Köleliğin en kötüsü, kendi nefsine köle olmaktır. (La Fontaine) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM

TÜRKİYE ÜZERİNDE OYNANAN KİRLİ OYUNLAR MUTLAKA OKUYUNUZ

TÜRKİYE ÜZERİNDE OYNANAN KİRLİ OYUNLAR MUTLAKA OKUYUNUZ

Konuyu Belkide Çok Duydunuz Ama Önemsemediniz..

Oysa Gümbür Gümbür Geliyor.

Strateji Uzmanlarının Yazdıklarını Biraz Araştırırsanız Ne Denli
Vahim Olduğunu Anlarsınız.

Gerçi Şöyle Bir Etrafınıza Bakar Ve Son Zamanlardaki Gelişmeleri Yorumlarsanız Sizde Anlarsınız..

Yazı Biraz Uzun Ama Lütfen Okuyun..

Zira Bizi Çok İlgilendiriyor

İsrail Bir Şeriat Devletidir. Tevratın Hükümlerine Göre Yönetilir..

İsrailin Nihai Hedefi Arzı Mevdud..
Yani Nilden Fırata Tüm Mezopotamyayı Ele Geçirip Büyük İsrail Devletini Kurmaktır.

Bu Amaç Yahudilere Tevratta Emredilmiştir..

Tevrat:

"o Gün Rab Abramla Ahdedip Dedi: Mısır Irmağından Büyük Irmağa, Fırat Irmağına Kadar, Bu Diyarı Senin Zürriyetine Verdim."
(tekvin Bölümü, 15/18)

İsrail’in İlk Başbakanı Ben Gurion: "yahudi Halkının, Gençlerimizin Ve Yetişkinlerimizin Yerine Getirmesi Gereken Bir Başka Haritası Vardır: Nil’den Fırat’a Kadar."

Siyonist Lider Theodor Herzl: "sınırlarımız Kuzeyde Kapadokya (orta Anadolu)’daki Dağlara, Güneyde De Süveyş Kanalı’na Kadar Dayanıyor."
Siyonizm Sözcüğü Zion Kökünden Geliyor. Zion "büyük İsrail" Demek. Zion’un Sınırları Akdeniz’den Kızıldeniz’e, İran Körfezi’nden Karadeniz’e Uzanıyor. Ne Gariptir, İsrail’in Çizdiği Haritada Türkiye’nin Kürt Bölgeleri Zion Sınırları İçinde Gösteriliyor."
(2000’e Doğru, 22 Eylül 1991)

Bu Emellerine Ulasabilmek İcin Yahudiler Degisk Yollara Bas Vurmuslardir.
Hatta Hacli Serferleri Olarak Bildigimiz İsgal Girisimlerinin Ardsinda Yahudi Sermayesi Vardir.

Kanadali Arastirmaci Amiral William Guy Carr Yazdigi “satranc Tahtasindadaki Taslar” İsimli Kitabinda Şöyle Yaziyor .

“yahudi Tekelcilerinin Faiz Araciligiyla Servetlerini Yagmalama Konusundaki Ustaliklari, Onlari Parlamakta Olan Islamı Doguya Dikkat Ertmeye İten Baslica Sebeplerden Biri Ve Daha Sonra Hacli Savaslarinin Da Nedenlerinin Biriydi “ Ve Devam Ediyor Carr “ Siyasi Hedefleri İse O Bölgeyi Ele Gecirtebilmek Amaciyla Hem Müslümanlari Hemde Hiristiyanlari Zayiflatmakti Hernekadar Hacli Seferleri Hiristiyan Hacilarin Kutsal Topraklara Seyahatini Gerceklestirebilmek Ve Onlari Korumak Amacli Yapildigi Söylensede, Asil Faillerin Bunu Bahane Eden Yahudiler Oldugunu Görmekteyiz "

Yahudi Devletinin Kurucularindan Olan Theodor Herzl 1897 De Yahudi Devletinin Sinirlarini Söyle Acikliyortdu :

"kuzey Sinirlarimiz Kapadokyadadaki(orta Anadolu) Daglara Kadar Dayanir. Güneydede Süveys Kanalina; Sloganimiz Davut Ve Süleymanin Filistini Olacaktir"
Ve Devam Ediyor " Baselde Ben Yahudi Devletini Kurdum.eger Bunu Yüksek Sesle Söylersem Bütün Dünya Güler.fakat Bes Veya 50 Sene Sonra Herkes Bunu Böyle Bilecektir "
(theodor Herzl, The Complete Diaries Of Theodor Herzl, Cilt 2, Sf.711)

Görülüyorki Henüz Osmanli Devleti Yikilmamiskem Israilin Kurulusu Planlanmis Ve Süre Verebilecek Kadar Emin Adimlara Bu Topraklarin Parcalanmasi Tasarlanmisti.

