Sevmek birbirine değil, birlikte aynı noktaya bakmaktır. EXUPERY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar
ud

Ud Kitabı - Ud Kitapları

Ud konu başlığında toplam 1542 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Ud kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Komisyon

Pötikare Yayınları

Çocuklar için Sudoku’lar, rakamlar yerine resimlerden oluşmakta ve eksikleri çocukların oynamayı çok sevdiği çıkartmalarla tamamlanmaktadır. Sudoku mantığına uygun olarak her bir resim, her bir satırda ve her bir sütunda sadece bir kez yer almaktadır.   6 yaş üzeri çocuklar için hazırlanan 7x7 bulmacalar, belli bir temadaki 7 resmin 49 kareye, yerleştirilmesini amaçlar..»»
Komisyon

Pötikare Yayınları

Çocuklar için Sudoku’lar, rakamlar yerine resimlerden oluşmakta ve eksikleri çocukların oynamayı çok sevdiği çıkartmalarla tamamlanmaktadır. Sudoku mantığına uygun olarak her bir resim, her bir satırda ve her bir sütunda sadece bir kez yer almaktadır.   6 yaş üzeri çocuklar için hazırlanan 7x7 bulmacalar, belli bir temadaki 7 resmin 49 kareye, yerleştirilmesini amaçlar..»»
Kolektif

Dört Renk Yayınları

10 Kitap -Özgün Hikayeler -Okuma Anlama Etkinlikleri -Dil Bilgisi Destekli Çalışmalar Test Kitapçığı -Her Hikaye İçin Test -Optik Form -Test Cevap Şablonu Sözcük Kartları -Her Hikaye İçin 6 Adet -Toplam 60 Adet Etkileşimli CD -Hikaye Seslendirme -Okuma Anlama Etkinlikleri -Dil Bilgisi Destekli Çalışmalar -Testler-Oyunlar »»
İbrahim Öztürk

Artınet Yayınları

10 Soruda LYS Fizik Soru Bankası     »»
Fatih Güngör

Timaş Yayınları

Kudsi Hadisler manası Allah Tarafından Peygamber Efendimize vahyedilen, Efendimiz'in kelime kalıplarına dönerek ifade ettiği hadis - i şeriflerdir. Efendimiz bu hadisleri Allah söylüyormuş gibi ifadelendirmiştir. Hadis ilminde özel bir yeri olan Kudsi Hadisleri öğrenmek, anlamak ve başkalarına da öğretmeye çalışmak her müslüman için dini bir vecibedir. (Arka Kapak) »»
Hüsnü Merdanoğlu

Ulak Yayıncılık

Arka Kapak Yazısı     Alevi inancı hakkında kamuoyunun yeterli bilgisinin olmadığı gibi, kendisini “Alevi” olarak tanımlayanların birçoğunun bile Aleviliği bilmedikleri bir gerçektir. Başka gerçekler ise; bilgili olanın güçlü olacağı ve her inanç sahipleri gibi Alevilerin de inançlarını özgürce yerine getirebilmeye haklarının olduğudur.   Bu kitapta; Alevi inancını..»»
Hekimoğlu İsmail

Timaş Yayınları

Tarihi ve özkaynakları ile arasındaki bağları koparılmış bir milletin ayakta kalabilmesi için yeniden, kendine hayat veren o köklerle buluşabilmesi gerekiyordu. İşte, böylesine kritik bir devrete tarih sahnesinde görünen Üstad Bediüzzaman'ı doğru değerlendirebilmek için bugünkü Risale-i Nur talebelerine bakmak önemli ipuçları verirse de, yeterli olmayacaktır. Bediüzzaman'ı tam olarak anlayabilm..»»
Nedret Ebcim

İleri Yayınları

Türk spor tarihinin yaşayan en eski kulubü Beşiktaştır. 1903'te bir jimnastik kulübü olarak kurulan, sonraları futbol şubesi ile birlikte kitlelerin en büyük sevgisini, saygısını kazanan Beşiktaş'ı 100 soru ile anlatmanın imkansız olduğunun farkındayız. Buna rağmen kısa da olsa Beşiktaşlılara' a kulüpleri hakkında temel bilgiler vermeye çalıştık. En azından kulübü tutan, destekleyen taraftarlar..»»
Metin Başaran

İnkılap Kitabevi

"Bu kitabın amacı, ayrıntılara girerek kafa karıştırmak yerine brice yeni başlamak isteyenler için gerekli olan basit, kolay ve temel bilgileri sunmaktadır. Bunlar, briç oynayabilmek için gereken asgari bilgilerdir. Daha fazla bilgi, daha zevkli briç için tabii ki gerekecektir. Briç dünyası yaşayan, gelişen aktif bir dünya. Temel bilg..»»
Hakkı Uyar

Ankaha Yayınları

Bu kitap, CHP tarihi üzerine bilimsel bir çalışma değildir; geniş kitlelere ve özellikle de CHP üyelerine, seçmenine parti tarihini popüler bir şekilde ve ana hatlarıyla anlatmayı amaçlamaktadır. Kitabın hazırlanması düşüncesi Kemal KILIÇDAROĞLU'na ve bu formatta yayınlanması düşüncesi de Veli ÖZDEMİR'e aittir. Kendilerine teşekkür borçluyum. Metni okuyarak fikirlerini ileten ve yazım yanlışlarına..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.