Sevilmeden sevmekten daha feci bir şey yoktur. TURGENYEV [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Dinozorlar Kitabı - Dinozorlar Kitapları

Dinozorlar konu başlığında toplam 68 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Dinozorlar kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Kolektif

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Gezegenimiz 4,6 milyar yaşında. Dünya`daki yaşam yaklaşık 3,8 milyar yıl önce başladı. İlk yaşam biçimleri bitki ya da hayvan olmayan basit mikroskobik canlılardı. Sürüngenlerin ortaya çıkması için 3,6 milyar yıl daha geçmesi gerekti. Bu sürüngenlerin bazıları gezegenin gördüğü en büyük ve en vahşi yaratıklardı... Bunlar dinozorlardı... »»
David Burnie

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Dünya`nın çevresinde heyecanlı bir geziye çıkmaya ve tarihöncesi macerası yaşamaya ne dersiniz? Renkli haritalar size bu farklı yaratıkların milyonlarca yıl önce nerelerde yaşadığını gösterecek. Çıkartmaları dinozorların olmaları gerektiği yerlere yapıştırarak, kitabınızı eğlenceli bir mini ansiklopediye dönüştürebilirsiniz. Atlasınızdaki bilgi bölümleri, bu ilginç hayvanlar hakkında ..»»
Martin Oliver

Timaş Yayınları

Önce dinozorlar ortaya çıktı ve milyonlarca yıl boyunca yeryüzünde hüküm sürdüler... Sonra çok garip bir şey oldu ve hepsi birden ortadan kayboldu... Şimdiyse onlardan hala kurtulamıyoruz... Bu tehlikeli el kitabında yalnızca herkesin bildiği gerçeklerle yetinmeyeceksiniz. Gelmiş geçmiş en akıl almaz hayvanları keşfedecek, çatlak paleontologların çözmek için can attıkları dinozor sı..»»
Kollektif

Boyut Yayın Grubu

Çocuklar diledikleri kadar söküp çıkartabilecekleri elli farklı sticker’la kendi çiftliklerini, masallarını ya da Afrika safarilerini süsleyebiliyor. Boyut Yayın Grubu tarafından hazırlanan Çıkartma Kitabı Serisi’nde yer alan renkli kitaplarla birlikte verilen elli farklı sticker, dilediğiniz sıklıkta tekrar sökülüp yapıştırılabiliyor. Böylece çocuklar çıkartma kitaplarının boş sayfalarını hayal d..»»

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Açıp bakabileceğiniz tam 50 pencere. Dinozorlar milyonlarca yıl boyunca dünyanın hâkimleriydi. Sonra birdenbire dünya üzerinden silindiler. Bu ilginç hayvanların nasıl yaşadığını görmek için çalıların ve kayarın arkasına bakın. Aç dinozorların harekete geçişini izleyin. »»
Martin Oliver

Timaş Yayınları

Önce dinozorlar ortaya çıktı ve milyonlarca yıl boyunca yeryüzünde hüküm sürdüler... Sonra çok garip bir şey oldu ve hepsi birden ortadan kayboldu... Şimdiyse onlardan hala kurtulamıyoruz... Bu tehlikeli el kitabında yalnızca herkesin bildiği gerçeklerle yetinmeyeceksiniz. Gelmiş geçmiş en akıl almaz hayvanları keşfedecek, çatlak paleontologların çözmek için can attıkları dinozor sırların..»»
Kolektif

Altın Kitaplar

Kitap+kamera+bilgisayar= Şaşırtıcı interaktif eğlence! Bu kitabı kameranızın önüne tutun ve dinozorların 3 boyutlu olarak sayfalardan fırladıklarına tanık olun! Sonra klavyenizdeki tuşlar yardımıyla bu korkunç yaratıkların nasıl beslendiklerini, kükrediklerini, avlarına nasıl saldırdıklarını ve daha pek çok şeyi izleyin! 65 milyon yıl geriye gidin ve tanımadığınız bir dünyaya ayak basın...»»
Mustafa Hakkı Kurt

Kelime Yayınları

***Dinozorlar Arasında***, ***Geçmiş Zaman Gezginleri*** dizisinin üçüncü kitabı. Geçmiş zamana yaptıkları ikinci yolculuğun sonunda, Sümerlere saldıran Akadlılardan kaçan Doğan, Banu ve Selim, olağandışı bilgisayarlarıyla Dünya'nın milyonlarca yıl öncesine gidiyor ve dinozorlarla arkadaş oluyorlar! Birlikte, uçan dinozorların saldırısına karşı koyuyor, yavru Dino'nun sırtına binip..»»
John Patince

Çakıltaşı Yayıncılık

Archie ve Fossils dinozorlarla ilgili araştırma yapıyorlar. Küçük dinozorlar, büyük ve korkutucu dinozorlar! Hepsiyle ilgili önemli şeyler öğrenecekler. Sen de onlara katılsana! Brachiosaurus türü bir dinozor nasıl yaşar? Hangi dinozorun kuyruğu bir kamçı gibi kullanacağı kadar uzundur? Triceratops türü bir dinozorla bir kanguruyu karşılaştırırsan ne tür farklar görürsün? Bütü..»»
Meraklı Çocuklar İçin

Pearson Education Yayıncılık - DK Çocuk

Meraklı ve öğrenmeye istekli çocuklara, çocuğu ile kaliteli zaman geçirmek isteyen anne ve babalara... Bu kitap ile çocuğunuz karanlık sayfalardaki dinozorları sihirli fener ile bulurken hem eğlenecek hem de öğrenecek. Unutmayın, bugünün meraklıları yarının dahileridir. (Arka Kapak) »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa »