Haksızlık sadece bir tarafta olsa davalar uzun sürmezdi. La Rochefoucauld [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Atze Kitabı - Atze Kitapları

Atze konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Atze kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Meliha Yücebaş

Gelişim Sanat Yayınları

4 yılda kaç kol krılır?Bir yen, kaç kaç kırık kol saklar?Ülkemizde yaşayanKadının kimliksizliği ve Kimsesizliği...Kocası tarafından üzerine giydirilenKimlik, gün gelp elinden alındığındaYaşadığı çaresizlik ve kimsesizlik...Hepimize çok yakın,çevremizde çokYaygın bir hayat..Bir kadının, farkında olmadan 40 yılBiriktirdiği kırgınlıklar, bir iç döküşŞeklinde anlatılıyor.Kol kırıldığında, yen içinde k..»»
Jean Paul

Multılıngual Yabancı Dil Yayınları

Kolektif

Dorlion Yayınevi

Bazı zamanlar bazı hayvanat bahçesi sahipleri seyircinineğlencesi için bir kaplan ve bir aslan arasında bir kavga düzenlerler ama sonrasında kaplan kavga etmeye yanaşmaz ve kafa dinlemek ister. Bu yüzden onu kavga etmeye ikna etmek için onu sivri bıçaklarla dürtmek veya kaynar su dökerek onu kışkırtmak gerekir. Bu durumda canavarın kim olduğuna şüphe yoktur. Kavgaya yana..»»
Sitemizde daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır.
Kapat Çerez Politikamız