Sevgi her zaman karşılık görür, kin de.. DOSTOYEVSKİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Dinozor Kitabı - Dinozor Kitapları

Dinozor konu başlığında toplam 136 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Dinozor kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Albert J. Bernstein

Alfa Yayınları

Dinozor Beyinliler İş Yerinizdeki Huysuz İnsanlarla Başa Çıkmanın Yolları»»
Thomas Brezina

Say Yayınları

DINOZOR VADISI DORT KAFADARLAR TAKIMI 27»»
Erdoğan Kahyaoğlu

Can Yayınları

Yerle Gök Arasında, Komutan Anti ve Bıcır`in Günlüğü ile tanıdığımız yazardan bir tutam masal. Kral Olmak İsteyen Dinozor, yazarın "ezberi bittiğinde" çocuklarına kendi dağarcığından anlattığı masallardan bir demet. O "bir zamanlar" diye başlayan, çocuklarla yetişkinlerin birlikte paylaştıkları tatlı, sıcak anların simgesi olan masallar arasında, vazgeçilmez bir yer edinecek altı ayrı masal. Ma..»»

Anna Milbourne

Tübitak Popüler Bilim Kitapları

Bu kitapları okulöncesi dönemdeki çocuklarınıza (0-6 yaş)okuyarak anlatabilirsiniz. Çocuklarınız okumayı öğrendikten sonra (7-8 yaş)aynı kitapları kendi kendilerine okuyup tekrar değerlendirebilirler.HİÇ dinozorların nasıl yaşadığını merak ettiniz mi?Eskiden, çok çok uzun zaman önce, kocaman bir ormanın birköşesinde bir stegosaurus yavrusu yumurtasından çıktı.Büyüdükçe ve uçsuz bucaksız dünyayı..»»

Valerie WildingKelly Waldek (Resimleyen)

Beyaz Balina Yayınları

Afacanlar Okulda” serisi, bilimsel konuları eğlenerek öğrenmek isteyen çocuklara göre… Öyle bir okul düşünün ki, öğretmenleri sihirli güçlere sahip… Bu sihrin etkisiyle dersler, çok daha renkli geçiyor. Mesela uzay dersini işlerken kendinizi bir anda Ay’da bulabilirsiniz! “Afacanlar Okulda” dizisinin ikinci kitabı “Fosil Bey’in Dinozor Dersleri”nde 5-F sınıfı, öğretmenleri ..»»
Mümtaz ArıkanMümtaz Arıkan (Resimleyen)

NTV Yayınları

Türkiye’de ilk defa biri dinozorlarla bu kadar haşır neşir oldu! Mümtaz Arıkan’ın yazıp her sayfasını resimlediği kitapta 150 farklı dinozor anlatılıyor. Dünyanın meydana gelişinden dinozorlar çağı Mezozoyik Zaman’a ve yokoluşa uzanan yaşam öyküsü ayrıntılı biçimde aktarılıyor. İnsanların yeryüzünde varoluşu birkaç milyon yıl kadar eskidir. Oysa dinozorlar dünyaya 160 milyon yıl egem..»»
Richard Byrne

Formül Yayınları

Kocaman dinazor paylaşmayı öğrendiğinde çok çok iyi iki arkadaş edinir.. (Arka Kapak) »»
Hannah Wilson

Pearson Education Yayıncılık - DK Çocuk

Milyonlarca yıl önce yeryüzünde yaşamış olan bu akıl almaz canlılarla 3 boyutlu yaşam ortamlarında karşılaşmaya hazır ol! Dinozor rehberini kullanarak onlar hakkında her şeyi öğrenebileceksin. Kilitli sandıkta 11 dinozor maketi var. Dört farklı yaşam ortamlarındaki ayak izlerini takip et ve dinozorların sır dolu dünyasına gir! Haydi ne duruyorsun! Maceraya katıl... (Arka Kapak) ..»»
İlkay Marangoz

Yeşil Dinozor

Yeryüzünde yaşayan tüm dinozorların Dünya'ya çarpan bir göktaşı ile milyonlarca yıl önce yok olduğu düşünülse de bu dev canlılar çocukların hayal dünyasında tüm gerçeklikleri ile yaşamaya devam ediyor. Evini bir dinozor ile paylaşmaya kararlı çocuğun ve dinozorunun keyifli hikâyesi geleceğin paleontologları için faydalı bir rehber olacak. Bir solukta okuyacakları bu eğlenceli kitap ile çocuklar ..»»
İbikli Parasaurolofus

Yeşil Dinozor

Parasaurolofus sürekli bir arayış içerisindeydi, kardeşi Ti Reks gibi kükreyemiyor, arkadaşı kedi gibi miyavlayamıyor, köpekler gibi havlayamıyordu, peki ama nasıl bir sesi vardı? Uzun bir arayıştan sonra nihayet sesine kavuşan dinozoru keyifle okuyacaksınız. »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »