Bilge sözler şeker kamışına benzer; ne kadar emsen de tadı tükenmez. (Afrika Atasözü) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
D&D Kitap

D&D Kitap

• D&D Kitap Kitapları | • D&D Kitap İletişim Bilgileri | • D&D Kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde D&D Kitap isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."D&D Kitap" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Aslı Şirin

D&D Kitap

Türk Kahvesini diğer dünya kahvelerinden ayıran ne doyumsuz aroması ne de erişilmez lezzeti... Bilinmeyenler dünyasına açılan kapısıdır... Dünümüzü Bugünümüzü Yarınımızı Anlatan Kahve tortusunun Fincana bıraktığı izlerin rehberliğinde Çıktığımız yolculuklar...»»
Hüseyin Altınkalp

D&D Kitap

Takımının renklerine tutkun dan bir taraftarın kaleminden 19801erdeki unutulmaz maçlar, efsane futbolcular ve taraftar!ann muhteşem gövde gösterileri... Sıkıyönetimle büyüyüp 12 Eylül Darbesiyle gençliğe adım atanlar, dört elle futbola sarıldılar. Futbol ve tuttukları takımlar onların en büyük aşkları oldu... Tribünlerin yan yarıya olduğu dönemlerdeki maçları seyretmenin keyfi, ..»»
Yeşim Coşkun

D&D Kitap

İnanmak, sevmek, sevilmek: ondan geliyor... dostluğundan... Beton soğuğu içinde kalırız bazen veya çocuklarımızı bu soğuğa bırakmak zorunda kalırız. O soğukta kalmış kalpleri birkaç pati izi ısıtır, güven verir, o soğukta kalana da o soğuğa bırakana da. Kokumuz onlara hep tanıdık... Dikilmiş iki kulak, kocaman açılmış gözler... Kendimizi, hatta çocuklarımızı emanet ettiğimiz bu s..»»
Gül Duran

D&D Kitap

Türk Kahvesini diğer dünya kahvelerinden ayıran ne doyumsuz aroması ne de erişilmez lezzeti... Bilinmeyenler dünyasına açılan kapısıdır... Dünümüzü Bugünümüzü Yarınımızı Anlatan Kahve tortusunun Fincana bıraktığı izlerin rehberliğinde Çıktığımız yolculuklar... (Tanıtım Yazısı'ndan) »»