Elleriyle çalışan adam amele, elleriyle birlikte zihnini de çalıştıran adam usta, fakat elleri zihni ve kalbi ile çalışan sanatkardır. -- Goethe [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar
bor

Bor Kitabı - Bor Kitapları

Bor konu başlığında toplam 838 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Bor kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Fatma Oğuz

İstanbul Tıp Kitabevi

Pratik uygulamada pediatristler bir laboratuvar sonucunu değerlendirirken normal referans değerleri olarak verilen değerler genellikle erişkinler için olan değerler olduğundan problem yaşarlar. Oysa çocuklarda her laboratuvar veri için yaş gruplarına göre farklı değerler olabileceğinden bunlar göz önünde bulundurulmadan yapılan değerlendirmeler yanlış yorumlarla ve ger..»»
Kolektif

Lider Yayınları

1. Sınıf Bahar Dönemi Borçlar Hukuku Öğreten Özet ve Sorular »»
Pervin Somer

On İki Levha Yayıncılık

Roma Hukuku, hukuk öğrencisi için varlığı zorunlu bir formasyon dersidir; çağdaş eğitime kaynak olma ve dogmadan uzak beşeri hukuk anlayışının kavratılmasına ilişkin önemli bir işlevi yerine getirir. Roma Hukuku, laik modern hukukla kanunlarımızın arasındaki neden-sonuç bağını kurar. Bu nedenle Roma Hukuku hukuk eğitiminde teferruat değil, mütemmim cüzdür. Sıradan bir hukuk tarihi konusu olmayan R..»»
Komisyon

Dizayn Yayıncılık

KPSS Adli-İdari Hakimlik Kaymakamlık Sayıştay Kurum, Sınavlarına Hazırlık »»
Nevzat Balıkçıoğlu

Nobel Bilimsel Eserler

Bir toplumdaki en büyük tüzel kişilik devletin kendisidir. Tüzel kişilik olmanın bir sonucu olarak devletler de tıpkı gerçek şahsiyetler gibi haklara sahip olabilir, borç ve alacak edinebilirler. Devlet, tüm kurumları ile içini dolduran kişilerden bağımsız olarak, bu borç ve alacakları ödeme yükümlülüğüne ve alacakları isteme hakkına sahip olur. Yani özetle borçlar ve alacaklar gerçek kişilere değ..»»
İhtiyaç Yayınları Komisyon

İhtiyaç Yayıncılık

Çıkmış KPSS Soru ve Çözümleri Adli Yargı Soru ve Çözümleri İdari Yargı Soru ve Çözümleri Hap ve Bilgi-Uyarı-Not Genel Tekrar Testleri Çalışma Yaprakları »»
Kolektif

X Yayıncılık

2014 KPSS Defteri -Borçlar Hukuku Ders Notları »»
Kolektif

Pegem A Yayıncılık

Soysal Aygün,Metin Kaya,Erhan Güneş

İSEM Yayıncılık

 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Çerez Politikamız Kapat