Umudunu kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur. -- Boise Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür.-- J. Harris [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Tomo Kitabı - Tomo Kitapları

Tomo konu başlığında toplam 61 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Tomo kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Phil Patton

Taschen

Wheels of history. From the Model T and DB5 to the VW Beetle and the Hummer. Henry Ford jump-started the age of the automobile with the first assembly-line car in 1908: the Model T. Over the next century the automobile evolved from chugging workhorse to tail fin era showboat to sleek status symbol, complete with sleek hood ornament. Initially a novelty item, the car grew into a necessity o..»»
Rachel Field

Platanus Publishing

“Janice fell asleep before darkness filled the room. But I watched it creep over the familiar pieces of furniture. I hid my head under the covers when it took my clothes draped over a chair and turned them into terrifying shapes. Outside, the frogs sounded very loud and insistent. Suddenly I wanted Father to come and tell me that everything was all right. I remembered in that moment that Father ha..»»
Kolektif

Revzen Kitap

Arabaları seviyor musun?Peki ya Boyamayı ve sticker yapıştırmayı?O halde çok şanslısın, bu kitap tam senlik! Şimdi direksiyona geçme sırası sende!»»
Oya Abacı

Morpa Kültür Yayınları

Bu kitap, çocukların kitap sevgisini, dinleme-anlama alışkanlığını geliştirmek amacıyla hazırlanmış olup, 5-6 yaş çocuklarına yöneliktir. Ayrıca bu öykünün Rüştü Asyalı tarafından seslendirilen kaset, CD ve VCD`ye uyarlanmış değişik seçenekleri sizlerin beğenisine sunulmuştur.»»
Erol Yılmaz,Nursel Özkan

İthaki Yayınları

Tolga Aksöz

Pelikan Tıp Teknik

Bu eser; insan sağlığına verilen değerle, bu değerin öneminin bilincine varmış, hizmetin en büyüğünün çalışmak ve üretmek olduğuna inanan, vatan sevgisi ile dolu bir emekçinin hizmet aşkı ile hazırladığı bir yapıttır. Radyoloji teknikeri Halis DAN, başarılı hizmet hayatında edindiği donanımı ve deneyimlerini, yetişmekte olan genç tekniker adaylarına onların anlayabileceği sadelikte sunarken, me..»»
Felicity Brooks

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Wolfgang Ruppert

Kabalcı Yayınları

Gündelik yaşamın doğal saymaya alıştığımız eşya kalabalığının yakın bir tarihi olduğu; çok değil, yüzyıl öncesinde ortalama bir evde şimdikinin ellide biri kadar eşya bulunduğu; bir zamanlar insanların bilgisayar ya da televizyonlara kaçamadıklarından, birbirleriyle konuştuğu ... Tüm bunlar unutulmuş mudur? Wolfgang Rupper’in editörlüğünde hazırlanmış olan, günlük konfor ve tüketim araçlarının tar..»»
P. J. Gullan

Nobel Kitabevi

Bu popüler kitap, dünyadaki biyolojik çeşitliliğin yarısından fazlasını temsil eden böcekler konusuna ilham verici ve geniş kapsamlı bir giriş sunmaktadır. Bu baskıda yazarlar, böcek evrimindeki en son fikirler ışığında böcek yapısı, işlevi, davranışı, ekolojisi ve sınıflandırmasının anahtar niteliğindeki özelliklerini tanıtmaktadırlar. Kitabın büyük çoğunluğu temel biyolojik konular (toprakta, s..»»
Laverne C. Cook

Alternatif Yayıncılık

Dr. Laverne C. Cook Afrikalı çocukların çetin hayat koşullarına rağmen küçük umutlarının gerçekleşebilir olduğunu onların hayal dilinden anlatıyor.Dr. Laverne C. Cook, 40 yıldan fazla eğitim sektöründe çalıştı; o süreyi, tüm dünyada ABD, Karayipler, Avrupa, Afrika ve Asya'da- çocukların karşılaştıkları sorunları görerek, çalışarak ve çocuklarla bağlantısını hiç koparmayarak geçirdi. Çocuklarla yap..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.