Paranın öldürdüğü ruh, kılıcın öldürdüğü bedenden fazladır. WALTER SCOTT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Step Kitabı - Step Kitapları

Step konu başlığında toplam 87 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Step kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Kolektif

Intermedia Yayınları

Nispeten küçük bir yerleşim. Altıbin yıla yayılan ve farklı uygarlıklara ait 15 katmandan oluşan bir ***tepe kent***. Hitit İmparatorlğu'nun başkenti Hattuşa'nın gölgesinde kalmış. Pek de tanıtılamamış dünyaya. Bu nedenle önemi ölçüsünde bilinmiyor. Oysa, Hititlerin Anadolu'ya geldiklerinde karşılaşıp pek çok şey öğrendiği yerel halkın, Hatti'lerin merkezi olmuş. Böylece, 35 kilometre..»»
Kolektif

Intermedia Yayınları

Bu kitap yedi ana bölümden oluşmaktadır. Her bölümün başında o bölgenin haritası ve o bölgede görülmeye değer ören yerleri işaretlenmiştir. Ayrıca her bölge birkaç alt bölgeye bölünmüş, yine her alt bölgenin başına bir harita eklenmiştir. Bu bölgedeki ören yerleri ile ilgili bilgiler aşağıdaki ***Genel*** başlığı altındaki simgelerle açıklanmıştır. (Kitabın İçinden) ..»»
Özge Koç

Beşir Kitabevi

Beginner Step 1 LOOPSEES Loopsees are tiny creatures who make it snow with snowblowers. One day their snowblower breaks down. Three friends find out why the machine has broken down.   LOOPSEE’LER Loopsee’ler kar makinaları ile kar yağdıran minik yaratıklardır fakat bu sevimli yaratıkların kar makinası bozulur. Makinanın neden bozulduğunu ise karda oynamayı çok seven üç..»»
Serkan Koç

Beşir Kitabevi

Beginner Step 1 SPONGE HUNTER Arleen is a lonely girl who earns her life by hunting sponge. One day while she is hunting, she realizes some pirates kidnapping someone and decides to rescue that person. This decision she makes, drags her into an adventure and leads her to dragons and magical swords.   SÜNGER AVCİSİ Arleen yaşamını sünger avlayarak sağlayan yalnız bir kı..»»
Serkan Koç

Beşir Kitabevi

Beginner Step 1 THE APPLE SHAKE Zeul and Budha drop an apple to the bottemless underground caves. They cannot decide on who is going to take the apple and cause worldwide earthquakes. They meet the giants there and teach them a lesson they will never forget.   YERİ SARSAN MEYVELER Zeul ve Budha’nın düşürdüğü elma yerin metrelerce altındaki mağaralardan birine düşer. Bu..»»
Özge Koç

Beşir Kitabevi

Beginner Step 1 THE BROKENHEARTED STAR What would you do if you found out one morning that the sun has disappeared? Gija and Sasan wake up to such a morning and set on a long journey to find the lost sun. They reach the place where the sun sets and try to convince the heart-broken sun to shine again.   KALBİ KİRİK YİLDİZ Bir sabah uyansanız ve güneşin doğmadığını fark ..»»
Serkan Koç

Beşir Kitabevi

Beginner Step 1 YOGOG THE THUNDER OGRE Shahbaz buys some white rabbits from a street vendor. The rabbits are scared of the sound of the thunderstorms. Shahbaz sets on a journey to the source of the thunders and meet Yogog the unhappy ligtening giant.   YİLDİRİM DEVİ YOGOG Birgün Shahbaz bir sokak satıcısından birkaç beyaz tavşan alır ve onları çok sever. Fakat ardı ark..»»
Özge Koç

Beşir Kitabevi

Beginner Step 2-Ifred The Liar     »»
Özge Koç

Beşir Kitabevi

Beginner Step 2 JARUD THE WORM Zeril is a young girl who loves the trees. One day she sees that one of the trees is withering too early and decide to observe it with a friend. The two friends solve the mystery of the withering tree when they examine the tree with a magnifying glass and meet Jarud the worm and his friends.   HİRSLİ KURTÇUK JARUD Zeril yemyeşil ağaçları ..»»
Serkan Koç

Beşir Kitabevi

Beginner Step 2 NAUGHTY DWARF On a hot summer morning Fehrin and Buhrin buy some fireworks and make some noise. An exploding volcano makes even more noise and the two arrive at the cave of the sleepy volcano giant and meet the mischievous dwarf Migil there.   YARAMAZ CÜCE Sıcak bir yaz sabahı Fehrin ve Buhrin bir kaç havai fişek satın alırlar ve biraz fazla gürültü yap..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.