bin keredir tanışıyor, bilişiyoruz da bin birinci kere yine beni gördü mü “kim ki?” diye soruyor! Hafız [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar
cd
cds
cdc

Cd Kitabı - Cd Kitapları

Cd konu başlığında toplam 1101 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Cd kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Hidayet Tuncay

Hacettepe Taş Kitapçılık

Proficiency in Listening and Reading Comprehension kitabı ikinci Baskıda tamamen gözden geçirilmiş ve güncelleştirilerek özellikle İngilizce Yeterlik, Hazırlık Muafiyet, TOEFL, KPDS, ÜDS, FCE, CAE ile (TSK) Genel Dil, Baraj Dil ve ECL sınavlarına hazırlanan herkes için bir başvuru ve çalışma kitabı olarak hazırlanmıştır. Genel anlamda kitap, 2000 sözcük, özel deyim ve ifadenin yer ..»»
Okan Aslan

Gürer Yayınları

Hep kendisinin kahraman olduğu hayallere dalıp yardıma ihtiyacı olanlara el uzatan, ucundan yırtılmış ayakkabısıyla kış günü utana sıkıla okula giden, ilk kez eline verdikleri mikrofonun topuzu bile yüzünden büyük olan, elinde saz olmadığı halde böğrüne vura vura ağzıyla hem saz sesi çıkarıp hem de türkü söyleyen, günün tam ortasında “Hayır” deyip dirense de annesinin ko..»»
Tuba Bozcan

Damla Yayınevi - Özel Ürün

Çocuklar... Üzerlerine titrediğimiz, en değerli varlıklarımız... Onları erdemli, yüksek ahlaklı, değerlerimizi bilen ve sahip çıkan bireyler olarak yetiştirmek herkesin ortak amacı. Bunun da en önemli aracı hikâyeler. İşte “Etik Değerler Eğitim Seti” buradan yola çıkarak hazırlandı. “Değerler Eğitimi” temel alınarak her hikâyede bir değer işlendi. Her hikâyenin sonundaki “Etkinlikler”le veri..»»
Thomas Gordon

Beyaz Balina Yayınları

13. Havari, Hz. İsa`ya gönülden bağlı olan gizemli bir kadının, Mecdelli Meryem`in detaylı biyografisidir. Hz. İsa`nın en sadık takipçisi olan bu kadının adı, sadık ve tutkulu, hem günahkar hem de aziz olan bir kadının imajını çağrıştırmaktadır. Onun Hz. İsa ile ilişkisi hakkında sık sık uç noktalara varan spekülasyonlar, ciltlerce kitap doldurmuştur. Gordon Thomas, bu kitabında bütün yazıns..»»
Kolektif

Fa books

2016 yılı için mutluluk temalı, güzel illüstrasyonlarla ve el yazısıyla tasarladığımız mini masa takvimini sevgiyle kullanın. (Tanıtım Bülteninden) »»
Kolektif

Fabooks

2016 yılı için mutluluk temalı, güzel illüstrasyonlarla ve el yazısıyla tasarladığımız mini masa takvimini sevgiyle kullanın.»»
İhsan Hanson

Ya-Pa Yayınları

Okul Öncesi, Pc - Vcd Uyumlu »»
Kollektif

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

Rusça öğrenmek isteyenler için ders kitabı (152 sayfa), çalışma kitabı (88 sayfa) ve 70 dakikalık ses CD`sinden oluşan üç parçalı set. 28 dersten oluşan ders kitabındaki diyaloglar ses CD`si ile pekiştirilerek Rusça`yı konuşma ortamı içinde daha kolaylıkla öğrenmenize ve doğru telaffuz etmenize yardımcı olacaktır. Çalışma kitabı ise öğrendiğiniz her konu ile ilgili bilgilerinizi sınamanız iç..»»
Kolektif

Fono Yayınları

Ali Bayram,Zhu Wen Jun

Fono Yayınları

  »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.