Şeref, kumsalı olmayan arızalı bir adadır; bir bırakırsak bir daha geri dönemeyiz. BOiLEAU [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Almanlar Kitabı - Almanlar Kitapları

Almanlar konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Almanlar kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Naim Babüroğlu

Asi Kitap

Çanakkale Cephesi, denizde ve karada 287 gün, karada 260 gün devam etti. 8,5 ay süren Kara Muharebeleri çok daha kısa zamanda sona erebilirdi. Savaş neden uzatıldı? İtilâf Kuvvetleri, büyük umutlarla başladıkları Gelibolu Harekâtı sonunda, 8,5 ayda Seddülbahir bölgesinde sadece beş, Arıburnu bölgesinde ise ancak 1,5 km ilerleyebildiler. Kazanılan bu kadar sınırlı bir ..»»
Tufan Aykaç

Delta Yayınevi

Türkische Grammatik Für Die Deutschen

Engin Yayınevi

Mehmet Hengirmen ist Gründer und Vorsitzender von TÖMER (dem Lehrzentrum der türkischen Sprache) an der ***Ankara Universitât.*** Er hat eine gro Be Serie von Büchern mit den Titel ***Türkçe Öğrenelim*** (***Lass uns Türkisch lernen***) bereitgestellt, die aus sechs Hauptbüchern und aus Glossaren in verschiedenen Sprachen bestehen und den Zweck haben, die türkische Sprache Fremden nâh..»»
Mehmet Hengirmen

Engin Yayınevi

Mehmet Hengirmen ist Gründer und Vorsitzender von TÖMER (dem Lehrzentrum der türkischen Sprache) an der "Ankara Universitât." Er hat eine gro Be Serie von Büchern mit den Titel "Türkçe Öğrenelim" ("Lass uns Türkisch lernen") bereitgestellt, die aus sechs Hauptbüchern und aus Glossaren in verschiedenen Sprachen beste..»»
Baha Güngör

Tekin Yayınevi

Güngör eline kalemi almakla iyi yaptı. Kitabında özellikle Avrupa konusunda güzel ayrıntılar ve perde arkasına bakışı var. Türkiye`yi, insanlarını ve Alman tarafındaki önyargıları karşı argümanlarıyla dile getiriyor.

Der Spiegel

Güngör Almanya`yı iyi tanıyor ve bizi Türkiye korkusundan kurtarmak istiyor... Baştan sona okunmaya değer bir kitap.

Frankfurter Allemeine Zeitung »»

Şule Pak

Pano Kitap Yayınları

Çalışmamız özel ve patentli bir açılıma sahip olup, açıldığında iki taraflı kullanıma sahiptir. Bir tarafında; En sık kullanılan kelimeler ve temel bazı cümleler olup, diğer tarafında ise; Yine temel diyalogların bulunduğu küçük bir hikaye bulunmaktadır. Boyut, içerik ve fiyat olarak son derece uygun, özellikle kısa gezilerde kullanılabilecek, pratik bir üründür. (Tanıtım Bülte..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.