Thodor Herzl , Sultan Abdulhamide Osmanlinin Boclarini Ödemek Karsiliginda Toprak İstemis Fakat Kovulmustu.bunun Üzerine Herzl " Siyonozim Amaclarina Ulasabilmesi İcin Osmanlinin Dagilmasini Beklemeliyiz" Demistir

Ilk Adimlari Olan Israil Devletini 1948 De Kurduktan Sonra Yahudiler İyice Cesaretlemis Ve Planlarinin İkinci Safasini Devreye Sokmuslardir.
Oda Büyük İsrailin Kurulmasi.

Herzlin Bu Aciklamalarindan 88 Sene Sonra Israil Ordusunuin Komutani Katil Moshe Dayan, Mevcut Yahudi Devletinin Sinirlarini Yeterli Bulmayip Sunlari Söyleyecekti:

" Eger Kitabi Mukaddes Sahip Cikiyorsak, Eger Kendimizi Kitabi Mukaddeste Yazili Olan Halktan Sayiyorsak, Kitabin Yazdigi Toraklarada Sahip Olmamiz Gerekir"
(jerusalem Post, 10.agustos 1967 )


İşte 1982 Yılında Planlanan Proje…

"dünya Siyonist Örgütü’nün Yayın Organı Kivunim (yönelimler) Dergisinin Şubat 1982’deki 14. Sayısında; 1980’lerde ’israil İçin Strateji ’başlıklı Yazıda, Irak’ın Basra Çevresinde Güneyde Bir Şii Bölgesi, Kuzeyde Musul Çevresinde Bir Kürt Bölgesi Ve Ortada Bağdat Çevresinde Bir Sünni Bölgesi Olarak Üçe Bölünmesi Hedefleniyor." (ortadoğu Çıkmazı, Cengiz Çandar, Sf.37)


Sanırım Son Gelişmelere Bakarak Yorumlayabilirsiniz Ki Neden Sünni Şii Savaşı Çıktığını..şimdide Kürtleri Ayaklandıracaklar..
Mesaj Çok Basit…
Bunlar Birarada Yaşayamaz Onun İçin Irakı Üçe Ayıralım..bekleyin Görün..

Yalnız Kürtler Bundan Sonraki İkinci Aşama İçinde Kullanılacak…
Bir Kürdistan Devleti..neden Mi…

"mossad, 1973’te, Yom Kippur Savaşı’nda, Barzani’den Irak Petrol Kuyularını Bombalamasını İstedi. Barzani De Bunu Kabul Etti."
(mossad ’les Services Secrets Israeliens’, Dennis Eisenberg-uni Dan-eli Landau, Sf. 269)

Kuzey Irak’taki Kürtler, Mossad’dan İlk Ve Direk Yardımı, İsrailli Askerler Kürt Yahudisi Gerillaları Eğitirken Alıyorlar. İsrail Kabine Başkanı Aryeh Eliav, Barzani Yandaşları İçin Arazi Hastanesi Kurdu." (every Spy A Prince, Dan Raviv-yossi Melman, Sf.82)


İsrailli Shai Komandolarının Bir Bölümü Molla Mustafa Barzani’nin Yanında Yaşıyorlar. Zaten Barzani’nin Komandolarına İletişim Ağlarını Kuran Da Onlar. Bu Komandolar Sabotaj Ve Katliamda Bu Ağları Kullanıyorlar."
(les Murailles D’ısrael, Larteguy, Sf.92)

"barzani Yandaşlarına İsrailliler Tarafından Yardım Edildiği Artık Kimse İçin Bir Sır Değil. Onlardan Sadece Silah Ve Malzeme Almıyorlar, Aynı Zamanda Bilgi De Alıyorlar."
(les Murailles D’ısrael, Larteguy, Sf.92)


