Sevgi her zaman karşılık görür, kin de.. DOSTOYEVSKİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Sonsuzluk Kitabı - Sonsuzluk Kitapları

Sonsuzluk konu başlığında toplam 27 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Sonsuzluk kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Eoin Colfer

Artemis Yayınları

PERİLER İYİ DÜŞÜNÜN. HEM DE ÇOK İYİ. ARTEMİS FOWL`UN MACERASI ASLA BİTMEYECEK. Peri teknolojisi, okyanus ötesinden gelen acımasız bir cani ve kırılmayacak bir şifre dünyayı yönetebilir mi? İnsanlar onların izini buldu galiba. Bütün Peri Halkı yine tehlike altında. Yüzbaşı Holly, Foaly, Mulch ve Yarbay Root`un olaylara karışıp müdahale etmeleri gerekiyor. ..»»
Muhammed Bozdağ

Yakamoz Yayıncılık

Hayat boyu edineceğiniz en değerli bilgi sizin varlık sırrınızla ilgilidir: "Evrenin anlamı nedir? Siz nereden geldiniz? Neden yaşıyor ve dünyadan nereye gidiyorsunuz?" Sonsuzluk Yolculuğu, dünyadan, kabirden, kıyametten, dirilişten, sorgudan cennete uzanan muhteşem maceranızı anlatıyor. Bedeninizden çıktığınız gün ya gök kapıları size kapanacak ya da doğrudan cennete uçacaksınız. Seçimin..»»
Eleni Karaindrou

Ecem

Endtrümental Yunanca

İ Ç İ N D E K İ L E R

1. Hearing The Time -- 3.08

2. By The Sea -- 1.47

3. Eternity Theme -- 2.18

4. Parting A -- 1.31

5. Depart And Eternity Theme -- 4.02

6. Borders -- 2.41

7. Wedding Dance -- 1.28 Traditional

8. Parting B -- 1.31

9. To A Dead Friend -- 4.34

10. Eternity Theme -- 1.48 Variation I

11..»»

Nazan Bekiroğlu

Timaş Yayınları

Bir gün Sabâ Melikesi Belkıs’tan, Âdem’le Havva’nın hikâyesini anlamanın bütün bir insanlığın da hikâyesini anlamak manasına geldiğini öğrendim. İnsanın bütün halleri Âdem’de gizliydi ve bütün macera onun hikâyesinde özetlenmişti. Bu cümleyi yıllarca içimde gezdirdim de bir türlü kalemi elime alamadım, anlatmaya kalkışamadım. Ne zaman ki, kalmak için değil uğrayıp geçmek için kadem b..»»
Marc Levy

Can Yayınları

Tanrı ile Şeytan en sonunda bir konuda anlaşıp karara varırlar: Aralarında ezelden beri süregelen çekişmeye kesin bir son verecek, insanlığa ve dünyaya kimin hükmedeceğini bir daha değişmeyecek biçimde belirleyeceklerdir. Kural saptanır: Her ikisi de en üstün, en becerikli temsilcilerini yeryüzüne yollayacaklardır. Tanrı`nın gönderdiği meleğin yaptığı iyilikler, Şeytan`ın gönderdiği iblisin yaptığ..»»
Nazan Bekiroğlu

Timaş Yayınları

Gerçeği bir kez bilince onu bulabileceği en uzak yere kadar gitmek niyetinde olduğunu yazı macerasından izlediğimiz Nazan Bekiroğlu, Nun Masalları'nda Osmanlı'ya, Yusuf ile Züleyha'da "kıssaların en güzeli"ne yaslanmış bir mesnevi geleneğine, Cam Irmağı Taş Gemi'de antik dünyaya kadar gitmişti. Bu kez, bildiği gerçeği, onu bulabileceği en uzak yere, Âdem'e kadar inerek arıyor ve mesnevi ile roman ..»»
Sherrilyn Kenyon

Artemis Yayınları

On dört yaşındaki Nick Gautier, dünyayla ilgili her şeyi bildiğini sanıyordu. Ta ki bir gece, en iyi arkadaşı onu öldürmeye kalkana dek. Gizemli bir savaşçı tarafından kurtarılan Nick, kendini Karanlık Avcılar'ın dünyasında bulacaktı. Karanlık Avcılar, insanlığı kurtarmak için her şeyi riske eden ölümsüz vampir avcılarıydı. Çok geçmeden Nick, yaşadığı dünyanın ardında aslında çok daha büyük ve t..»»
Zeliha Özata

Kül Sanat Yayıncılık

***Şiir, yazılmış şiirde tehdit altındadır, orada yalnızca kişisel anlatım olma tehlikesiyle karşı karşıyadır...*** varla yok arasında sanatın, ana rahminde ki; ***Hocekr*** duruşunun, hayata izdüşümünde; taşı delen bir şiir çiçeğinin estetize edilmiş oyunlarla, düşler ve izleklerle sayfalara büyümesi: gözümü diktiğim yaratma serüvenine bir tanıklık... (Kitabın İçinden) ..»»
Murat Koçak

Karatay Akademi

Sevda vardır çölü güle çevirir; sevda vardır gülü çöle... Aşk; varlığın da yokluğun da, acının da mutluluğun da, gülmenin de ağlamanın da tetikleyicisidir. Aşk; olmanın ve ölmenin habercisidir. Sevdanın çağrısına kim kayıtsız kala… Murat Koçak, kadim zamanlardan günümüze kadar uzanan ve çölü güle çeviren bir sevdayı hatırlatır bize. Bu hatırlatış, Süleyman ile Belkıs arasında yaşananl..»»
Sezer Durmuş

Babıali Kitaplığı

Yar... Nem tutmuş duvar gibi, İçime atmışım derdi ben, Ve denize kurulu iskele misali, Suyla yaşamaya başlamışım ben. Küf tutar, pas tutar kenetler üzerimi, Deniz de dalgalar, karada rüzgâr vurur, Yıllarca meydan okur bozar dengemi, Bileylenmiş hançer gibi karşım da durur. (Tanıtım Bülteninden) »»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa »