Elmas nasıl yontulmadan kusursuz olmaz ise; insan da acı çekmeden olgunlaşmaz. (Konfüçyüs) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Mavi Jeans Yayınları

Mavi Jeans Yayınları

• Mavi Jeans Yayınları Kitapları | • Mavi Jeans Yayınları İletişim Bilgileri | • Mavi Jeans Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Mavi Jeans Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."Mavi Jeans Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
İzzeddin Çalışlar

Mavi Jeans Yayınları

Mavi Jeans, moda ve tekstille ilgili araştırmaları, bilgileri günlük hayatla birleştiren ve bilgiyi eğlenceli yöntemlerle anlatan yayınlarına ***1001 Renk Masalları***yla devam edip 2000 yaz koleksiyonunda rengi öne çıkarırken, bu çabanın bilinçaltına da bu kitapla iniyor. 1001 Renk Masalları'nda renklerle beraber renklerin aydınlattığı kişiliklerle tanışacak, etrafınızda dolaşan renk..»»
İzzeddin Çalışlar

Mavi Jeans Yayınları

İçinde blucin tarihinin gizlendiği 'Mavi Derili İnsanlar', pamuk ipliğine bağlı dünyayı anlatan 'iptidar', renklerle insan ve kültür arasındaki köprüleri kuran '1001 Renk Masalları', bir markanın oluşum ve küreselleşmesini sergileyen '10'. Mavi J.eans yayınlarının bu yeni ürünü ise İstanbul'la blucin arasındaki ilişkiyi son 35 yılın tanıklıklarına dayanarak ortaya çıkarıyor. Bu dönem..»»