Kararsızlık en büyük felakettir. Descartes [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Spiderman Kitabı - Spiderman Kitapları

Spiderman konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Spiderman kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Kolektif

Marmara Çizgi

Uzun süredir şekillendirilen intikam planı artık hayata geçiyor ve Örümcek’in en eski düşmanları ellerinden gelenin en iyisini yapmak için sıraya giriyor! Sasha ve Ana Kravinov’un Duvar Sürüngeni’ni yok etmek için kullandıkları ilk kozları Electro ve Sandman. Amazing Spider-Man serisinin 45 yıldır en iyi aksiyon çizgi romanı olmasını sağlayan klasik ve heyecanlı çizgi roman sahneleriyle süslü mace..»»
Kolektif

Marmara Çizgi

Onlar, senin en korktuğun düşmanlar. Sana zarar vermek, canını acıtmak için ve hatta seni öldürmek için yıllardır sabırla bekleyenler. Sana meydan okuyorlar. Ve seni alaşağı edecekler, Örümcek Adam! Önce Electro ve Sandman geldi. Şimdi ise sırada Rhino’nun durdurulamaz gücü ve Mysterio’nun sihirli ve tehlikeli gizemleri var – ..»»
Yüzyılın Savaşı

Gerekli Şeyler Yayıncılık

DC ve Marvel'in en sevilen kahramanlarını bir araya getiren bu proje 70'li yılların atmosferini yansıtarak güzel bir nostalji sağlıyor. Ayrıca yıllar sonra ilk defa bir Superman macerası Türkiye'de raflarda yerini alıyor. Genç ve yaşlı herkesin severek okuyacağı bir eser. (Tanıtım Bülteninden) »»
Yepyeni Bir Gün Cilt 2

Marmara Çizgi

Evet, edebilir! Ne? Yepyeni Bir Gün diye, olayların Örümcek Adam için kolay olacağını sanmayın. İlk iş olarak Örümcek, ismini bir dizi seri cinayetten temizlemek zorundadır. Bu cineyetlerin tek bir ortak noktası vardır; Cesetlerin üzerinde Örümcek Vericileri bulunmuştur! Bunun dışında, süper güçlü Freak kan peşinde dolanmakta ve şehri teröre boğmaktadır. (Arka Kapak) ..»»
Yepyeni Bir Gün Cilt 2

Marmara Çizgi

Son Bir Gün'deki tahrip edici ve yürek yakıcı olaylardan sonra Peter Parker geçmişi arkasına alıyor ve Yepyeni Bir Gün için ileri atılıyor! Örümcek'in yeni durumu mideye yenen sert bir yumruk şeklinde geliyor: Yeni düşmanlar, yeni arkadaşlar ve Peter'ın hayatını her zamankinden de berbat bir duruma sokmaya yemin etmiş tanıdık yüzler. Her şeyin başladığı yer işte burası. Aynı eski g..»»
Stan Lee

Gerekli Şeyler Yayıncılık

Örümcek Adam, Doktor Ahtapot, Kum Adam, Akbaba, İş Bitiriciler'e karşı olan mücadelesini devam ettirirken karşısında daha kötü daha ölümcül düşmanlar buluyor. Dünyadaki her canlıyı avlayabileceğini düşünen Afrika'nın savanlarından gelmiş Avcı Kraven, J. Jonah James'ın hırsı yüzünden ortaya çıkmış korku..»»
Kolektif

Marmara Çizgi

Vulture beslenmek zorunda! Göklerin vahşi tehlikesi geri döndü ve New York’ta terör estiriyor, üstelik yaratılışından da J. Jonah Jameson sorumlu tutuluyor! Örümcek Adam’ın elden ele dolaşan bir tüp kanı önce bir yer altı vampir şebekesinin, daha sonra da Morbius’un eline geçiyor! Son olarak, tam da siz Rhino’nun köt&..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.