İnsanların elinden hayalleri alınacak olursa, başka ne zevkleri kalır? Foostenelle [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İlçe Kitabı - İlçe Kitapları

İlçe konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki İlçe kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Veysi Sevinçli

Akademik Kitaplar

Ağızlarda bulunan söz varlıklarının tespiti, dile kelime kazandırmanın, dillerin zenginleşmesinin ana faktörlerinden biridir. Bu sebeple Adilcevaz Yöresi Söz Varlığı ve Dil İncelemesi adlı bu çalışma, yörenin kültürel zenginliğini ortaya çıkarmayı ve Türkçenin kelime zenginliğine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.  Söz konusu kitap, yörede yaşayan 58 kişiden derlenen metin; metinlerde geçen kelime..»»
Burçin Birben

Liman Kitap

Dünyanın neresinde olursan ol, bulunduğun yerden gelmiş geçmiş ve gelecek herkese bir şeyler söyleyebilirsin... Aynen, benim sana şu anda bir şeyler söyleyebildiğim gibi… Sen, şu an benim için, gelecektesin; ben de senin için geçmişteyim... Hem yokuz hem varız.. Nasıl bir gerçekse, bir başka açıdan sen de ben de şu an aynı anda aynı yerdeyiz.. Sen bedenen ve ruhen buradasın, fakat ben sadece ruhen..»»
Barbara Mitchelhill

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Güneş Ertürk

Hayat Yayınları

İnsan hayatında özgüveni sağlayan en önemli etkenlerin başında insanın dış görüntüsüyle barışık olması gelmektedir. Aynaya baktığında pürüzsüz bir yüz gören bir gençle sivilce dolu bir yüz gören gencin, aynalarla dolayısıyla hayatla barışık olma durumları elbette aynı olmayacaktır. Yüzünde veya vücudunun herhangi bir yerinde sivilcesi olan insanların kendi bedenleriyle başlayan kavgaları, küskünlü..»»
Stuart Reid

Nemesis Kitap

Merhaba ben Muhteşem George. Büyükbabam Jock, Allison ve ben, geçtiğimiz günlerde kasabamızı büyük bir dertten kurtardık. Artık her şey yolunda. Kasabamız eski güzel günlerine geri döndü. Küçük sakarlığım yüzünden yerle bir olan okulumuz da yeniden yapıldı ve artık yeni bir öğretmenimiz var. Bayan Davenport. Onun derslerine giderken kendime biraz özeniyorsam ve her sorusuna ilk cevap veren ben olu..»»
Nicholas Perricone

Prestij Yayınları

Dr. Perricone`un diyet, vitaminler, topikal uygulamalar ve egzersizler programını izleyerek üç günde leke ve sivilcelerin görünümünü çarpıcı bir şekilde azaltabilir ve çok daha pürüzsüz bir görünüş kazanabilirsiniz. Sivilce Reçetesi, berrak ve güzel bir cilt elde etme yolundaki her adımda size rehberlik ediyor.

Bestseller, Perricone Reçetesi ve Kırışıklık kürü gibi, Sivilce Kürü de çarpıc..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.