Mütavazi olmalıyız. Çünkü gelip geçiçiyiz ve unutulacağız. Hayat başkalarına muvaffakiyetlerimizi anlatmak için geçirilmeyecek kadar kısadır. -- Carnegie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

İksir Kitabı - İksir Kitapları

İksir konu başlığında toplam 29 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki İksir kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Onur Behramoğlu

Yitik Ülke Yayınları

leş kokulu attarlar! taş yığınları! hepsi bu kadar yüzlere cilt bakım kremleri! ben, dünyanın aldırmadığı çocuk! yazmasam: suçceza karışığı yazsam: erken boşalan tecavüzcü hırçınlığı. geri kalanı: www nokta orda kimse var mı nokta kom tık. kum saati. gri. ibreakrepyelkovan ben, mehil müddeti dolmuş! (Tanıtım Yazısından) »»
Onur Behramoğlu

Yitik Ülke Yayınları

  İlhan Berk gibi harika!, harika!, diyerek okuyorum seni. Okuyup üflüyorum! Leylâ Erbil   İki gündür ‘Asit ya da İksir’ ile oturup kalkıyorum, elimden bırakamadım. Şiire olan inancımı tazeleyen dizelerin için hem teşekkür ederim hem de seni kutlarım. Ailenizin şiir bayrağını daha da yükseklere taşıyacaksın belli ki. ..»»
Gillian Kemp

Yeldeğirmeni Yayınları

Size çok hoş duygular yaşatacak bu kitabın kapağını açın... Aşk, romantizm ve ilişkileriniz üzerine, gazeteci ve durugörür Gilliam Kemp`in sizin için hazırladığı sihirli reçetelere ulaşın... (Arka Kapak`tan)»»
Yaşar Şahin Anıl

Panama Yayıncılık

Yılan türleri üzerine araştırmalar yapan Profesör James Marc, ilkçağ ve antik kültür uzmanı Lawrence Marvell, güzeller güzeli tercümanları Virginia… Bu üç Amerikalı, Anadolu'nun en gizemli yerlerinden biri olan Pessinus'ta buluşurlar. Yılanlar üzerine bir araştırma ekibi gibi görünen grup, buldukları iksirle büyük bir keşfe imza atmak üzeredirler. Tanrıça Kybele tapınağıyla, pekmezleriyle, yılanla..»»
Yaşar Şahin Anıl

Panama Yayıncılık

Yılan türleri üzerine araştırmalar yapan Profesör James Marc, ilkçağ ve antik kültür uzmanı Lawrence Marvell, güzeller güzeli tercümanları Virginia? Bu üç Amerikalı, Anadolu'nun en gizemli yerlerinden biri olan Pessinus'ta buluşurlar. Yılanlar üzerine bir araştırma ekibi gibi görünen grup, buldukları iksirle büyük bir keşfe imza atmak üzeredirler. Tanrıça Kybele tapınağıyla, pekmezleriyle, yılan..»»
Thomas Brezina

Doğan Egmont Yayıncılık

Aşk her şeyi affetmez! Hele hele `erkek düşmanı` iki genç kızın hayatının aşk yüzünde mahvolmasına kimse izin vermez! Olağanüstü yeteneklere sahip olsanız dahi vermez!.. Bir iki cadılık yapıp, günü kurtarmayı denemeyin sakın! Büyü, ancak iyilik amacıyla kullanıldığında işe yarar. Aksi takdirde, bu kitapta, kahramanların başına geldiği gibi, yedi burunlu, dört kulaklı olursunuz. Bu da yetmez, konuş..»»
Can Dündar

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

"Ben sanayiciyi servet yaratan insan olarak görürüm. Fakat sanayici; bu serveti ülkesi için yarattığını unutmamalıdır. Serveti; yurt ekonomisine daha yararlı olmak için yeni yatırımlara yönlendirmeli ve gelirlerinin bir bölümünü toplumun sorunlarını çözmeye ayırarak, toplumla paylaşmalıdır. `Servet yaratırım` diyen `Bu servet benimdir` iddiasıyla ortaya çıktığında çatışma olur. Tabii ki yarattı..»»

Pınar Güler

A7 Kitap

“Bu kitabın ereği, anne-bebek ilişkisinin toplum ve birey açısından önemini görünür kılmaktır. Bir duygu ve duyuş varlığı olarak insanın türsel ihtiyaçları doğduğu an başlar ve yaşamı boyunca sürer. İnsan yavrusunun temel yaşamsal ihtiyacı, annesiyle kurduğu ilişkiler dolayımıyla karşılanır. Bu nedenle de doğumdan itibaren bir bebeğin emzirilmesinin önemi toplumca anlaşılmalı ve bu..»»
Marie-France Muller

Dharma Yayınları

Topraktan gelen şifa Sirkenin özellikleri Tıbbi sirkeler A'dan Z'ye sirke Temizlik kullanım alanları Bu kitabın başlığı aklınızı mı karıştırdı? Belki de siz, sirkenin sadece sirkeli salça yapımında kullanıldığını ya da salata çeşnisi olarak faydalı olduğunu düşünüyordunuz! Evet, bunlar sirkenin en bilinen kullanım şekilleri, ama bu çeşninin, mutfak sanatında birçok farklı kullanım alanı olduğunu..»»
Mustafa Utku

Uludağ Yayınları

Güzel ahlakın kaynağı Resullah-sallahu teala aleyhi ve sellem efendimiz hazretleri olduğuna göre O'na tam uymak ve O'nun davranış biçimini kendimize örnek ittihaz güzellikleri kendi istidat ve kabımız ölçüsünde almamız ve iktisab etmemiz mümkün olur, bi iznillahi teala. Bu eserde Resullah Efendimizin ahlakından hilim, teenni, şefkat, rahmet, cud gibi esaslar izah edilmektedir. Ayrı..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.