Senden nefret edenleri sev; İyilikten başka üstünlük alameti tanımıyorum. -- Ludwig Van Beethoven [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Train Kitabı - Train Kitapları

Train konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Train kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Yusuf Sertkaya

Akademi Denizcilik Yayınları

Denizin kendine özgü değişik tehlikelerinin varlığı bilgisizlik ve eğitimsizliği asla kabul etmez. Kitabımızda denizcilerimize acil durumlarda neler yapması gerektiği, gereken alet ve ekipmanların kullanılması ile ilgili bilgiler verilmiştir. IMO Model Kursların müfredatı ile SOLAS Bölüm III Kural 51`de belirtilen gemilerde bulunması zorunlu Training Manual`ın içeriği kitabımızda mevcuttur." ..»»

Ayşe Kulin

Everest Yayınları

When Selva, the daughter of one of the few remaining Ottoman Pashas, falls in love with Rafael, a young Jewish man, their families are against their marriage and disown them. Together they go to live in France, but happsiness eludes them there too. With the advent of the Second World War they get caught up in Hitler`s web of terror. While the Nazi grip tightens around them, they live with the f..»»

Selim PalavanH. Sertaç Dalkıran

İnkılap Kitabevi

Bizim kitabımız hiç sistematik değildir!.. Zaten, öyle bir amacı vardır ki, sistematik olamaz. Gerçekten de, elinizdeki kitap bir ders kitabı olarak düşünülmemiştir. Bununla çalışılması, kombinezon sahasında ilerlemek için kuşkusuz yararlıdır. Fakat bunun başlıca ve en önemli amacı, -kombinezon- ların hesaplanmasıdır. Satrançta her şey gibi bu da öğrenilebilir. Hesap tekniğini geliştirmesini ve..»»

Sergiu Samarian

İnkılap Kitabevi

Alman Satranç Federasyonunun bu ilk resmi training kitabı hem satranççılar, hem de satranç hocaları ve antrenörleri için sistematik satranç trainingini mümkün kılar. Bireysel oyun kuvvetinin artırılmasının başlıca ön şartlarından biri, geçmişin en önemli partilerinin bilinmesidir. Bunlar bu kitapta aydınlatılmaktadır; çünkü, ileri gelen satranç ustalarının, satranç oyunu geliştirmek için neler yap..»»
Mark Honan

Lonely Planet

Whether skiing the Alpine slopes, mingling at the Montreux Jazz Festival or castle-crawling around the Bernese Oberland, this comprehensive guide to Switzerland and Liechtenstein reveals a culture and a landscape that surprises and invigorates. Extensive activities section covering Switzerland's great outdoors. A user's guide to the must-see museums and galleries. New section on ..»»
Irvine Welsh

Siren Yayınları

Trainspotting, dibe vurmaktan çekinmeyenlerin öyküsü. Kısa ve hayal kırıklıklarıyla dolu hayatların baştan kabulü… Trainspotting, şimdi ve her zaman, bir iş-bir eş-bir yuva masallarıyla doymaktansa hayatın gerçekleriyle aç kalmayı seçenlerin gün sonu özeti. Yaşamlarını kariyerleri ya da ilişkileriyle anlamlandırmaya çalışanlara inat, bambaşka bir şeylerin üzerine şeytan arabalarıyla tam ga..»»
Irvine Welsh

Stüdyo İmge Yayınları

Doksanlı yılların İngiltere`sinde, Kraliyet`in arka bahçesi İskoçya gençliğinin işsizlik ve uyuşturucu batağı içinde nasıl birer suç makinesi haline dönüştürüldüğünü çarpıcı bir şekilde anlatan bu roman, Irvine Welsh`in de en iddialı yapıtlarından biri.

Kraliyet`e bağlı ülkeler içerisinde en sorunsuzu olarak görülen İskoçya`da yüzyıllardır sürdürülen sömürge politikalarının yarattığı kimlik..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.