Televizyonu çok eğitici buluyorum. Ne zaman biri televizyonu açsa, öteki odaya gidip kitap okuyorum. (Groucho Marx) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Hüve Kitabı - Hüve Kitapları

Hüve konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Hüve kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Mustafa Özdamar

Kırk Kandil Yayınları

Yunus Hazretlerinin dediği gibi "yalancı dünyaya konup göçenler / ne söylerler, ne bir haber verirler / üzerinde türlü otlar bitenler / ne söylerler ne bir haber verirler" ama, bu dünya ve öte dünya bütünlüğüne, ölüme ve ölüm ötesine, şeriat, tarikat, marifet ve hakikat penceresinden bakabilenler, ölümün ötesindeki yüksek parıltıları çooook rahat görebilirler. Yâ Selâm!.. (Arka Kapak) ..»»
Mustafa Özdamar

Kırk Kandil

Ömer Sabuncu

Siyer Yayınları

"Zamanındaki kadınların hayırlısı İmran kızı Meryem’dir. Bu ümmetin kadınlarının hayırlısı da Hatice’dir.” [Hz. Muhammed (sas)] Hz. Peygamber (sas), her hususta olduğu gibi aile hayatında da insanlığa güzel bir örnektir. Onun aile hayatını öğrenmek ve eşleri hakkında bilgi sahibi olmak aile hayatının örnekliğini anlamada bize yardımcı olacaktır. Hz. Hatice (ra), Hz. Peygamber’in (sas) ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.