Yenilgileri kullanırsan zafere dönüşürler. (Otto Von Bismarck) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Kro Kitabı - Kro Kitapları

Kro konu başlığında toplam 777 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Kro kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
David Price,Kevin Guffydd-Jones,Mark L. Levy,Aziz Sheikh

İstanbul Tıp Kitabevi

Kim ve ne test edilmeli?KOAH hastaları nasıl tedavi edilmeli?Kişi merkezli bakımKanıta dayalı uygulamaKOAH’lı hastaların takibi ve go?zden gec?irilmesi..»»
Necdet Öztürk

Bilge Kültür Sanat

Cihanşümul bir devlet kurdu Osmanoğulları. Bu devletin, ilk 215 yılına dair temel kaynaklarımız 15. yüzyıl Osmanlı kronikleridir. Osmanlı imparatorluk tarihinin idari, siyasi, askeri, mali, hukuki, sosyal vesair konularına dair ilk bilgiler, adeta ilk iki asrın yaşayan hafızası’ olan bu eserlerde saklıdır. Tarihçi, edebiyatçı veya tarih meraklısı birinin ilk müracaat edeceği tarih malzemesi bu kay..»»
Turgut Özakman

Bilgi Yayınevi

"Atatürk, Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet Kronolojisi"nde, 1881-1938 arasındaki 57 yıllık yoğun dönem, aynı zaman dilimi içindeki bazı dünya olaylarıyla, dönemin özelliğini belirten bazı ayrıntılar ve sayılarla birlikte verilmiştir. Kitapta, ayrıntılı kronolojiden ayrı olarak renkli sayfalara basılı, 1911-1938 dönemini kapsayan bir de "Özet Kronoloji" bulunmaktadır. Bu kitapçık, kuru bir tarih çizel..»»
Turgut Özakman

Bilgi Yayınevi

"Atatürk, Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet Kronolojisi"nde, 1881-1938 arasındaki 57 yıllık yoğun dönem, aynı zaman dilimi içindeki bazı dünya olaylarıyla, dönemin özelliğini belirten bazı ayrıntılar ve sayılarla birlikte verilmiştir." Kitapta, ayrıntılı kronolojiden ayrı olarak renkli sayfalara basılı, 1911-1938 dönemini kapsayan bir de "Özet Kronoloji" bulunmaktadır. Bu kitapçık, kuru ..»»
Kolektif

Lider Yayınları

2. Sınıf Makro İktisat Öğreten Özet ve Sorular »»
Kolektif

Fotoğraf Sanatı Kitapları

Doğanın insanı kendisine hayran bırakan eşsiz güzelliğini ve ahenkli mekanizmasını, bir küçük yaprak altında dönen küçük dünyayı biz fotoğrafçılar kadar kim görebilir ki? Fotoğrafçılar doğanın mucizesini gördüğü kadar da gösteren, yüce ruhlu doğa dostları ve toplum gönüllüleridir. İşte bu yüzden, fotoğrafa doğa ve yaşamdaki sanatı görme yetisi olarak bakıyor ve bunun en çok fotoğr..»»
Kolektif

Fotoğraf Sanatı Kitapları

Kolektif

Yediiklim Yayınları

2014 A Grubu Ekonomik Mikro İktisat »»
Tufan Samet Özdurak

İkinci Sayfa Yayınları

Kitap, öğrenci arkadaşların isteklerinin, anlaşılması güç olarak gördükleri hususların tamamı göz önüne alınarak en yalın dille oluşturulmuştur. Kitabın belki de en önemli yanı, mikro iktisat dersinin “püf noktalarını” yalın ve en kapsamlı haliyle somut biçimde ortaya koymak ve öğrenilen bilginin kalıcı olmasını sağlamaktır. Bu nedenle kitap aslında “öğrenci dostu” olma özelliği taşımaktadır. K..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.