"ırak’taki Ayaklanmaları Yakından İzleyen Ankara, Kürtlerin Ve Şiilerin İsrail Tarafından Desteklendiklerini Belirledi Ve Dikkatini Tel Aviv’deki Gelişmelere De Kaydırdı. Kuzey Irak’taki İç Savaşın Arkasında İsrail Gizli Örgütü Mossad’ın Da Parmağının Bulunduğu, İsrail’in Kürt Devleti’ni Desteklediği Belirlendi. Edinilen Bilgilere Göre Askeri İstihbarat, İsrail’in Kürt Devleti’nin Kurulmasını Fiilen Desteklediğini Gösteren Verileri Hükümete Sundu. İsrail’in, Kuzey Irak’ta Bir Kürt Devleti Kurulması Konusuyla, Mossad Kanalıyla Öteden Beri İlgilendiği Belirtildi."
(tercüman, 12 Mart 1991)

"israil, Gap Konusunda Türkiye İle İş Birliği Yapmak İstediğini, İsrail’in Su Kaynaklarından Yoksun Olduğunu, Türkiye’nin İse Zengin Su, Toprak Ve İş Gücüne Sahip Bulunduğunu Belirtti."
(şalom, 29 Ocak 1992)

"şimon Peres: Nüfus Artıyor. Suyu Üretmek İçin İmkan Oluşturmazsak, Bu Kez Su İçin Savaşacağız."
(cumhuriyet, 12 Haziran 1991

"israil Hayfa Üniversitesi’nden Prof. Armon Sofer 1990’da Verdiği Demeçte, Ortadoğu’da Su Kaynaklarının Kullanımı Yüzünden Savaş Çıkacak Dedi."

(milliyet, 31 Ekim 1990)

"merkezi Washington’da Bulunan Uluslararası Stratejik Araştırmalar Merkezi, 1986’da Durup Dururken, ’ortadoğu’nun Su Sorunu’ Başlıklı Bir Rapor Yayınlar. Raporda Bölgedeki Kuraklığın Artacağı, Nehir Debilerinin Azalacağı, Günlük Hayatta Suyun Petrolden Daha Değerli Olacağı Gibi Araştırma Sonuçlarına Yer Verilir Ve Bir De Kehanette Bulunulur: ... Nil, Ürdün Ve Fırat... Ortadoğu’da, Gelecekteki Bir Savaş, Mutlaka Bu Üç Nehrin Sularının Paylaşılmasından Çıkacak..."
(tempo, 10-16 Haziran 1990)

"israil Tarım Bakanı Rafael Eitan: Bölgede Su, Saatli Bombadır." (hürriyet, 14 Temmuz 1991)

"batılı Kaynaklar, Ortadoğu’da Petrolden Daha Değerli Hale Gelmeye Başlayan Suyun, 2000’li Yıllara Doğru Stratejik Bir Önem Kazanarak Bölgede Savaş Rüzgarları Estirebileceğini Belirtiyorlar."
(cumhuriyet, 23 Temmuz 1992)

"los Angeles Times: Su Sorununda Türkiye Anahtar."
(hürriyet, 30 Ocak 1992)

Bm Genel Sekreteri Butros Gali, Financial Times’a Verdiği Demecinde Bölgede Bundan Sonra Çıkacak Savaşın Siyasi Değil, Su Meselesinden Çıkacağını Söylüyor."
(milliyet, 30 Ocak 1992)Şimdide Senaryolar Yavaş Yavaş Uygulanmaya Başladı..nasıl Mı?

Petrol Ve Barajlar Bizim Olsun!..

Bu "balyoz" Haberlerinin Gölgesinde Kalan Bu Sözlerin Sahibi Kim?.
- Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir !..

Peki, Baydemir Bu Sözleri Nerede Söyledi?.
- Avrupa Parlamentosu’nda "avrupa Birliği-türkiye Ve Kürtler" Konulu Konferansta!..
Peki, Dtp’li Belediye Başkanı Bu "büyük Lafları" Kimlerin Karşısında Söyledi?..
- Ab-türkiye Karma Parlamenter Komisyonu Başkanı Joost Lagendijk Ve Türkiye’ye Yakın İlgisini Esirgemeyen (!) Ap Milletvekili Andrew Duff ’ın Karşısında!..
Peki, Onlar Bu Konuşmayı Dinleyince Ne Yaptılar?..
-ne Yapacaklar, Alkışladılar Tabii!.. İşte Size Batı..


