Ama şan ve şerefime tanık olanların önünde ondan daha fazla söz etmek bana yakışmaz.. XIV. Louis [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM



Kitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Vivo Kitabı - Vivo Kitapları

Vivo konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Vivo kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Louis de Bernieres

Altın Kitaplar

Güney Amerikalı genç felsefe öğretmeni Dionisio Vivonun bir süredir yaşadıkları, yaşamını alt-üst etmektedir. Çünkü genç felsefe öğretmeninin kapısına korkunç şekilde katledilmiş cesetler bırakılmaktadır. Vivonun yakın dostu ve kentteki namuslu birkaç polisten biri olan Ramon içinse tüm bunların tek bir anlamı ve mesajı vardır. Dionisionun kokain kralları hakkında basına yolladığı mektuplara bir s..»»
Işıl Kabakçı Yurdakul

Anı Yayınları

Nitel veri analizinde bilgisayar destekli nitel veri analizi programlarının araç olarak kullanımından daha çok amaç olarak kullanılmaya başlandığının gözlenmesi bu kitabın yazılmasının temel gerekçelerinden birisidir. Diğer bir ifadeyle, genel olarak NVivo programının kullanımının nitel veri analizinin önüne geçmiş olduğu gözlenmektedir. Bu durum ise, ham ve doymamış ni..»»
Elif Kuş

Anı Yayıncılık

Bu kitap NVivo8 programının genel özelliklerinin tanımını içermektedir. Bu bağlamda, programın tüm detayları değil, ancak nitel veri analizindeki temel adımlara karşılık gelen temel basamaklarının tanıtımı yapılmaktadır. »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.