Umudunu kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur. -- Boise Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür.-- J. Harris [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Boz Kitabı - Boz Kitapları

Boz konu başlığında toplam 898 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Boz kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Sefa SaygılıAli Çankırılı

Türdav Yayınları

Arka Kapak Yazısı   Her anne-baba çocuğunun neşeli, mutlu, başarılı, kolay iletişime giren, kendini ifade edebilen, aklını en iyi şekilde kullanan, nazik ve iyi kalpli, sağlıklı bir kişi olarak yetişmesini ister. Bunu da onlara ayıracakları zaman, gösterecekleri ilgi ve sevgi belirleyecektir. Her anne-baba çocuğuna karşı şefkatlidir, sevgi doludur. Onlara içlerinden..»»
Özgür Ayhan Özkaynak

Ekinoks

Arka Kapak Yazısı       Dikkat; beyinde karmaşık ve yaygın bir şebekenin, sağlıklı bir şekilde işlev göstermesi sonucu ortaya çıkan bir fonksiyondur. Birçok faktör dikkat becerilerinin olumsuz etkilenmesine sebep olur. Heyecan, stres, depresyon, kaygı bozuklukları bunlardan bazılarıdır.  Dikkat eksikliği sorunu yaşayan öğrenciler, dikkatlerini gerekli durumda toparla..»»
İpek Yüksek

Serencam Yayınevi

Arka Kapak Yazısı   “Her şeyini kaybedebilirsin bu hayatta: Aileni, arkadaşlarını, şehrinden gidenleri, anılarını… Sırf bu sebeplerden, yaşamaktan bile vazgeçebiliyor insan. Hayata tutunamıyor. Yaşayan bir ölü misali geçiriyor ömrün kalan günlerini. Peki ya uçmaktan niçin vazgeçer insan? Hele ki umuda uçmak gibi bir imkan varken…     »»
İlkim Öz Tan

Martı Yayınları

Çocuğunuzdan mesaj var! Ailelere Rehber Kitaplar Dizisi, çocuğunuza verdiğiniz, “onu dünyanın en mutlu çocuğu yapma” sözünü tutma rehberi “Bazen benimlesözcüklerden daha yüksek sesle konuşun.Bana gülümseyin... Beni kucaklayın...Bana dokunun... Beni bağrınıza basın... Anne-baba olduğumuzda etrafımız pek çok “bilgiyle” dolup taşar. Peki bunların hangileri çocuğumuzu anl..»»
Sibel Karakaş

Eğitim Kitabevi Yayınları

“1980 yılının sonlarına doğru Wechsler Çocukar için Zeka Ölçeği Gözden Geçirilmiş Formunun Türkiye standardizasyonu için Bursa ilkokullarında bulunduğum günlerde, öğretmen ve yöneticilerden aldığım yakınmalar arasında, birinci sınıfta okuma yazmayı sökemeyen çocukların durumu geliyordu. Öğretmenleri, çocukların aslında zeki olduğunu düşündüklerini ama sınıfın yarısında f..»»
S. Seyhun Topbaş

Kök Yayıncılık

Elinizdeki bu kitap, bu yılki kongremizde bildiri sunan konuşmacılardan bazılarının yazılı metinlerini bize ulaştırmaları sayesinde gerçekleşebilmiştir. Bu sayede ilk defa Dil ve Konuşma Bozuklukları, Değerlendirilmesi ve Terapisi hakkında bilimsel araştırma dayanıklı, çeşitli disiplinlerin katkılarını içeren geniş bakış açılı bir kitap olmuştur. Bu konuda titizlik gösteren tüm yazarlara teşekkür ..»»
Fatih Mehmet Muş

Pegem A Yayıncılık

Sevgili öğrenciler, Aylardır üzerinde dikkatle çalıştığımız Paragraf Soru Bankası’nı sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu çalışmanın ne kadar titizlikle yürütüldüğünü ve Pegem Akademi Paragraf Soru Bankası’nın birçok soru bankasından farklı olduğunu, sayfaları şöyle hızlıca bir çevirdiğinizde bile hemen fark edeceksiniz. Tüm sınavların paragraf soru kökleri, biçimsel özellikleri incelene..»»
Kolektif

Pegem A Yayıncılık

 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.