Petrol Oyunu…

Türkiye Çok Zengin Petrol Kaynaklarına Sahiptir..
Ancak Yıllardır Söylenen Bir Yalan Var..
Çok Derinde..acaba Öylemi…
"Türkiye’de Petrol Yok, Olan Da Çok Derinde, Rantabl Değil" Kandırmacası Dillerde Dolanıyor. Meğer Sınırımızdan Elli Metre Ötedeki Petrol Üst Tabakalarda İmiş Sınırı Geçer Geçmez Derine Kaçıyormuş! Satılmış Birçok Ağızdan, Mta’cıların Bazılarından Ve Maden Fakültelerinin Bazı Hocalarından Kaynaklanıyor Bu Aldatmaca. İnsan O Zaman Soruyor: Madem Ki Yok, Neden Bu Denli Uzman Amerikalısı, İngilizi, Hollandalısı Bunca Para Döküp Sondaj Üstüne Sondaj Yapmaya Devam Ediyor? Biz Yanıtını Verelim: Onlar Rezervleri Saptayıp Kapatıyorlar, Zamanı Geldiğinde Tam Egemen Olarak Açmak Üzere!.."


Büyük İsrail Devleti Kurulunca Çıkarılacak..
Peki Bu Petrolün Ve Diğer Kaynakların Doğal Sahibi Olarak Kendini Gören İsrail Bunların Türkiye Tarafından Kullanılmasını Nasıl Engelleyecek..

Pkk…

Evet Yıllardır Güneydoğudaki Terörün Tek Nedeni Bu..

Siz Yakalanan Pkk Lıları Duydunuz..
Pkk Ya Ait Mühimmat Depolarının Bulunduğunu Duydunuz..
Peki Hiç Pkk Ya Silah Götürürken Yakalanan Bir Araç Veya Başka Bir Şey Duydunuz Mu..?
Bu Silahlar Göktenmi İniyor..
Tabiki Hayır..
Tüm Silahlar İsrail Tarafından Sağlanıyor..
Bölge Mossadın Kontrölünde..
Ve Maalesef Türkiye Bunu Biliyor…

Peki İsrail Bu Hedefe Ulaşması Konusunda En Büyük Yardımcısı Kim….
Bildiniz Abd..
Peki Neden…

İki Ana Nedeni Var..

Birincisi Rezervi Tükenmek Üzere Olan Petrol..(dünyada 30yıllık Petrol Rezervinin Kaldığından Bahsediliyor)


İkincisi Ve Daha Önemlisi Evanjelistler…


Evanjelistler Hıristiyanlığın Protestan Mezhebinden Fakat Konuyu Araştırdığımızda Düşünce Ve Eylemlerinin Siyonizm Hedefleri İle Örtüştüğünü Görüyoruz.

Bakın Ne Diyorlar.

Dünyayı İsanın İnmesine Uygun Hale Getirmek Gerekiyor. Bunun İçin Öncelikle İran, Irak Ve Lübnan Topraklarının Alınması Gerekmektedir. Bu Çerçevede Bağdat Yani Eski Babil Büyük Önem Taşıyor. Bunun Yanında Mescid-i Aksanın Yıkılıp Süleyman Tapınağının Yeniden İnşa Edilmesi Gerekiyor.

Yukarıdaki Hedefleri Bir Yerden Hatırladınız Mı? Ben Çıkartacak Gibi Oluyorum. Bunlar Siyonizmin Temel Hedefleri. Arz-ı Mevdud İdeali Çerçevesinde Alınması Gereken Topraklarla, Yine Süleyman Tapınağının İnşa Edilmesine Kadar Hepsi Siyonist İsrailin Hedefleri.

Gerek Programdaki Sonuçlardan, Gerekse Metinlerden Bir Analiz Yaptığınızda Siyonist Felsefenin Evanjelislerle Aynı Doğrultuda Olduğunu Kolaylıkla Görebiliyorsunuz.


Veee Bush Ta Bir Evanjelistdir..

