Önemli olan insanlar, diğer herkesin önemli olduğunun da en çok farkında olanlardır. Robert Zend [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Edebiyatdefteri.com'da
147.476 kitap, 57.931 kişi ve 7.631 yayınevi
bilgileri yer almaktadır.
Görüşler

Kitap: Nutuk - Gençler Ä°çin Fotoğraflarla
Görüş bildiren:ezop
23.06.2017 13:42:09
~ 0 puan
Öncelikle tanıtım yazısı düzeltilmelidir. Edebiyat sitesinde özellikle Nutuk gibi bir eserde bu tarz bir görüntü yakışmıyor. Ayrıca en çok okunması gereken kitaplara şöyle bir göz attığımda ne yazık ki çoğu Türk isimli kişiler Türk olmadıkları gibi bizimle aynı dinide paylaşmıyorlar. Türkiye hiç bir zaman Türklerin olmadı. Her camiada içimizdeki truva atları ön planda. Edebiyat dünyasında da ne yazık ki bu kitle çok hakimdir. Bu nedenle bu kişiler tespit edilmelidir. Türkiyenin içinde bulunduğu politik kaosun da nedenlerinden biri budur. Bizler bizi biz yapan değerleri doğru tespit etmeli ve sahip çıkmalıyız. Bu bağlamda Nutuk okunması gereken en önemli kitaptır. Lakin çeşitli baskılarla piyasaya sunulan Nutuk kitapları birbiri ile çelişmektedir. Bunun içinde Nutuk kitabının 1938 baskının bulunup okunmasını tavsiye ederim.

Kitap: İncir Kuşları
Görüş bildiren:Anurtarhan
23.06.2017 00:49:57
~ 0 puan
Savaşın silahlar haricinde ki gerçek yüzünü de görmemizi sağlayan bir kitap her sayfasında hüznü hissettirdi. Eğer okumayan varsa hala okunmaya deger bir kitap.

Kitap: Piruze Şamda Bir Türk Gelin
Görüş bildiren:MENDERES UYSAL
19.06.2017 19:34:28
~ 0 puan
sevgili arkadaşım bu kitabı da istiyorum ödemeli gönderirmisin
menderes uysal
Didim Adalet sarayı 1.asliye hukuk mah.

Kitap: İncir Kuşları
Görüş bildiren:MENDERES UYSAL
19.06.2017 19:32:11
~ 0 puan
sevgili arkadaşım ödemeli olarak gönerirmisin
menderes uysal
Didim adalet dairesi yazarsanız gelir.

Kitap: Fi, Çi, Pi - 3 Kitap Takım
Görüş bildiren:Elysa
17.06.2017 16:49:56
~ 0 puan
Kitaplar muhtesem ama önsözünde yazdığı gibi herkes icin yazılmamış..Ciddi bir felsefe kitabi belki agir gelmiş olabilir diye düşündüm tavsiye etmeyen okuyuculara şaşırdım doğrusu..cinsellik konusuna takılmayıp verilmek istenene odaklanılsaydı okurken altını çizeceğiniz çok yol gösterici cümleler çizelecekti ki 3 seri kitabımda önemli çiziklerle dolu..başkasına ait bir kızı nasıl elde edebilirim hikayesiyle verilmek istenenenin aslında sahiplendikten sonra güzelliğin ve büyünün bir anlamı kalmadığını , korkularımızdan dolayı yaşayamadıklarımızı , gözümüzün önündeki birçok şeye kör olup görmeyişlerimizi ,önemli sandığımız birçok şeyin aslında duygularımızı harekete geciren boş şeyler oldugunu..ve daha bir çok konuda kendimizi sorgulatan bir kitap ..
okuduğum tüm kitaplar içinde ilk 5'ime girebilecek türdendi
Şiddetle tavsiye ediyorum..Okunmalı..
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »