Seninle konuşmak istiyorum. Fakat önce buraya, benim yanıma gel! Bu boş yer, benimkini sağlamlaştıracak olan sahibini bekliyor. Helena (Faust) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Yaya Kitabı - Yaya Kitapları

Yaya konu başlığında toplam 104 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Yaya kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ralf Arditti

Alfa Yayınları

Türkiye`de bankalarda 50 milyar $`a yakın döviz mevduatı var. Yatırımcı döviz faizlerini artık düşük buluyor. Merak ediyor, dünyayı araştırıyor. Açıl Ufkum Açıl sayesinde uluslararası finansal araçlar hakkında bilgi ediniyor. Türkiye`deki bankası ona hizmet getirirken, "Niçin aynı hizmeti yurtdışından yatırımcılara da vermeyelim?" diyor. İşler büyüyor, İstanbul 10 yılda bölgenin "özel bankacılık" ..»»
Chris Crossan

Alfa Yayınları

Bugüne kadar yazılmış kitapların çoğunda, gramer kurallarını öğreterek, kelime ezberleterek ve yazılı alıştırmalar yaptırarak İngilizce`nin öğretilmesini amaçlamıştır. Bu kitabın amacı ise okuyucuya İngilizce fiil zamanları veya yeni kelimeler öğretmeye çalışmak değil, akıcı bir İngilizce öğrenmek isteyen Türk insanına etrafında bulunan sınırsız sayıdaki kaynakları göstererek yardım etmektir. ..»»

Gülsüm CengizGökçe Akgül (Resimleyen)

Karakarga

E=mc2 eşittir Einstein’ın dehası… Fizik alanında çığır açan bu bilim insanının fotoelektrik etki, Brown Hareketi, kütle-enerji eşitliği ve özel görelilik kuramıyla ilgili çalışmalarına göz atmak ister misiniz? Gökçe Akgül’ün yazıp çizdiği bu çizgi roman sizi ışık hızıyla bir yolculuğa davet ediyor. Ama geri döndüğünüzde kaç yaşında olacağınızın garantisini veremiyor.   ..»»
Rıfat N. Bali

İletişim Yayınları

Yorgununu ver, yoksulunu ver bana,

Özgürlüğü solumak isteyen boynu bükük kitlelerini ver. »»

Şahinde Demirci

Gazi Kitabevi

İçindekiler 1-Arkeokimya Tarihi 2- Arkeologlar Neleri Bilmek ister? 3-Arkeolojik Materyaller 4-Analiz Yöntemleri 5-Türkiyedeki Arkeokimya Çalışmaları ve Çalışmalardan Örnekler       »»
Ali Kerem AlptemoçinSinan Apa

E Yayınları

Çocuklara at sevgisi kazandırmak ve atlarla ilgili temel bilgileri vermek amacıyla hazırlanmış bir Boyama Kitabıdır. (Tanıtım Bülteninden) »»
Thomas G. LemmerPhil Schmidt

Yapı Endüstri Merkezi Yayınları

Adım adım uygulama teknikleri, yapım detay çizimleri, proje tasarım ve planlama bilgileri eşliğinde evinizin bahçesini planlayın, tasarlayın, uygulayın…

Bahçeniz ve peyzajı evinizin en önemli parçasıdır.

Bahçenizde günün stresini üzerinizden atabilir, eğlenceli toplantılar, keyifli aile yemekleri düzenleyebilir, kişisel bir hobinizi sakince uygulayabilirsiniz.

Bahçenizin Us..»»

Toktamış Ateş

Ufuk Kitapları

BARIS KOPRULERI DUNYAYA ACILAN TURK OKULLARI»»
Aydın O. Erkan

Çitlembik Yayınları

Osman Ferit Paşa 1864’te çok sevdiği ülkesini bırakıp kardeşleriyle İstanbul’a yerleşmek zorunda kaldığında onurlu bir Kafkas savaşçıydı. Çalışkanlığı ve ilkeli yapısı sayesinde kısa sürede Osmanlı ordusunda yükseldi. Osmanlı İmparatorluğu’na duyduğu sonsuz saygının yanı sıra bir Kafkas olduğunu hiç unutmadı, asker kimliğinin gerektirdiği gibi padişahın izlediği siyasete asla müdahil olmadı. ..»»
Kolektif

Kalender Çocuk Yayınları

5 kitaplık boyama setinin 5. Kitabı Besinler ile minik arkadaşlarımız, çocuklarımız besinleri ve harfleri, eğlenerek öğrenecekler.       »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.