Herkes Aynı Şeyi Söylüyor..
Abd Irak Batağından Çıkmaya Çalışıyor..
Onun İçin İran Ve Veya Türkiyeyle Uğraşamaz..
Gerçekte Öylemi..
Abd Nin Iraktaki Toplam Kaybı Ne Kadar..yanlış Hatırlamıyorsan 4 Bin Civarı...bir Ülkeyi Ele Geçirme Adına 4 Bin Çok Komik Bir Rakam..ne Elde Etti..dünyanın En Büyük Petrol Rezervlerini..inanılmaz Bir Kar..
Ve Abd Bunca Uğraşıdan Sonra Bu Petrol Rezervlerini Bırakıp Gidecek Mi..kitle İmha Silahları Var Yalanı Ortaya Çıkmadımı..demekki Amaç Irakı Ele Geçirmek..peki Şimdi Geri Çekilirmi..

Bu Mantığa Sığmaz..hiç Kimse Bu Rezervleri Bırakıp Gideceğini Söylemez..inanmaz Beklemez..
Abd Asla Irakta Batağa Saplanmadı..
Planı Tıkır Tıkır İşliyor..
Şimdi İran Meselesi Var..
Irakı Hangi Sebeple İşgal Etti..
Kitle İmha Silahlarının Varlığı Yalanıyla...
Yalanla Ülke İşgal Eden Abd Nükleer Çalışmaları Olduğu Net Olarak Bilinen İranı Rahat Bırakır Mı..
Mantık Hayır Diyor..
Petrol Şu Anda En Büyük Sorun..
Şunu Düşünün..
Bir Anda Petrol Bitti..

Nolur..

(ki 30 Yıllık Petrol Kaldı..)

Dünyadaki Başta Askeri Olmak Üzere Tüm Sistemler Petrol Üzerine..ve Petrolün Yerine Kullanılacak Bu Kadar Yaygın Bir Enerji Kaynağı Henüz Yok..bu Durumda Tüm Dünya Ekonomik Ve Askeri Gücünü Yeni Bir Enerji Kaynağına Göre İnşa Etmek Zorunda.
Düşünebiliyormusunuz Abd Nin Tüm Askeri Araçlarını Yeniden Üretmek İçin Harcaması Gereken Rakamı.diğer Ülkelerin...korkunç Bir Meblağ Ortaya Çıkıyor..bu Yüzden Petrol Çok Önemli Ve Abd Irakı Bu Yüzden İstesede Bırakamaz.. 30 Yıl Sonra Petrol Bittiğinde Dünyada Kimin Elinde Petrol Varsa Hakim Olacak Olanda Odur..onun Uçağı Onun Tankı Çalışır Ve Hükmeder Düşüncesi Var..ve Abd Alaska Petrollerini Kullanmıyor.. Bu Yüzden Kendi Dışındaki Petrol Kaynakları Hayati Önem Taşıyor...


(işin Diğer Bir Vahim Tarafıda Burada Açığa Çıkıyor..türkiye Açısından Tabi..petrolün Yerine Kullanılması Düşünülen Yakıt Hidrojen..yalnız Önemli Bir Sorun Var..hidrojen Yanarken Çok Güçlü Bir Isı Açığa Çıkarıyor..ve Bunun İçin Çok Sağlam Yakıt Depolarına İhtiyaç Var..bu Isıya Dayanabilen Tek Maden Bor..
2 Yıl Önce Bulunan Rezervle Bor Payımız Dünyada % 74 E Çıktı..
Acaba Bor Bizden Paraylamı Alınır Yoksa Iraktan Petrolün Alındığı Gibimi Artık Oda Ayrı Bir Mesele)


Irak İşgaline En Çok Kim Karşı Çıktı..fransa...neden......?
Mesele Sadece İranın Vurulmasını Engellemek Amacıyla 9 Nükleer Tesisi Birbirinden Çok Uzaklara İnşa Etmesi Ve Çok Sağlam Yapması..öyleki Sığınak Delen Bombalarla Bile Yıkılmıyor Tesisler..onun İçin Tek Seçenek Füzeler...
İranın 2008 En Geç 2012 De Nükleer Silah Yapma Aşamasına Geleceği Konuşuluyor..
Ve İsrail Asla Ama Asla Bölgede Kendisinden Sonra İkinci Bir Nükleer Gücü Olan Ülke İstemez..
Hele Hele Defalarca Dünya Kamuoyunun Gözü Önünde Kendisini Tehdit Eden İransa..

Zaten Bazı Çevreler Operasyonun Planlama Aşamasının Bitirildiğini

Abd Seçimleri Ve Mevsim Şartlarının Düşünüldüğünü Söylüyor.
Seçimler Bitti..
Bush Kaybettti..
Bu Dahada Vahim..zira Evanjelistler Bir Dahaki Seçimde Bushun Ve Bir Evanjelistin Olmayacağını Biliyor Ve Bu İşi Bir An Önce Olmasını İstiyorlar..işin İçine İsrailin Baskılarıda Eklenince Kaçınılmaz Savaş Kapıda Bekliyor..


İşte Yorumlar...

" Aslında İran’a Saldırı Spekülasyonlarını, Yalnızca Son Aylarda İran’ın Sahip Olmakta İnat Ettiği Nükleer Tesislere Bağlamak Pek De Doğru Olmaz. Amerikan Basınına Yansıyan Haberlere Göre, Abd Yönetimi, İran’a Karşı Savaş Planlarını Çoktan Hazırlamış. Hatta Washington Times Gazetesinin Amerikalı Askeri Uzman William Arkin’in Açıklamalarına Dayanarak Verdiği Habere Göre, Bu Planlar, Mart 2003’te Irak’a Karşı Başlatılan Askeri Operasyonlardan Önce
Yapılmış. Yani İran’la Savaş Senaryolarını 3 Yıl Önce Tasarlamış.

Planları Hazırlayan İse Abd Kara Kuvvetleri Ve Körfez Bölgesinden Sorumlu Olan Florida’daki Merkez Komutanlığı. İran’la Geniş Çaplı Bir Savaşın Planlamasına İlişkin Çalışmaların Önderliğini İse, Bugün Merkez Komutanlığı’nın Başında Olan Orgenaral John Abizaid Yapmış. Bu Planın Adı Da "tırannt", Yani İngilizce "yakın Zamanda Iran Tiyatrosu" Anlamına Gelen "theater Iran Near Term"in Kısaltılmış Şekli.

Amerikalı Askeri Uzman Arkin, Washington Times’a Yaptığı Açıklamada, İran’a Karşı Askeri Operasyonun, Füze Saldırıları, Kara Çıkarması Ve Hürmüz Boğazı’nın Kontrolu İçin Bir Donanmanın Konuşlandırılması Biçimde Planladığını Söylüyor. Plana Göre, Amerikan Deniz Kuvvetleri, İran’ın Petrol Sevkiyatını Durdurmak Amacıyla Hürmüz Boğazı’nı Kapatmasını Önleyecek Her Türlü Tedbir Üzerinde Çalışmış.

Plan, İran’ın Füze Kapasitesinin Ayrıntılı Analiz Edilmesi Ve Kitle İmha Silahlarının Etkisiz Hale Getirilmesini Öngörüyor. Hatta Arkin’e Göre, Amerikan Ve İngiliz Askerlerinin Hazar Denizi’nde Askeri Tatbikatlar Yaparak Bu Operasyona Hazırlandıkları Da Bir Gerçek .

Amerikan Yönetiminin, İran’a Karşı Savaş Planlarını 2004 Yılında Abd’nin Nükleer Silahlar Dahil Ağır Bombardıman Unsurlarından Sorumlu Stratejik Komutanlığına Verdiği Talimatla Güncelleştirdiği De Söyleniyor. Bu Son Plan, Abd Başkanı George W. Bush Emir Verdiği Anda İran’ın Nükleer Tesislerini 12 Saat İçinde Ağır Bombardıman Uçaklarıyla Ve Güdümlü Füzelerle Vurulmasını Öngörüyor.

Görüldüğü Gibi Abd Yönetiminin İran’ı Hedef Alan Saldırı Planlarını, Daha Irak’ı Vurmadan Önce Hazırladığı Gerçeğiyle Karşı Karşıyayız.

Ve Son Zamanlarda Görüldüğü Gibi Abd, İran’a Karşı Bu Askeri Operasyon Planlarını Hayata Geçirebilmek İçin Bahane Arayışında. Bu Bahane De İran’ın Uranyumu Zenginleştirme Faaliyetlerine Ve Ardından Nükleer Bombaya Sahip Olacağı Kaygılarına Kilitlenmişe Benziyor.

Amerikan Time Dergisi, Son Sayısında Manşetine Abd’nin İran’a Karşı Olası Savaş Hazırlıklarını Taşıdı. Dergi, Askeri Kaynaklara Dayandırdığı Haberinde, İran’daki 1500’den Fazla Hedefi Havadan Vurmayı Öngören Savaşa, Abd Ordusundaki Tüm Uçakların Katılmasının Planlandığını Belirtti. Habere Göre Böyle Bir Savaşın Temel Hedefi, İran’ın Nükleer Silah Geliştirmesini 2-3 Yıl Geciktirmek Olacak. Ancak Abd Ordusu İran’a Karadan Girmeyecek.

Time, Böyle Bir Savaşın Ne Zaman Düzenlenebileceğine Dair Bir Tahminde Bulunmazken, Saldırının Sadece Birkaç Gün Süreceğini Vurguladı. Haberde, Amerikan Donanmasının Bir Denizaltı, Bir Aegis Sınıfı Güdümlü Füze Gemisi İle Çok Sayıda Mayın Tarama Gemisine İran Körfezi’nde Konuşlanmaya Hazır Olma Emri İlettiği Belirtildi. Haberde, Haberde, Gemilerin Henüz Limanlardan Ayrılmasının İstenmediği, Ancak 1 Ekim’e Kadar Hazır Olmasının İstendiği Vurgulandı. Haberde Ayrıca, İran’ın Operasyon Ardından İlk Tepkisinin İsrail’e Saldırmak Olacağının Tahmin Edildiği Vurgulandı.Sonuç………….

Belkide Bunların Tamamı Komplodur...
Masaldır..
Uydurmadır..
Esasında İnşaallah Öyledir..
Ama Devletlerin Bunun Bir Komplo Olduğunu Farzetmek Gibi Bir Lüksleri Yok..
80 Lerde Kim Derdiki Süper Güç S.s.c.b Kurşun Atmadan Yıkılacak.
O Yüzden Bize Bir Şey Olmaz Mantığını Bırakmak
Ve Çevremizde Olup Biteni İyi Anlamak Ve Yorumlamak Zorundayız....
Yapılacak Hata 70 Milyon İnsanı İgilendiriyor
Zira Abd Ve İsraili Şu An Durduracak Hiç Bir Ülke Veya Kuruluş Yok..
İsrail Katliam Yapıyor Dünya Seyrediyor..
Abd İşgal Edip Ülke Yağmalıyor Dünya Seyrediyor..
Ama Biz Kendi Planımızı En Kötü Senaryoya Göre Hazırladıkmı Acaba..
Ordu.... İstihbarat...

Her Neyse Siz Son Zamanlarda Gelişmeleri İyi Takip Edin…

Eğer Abd İranı Vurursa
İrandan Sonra Sıra Bize Gelecek..
O Zaman Komplo Olmadığı Anlaşılacak..
Ve Siz Bunu Görürseniz
Bu Yazıları O Zaman Tekrar Okuyun..
Sanırım Çok Lazım Olacak..

Türkiye Bir Türk Kürt Savaşına Çekilecek..
Planlanan Bu…
(yazı Uzun Olmasın Diye Bazı Kısımları Yazmadım)
Kimse Savaşırız Nolacak Demesin..
Durum Çok Karışık..
İlk Önce Uydu Bir Kürdistan ...
(şimdiden Bazı Haritalar Ortalıkta Dolaşıyor.abd Ordusunda Bile..
Gerçi Abd Yanlışlık Var Dedi Ama İnandırıcımı..
Şimdiden Mesajmı Veriliyor Türkiyeye)
Ardından Büyük İsrail..
Abd Ve İsrail Son Petrol Kaynaklarının Kullanımını Ele Geçirecek
Böylece Hem Abd Liler Hemde İsrail Amaçlarına Kavuşacak..

Ve Bu Konuda Bize Yardım Edecek Birlik Olacak Hiç Bir Ülke Veya Millet Yok…
Oynanan Oyunun Şakası Yok..

Allah Yar Ve Yardımcımız Olsun…


Sponsored Links

Hanemiz.com on Facebook

Etiketler:
TÜRKİYE ÜZERİNDE OYNANAN KİRLİ OYUNLAR MUTLAKA OKUYUNUZ başlıklı yazıya henüz eleştiri yazılmamış.

TÜRKİYE ÜZERİNDE OYNANAN KİRLİ OYUNLAR MUTLAKA OKUYUNUZ başlıklı yazıya eleştiri yazabilmeniz için üye olmalısınız.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Bilgi
Yayınlanma Tarihi:
13.08.2010 03:56:36
Toplam 0 yorum yapıldı
4480 çoğul gösterim
4248 tekil gösterim