Olumlu ve coşkuluysanız, insanlar sizinle zaman geçirmek ister. Jeff Keller [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Data Yayınları

Data Yayınları

• Data Yayınları Kitapları | • Data Yayınları İletişim Bilgileri | • Data Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Data Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 64 kitap bulunuyor."Data Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Meliha Yılmaz

Data Yayınları

Doç. Dr. Meliha YILMAZ 1969 yılında Kastamonu'da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Kastamonu'da tamamladı. 1990 yılında, Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Resim-lş Eğitimi Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Elmadağ Namık Kemal İlköğretim Okulu'na resim öğretmeni olarak atandı. 1991 yılında Gazi üniversitesinin açmış olduğu sınavı..»»
H. İbrahim Kocaer

Data Yayınları

KPSS Hukuk Cep Kitabı»»
Kolektif

Data Yayınları

Sınavlara hazırlıkta en etkili çalışma tekniklerinden biri çıkmış soruları çözmektir. Konu ve içerik bakımından ne kadar hazır olunsada geçmiş sınavların havasını yeniden yaşamak, o soruların niteliklerini ve güçlük derecelerini tartmak büyük avantajlar sağlayacaktır. KPSS'ye girecek adaylar için son derece önemli biri eserdir. 2006'dan günümüze kadar tüm çıkmış soruları kapsamaktadır.»»
Turgut Meşe

Data Yayınları

Yeni baskısı yapılan Anayasa Soru Bankası kitabının çoktan seçmeli sorularla birlikte; soru–cevap, kontrol tablosu, eşleştirme, doğru–yanlış, boşluk doldurma gibi etkinliklerle donatılmıştır. Temel Hukuk Bilgileri Türk Anayasa Tarihi Devlet Hükümet ve Demokrasi Kavramları 1982 Anayasası'nın Genel Özellikleri Temel Hak ve Ödevler Yasama Yürütme Yargı İdare Hukuku Türkiye'nin ..»»
Turgut Meşe

Data Yayınları

Kamu Personeli Seçme Sınavı geniş bir bilgi çerçevesi temeline dayanır. Her yıl yapılan bu sınavda memur adaylarının çeşitli alanlarla ilgili bilgileri, değerlendirme ve analiz etme kabiliyetleri ölçülmekte ve böylece birçok adayın içerisinden seçme yapılmaktadır. KPSS içinde önemli yer tutan alanlardan biri de tarih bilgisidir. Tarih bilgisi KPSS’de belirleyici rol oynayan önemli bir bölü..»»
Kolektif

Data Yayınları

Bu kitap, eğitim bilimleri alanında tüm konuları kapsamaktadır. Konuların sunumu, gereksiz ayrıntılardan arındırılarak, örneklerle zenginleştirilimiş içerik kendi kendine öğrenme ve görsel öğrenme statejilerine uygun olarak hazırlanarak şekil, tablo ve grafiklerle zenginleştirilmiştir. Ayrıca son zamanlarda ön plana çıkan "istasyon, balık kılç..»»
Kolektif

Data Yayınları

Kolektif

Data Yayınları

KPSS Eğitim Bilimleri -Öğretmen Adayları İçin- 3G Görselleştirilmiş Grafiklendirilmiş Güdüleyici ve 3D Dikkat Çekici Dönüt Sağlayıcı Destekleyici Hızlı Eğitim»»
Turabi Meşe

Data Yayınları

KPSS hazırlık alanında ülkemizin en büyük yayın kuruluşlarından biri haline gelen DATA Yayınları her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm yayınlarını revize ederek bilgi çağına adapte etmiştir. İşte bu eserlerden biri de elinizde bulunan Türkçe kitabıdır. KPSS Türkçe kitabının içeriği bol örneklerle zenginleştirilmiş, örneklerden sonraki açıklama bölümleri ile daha etkili öğrenmeye elverişli hale getiril..»»
Hüseyin Gül

Data Yayınları

Turgut Meşe

Data Yayınları

KPSS A'dan Z'ye Matematik - Geometri Konu ve Soru Serisi»»