yapara..»»
Caner Bayraktar

Kodlab

Maxon firması tarafından üretilen Cinema 4D; 3 Boyutlu tasarımın sihirli dünyasında ender görülen gelişmiş ve stabil çalışan, aynı zamanda film sektörünün öncü yazılımlarından After Effects ile en rahat entegrasyonu sağlayan ve özel efektleri ile kendisini bu alanda ön plana çıkaran bir yazılımdır. Bu kitabımızda Cinema 4D nedir?, temel özellikleri ve nesneleri nelerdir?, nasıl kullanılır? gib..»»
Caner Bayraktar

Kodlab Yayın

3 boyutlu tasarım dünyasına hepiniz hoş geldiniz. Cinema 4D, 3D yazılımları arasında görülen gelişmiş ve stabil çalışan programlardan birisidir. Bu kitabımızda film sektörünün öncü programlarından olan After Effects ile çalışılan ve özel efektleri ile kendini diğer programlardan ayıran Cinema 4D’yi öğreniyor olacağız. Kitabımız “Cinema 4D’ye Merhaba” diyecek arkadaşlarımız için hazırlanmış temel k..»»
Thomat Ott

Flaneur

Flaneur kitaplığı piyasa temayüllerinin dışında akan seçkisi ve edisyona gösterdiği hususi ihtimamla Türkiyeli okurun ezberini bozmaya, bu kez İsviçreli sanatçı Thomas Ott ile devam ediyor. Sanatçı, sinemacı, şarkıcı ve çizgi roman ressamı Ott klasik çizgi roman üretim teknikleri dışında, yazı ve resim ortaklığını scratch art..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.