Hayatınızın eksikleri...

3.847 izlenme - 223 yorum -
/ » 23
Yorum Yaz
k@biliyetdüşm@nı
21 Ağustos 2007 Salı 19:03:24
hayatta neleriniz eksik?
nelerinizi feda ettiniz zamana?
RECEP KARAGÖKÇE
30 Temmuz 2009 Perşembe 11:42:12
selamlar;
arkadaşlar sağolasunlar hayatımızdaki hemen hemen tüm eksiklerimizden bahsettiler.
ancak ben biraz farklı bakıyorum bu soruya!

hayatımız aslında boş bir filmdir.bizim onu en güzel ve en anlamlı şekilde doldurmamız isteniyor.kimi zaman pilimiz bitmiştir kimi zaman da yanlış şeylerin fotoğraflarını çekmişizdir.
acaba diyorum hayatımızdaki bu boşluklar olabilir mi bizim eksikliklerimiz!!!!!

hepinize sonsuz saygı ve hürmetler
elif ergin
22 Ağustos 2007 Çarşamba 19:16:29
Zamanı geldiğinde gideceği için hayat sadece içimdeki yokluğu feda ettim.

Sonra ardından hayatı.

Şimdi yeni bir tad.
Yeni bir hayat.

bahadır
23 Ağustos 2007 Perşembe 00:06:56
Ben bir öğretmenim kabiliyet düşmanı.Her geçen gün daha kötüye giderken maarifimiz açısından işler,idealizmi kaybetmemeye çalışıyorum.Henüz genç sayılırım,çok yıprandığım da söylenemez.Ama sağlığını yitiren çok meslektaşımızı tanıyorum.Bizim öğretmenlerimiz emeklilikleri geçtiği halde yapmaya devam ederlerdi mesleklerini.Şimdi bakıyorum,günleri dolar dolmaz veriyorlar dilekçeyi emektarlar.Söz veriyorum idealizmi kaybettiğim an bu mesleği bırakmaya.Ve direnmeye çalışyorum zamanın yıpratıcılığına."Yaz tatillerinde bunları mı düşünüyorsunuz hocam ?"diye sormayın.Balkonda çay keyfi yapıyorum . Sefam olsun.Keratalara da duyuruyorum buradan:Az kaldı sezona,iyi gezin bakalım.Edebiyatçı gelir keser hesabı :)

özge_berfu
23 Ağustos 2007 Perşembe 00:14:58
sanırım uzun zamandır aradığım soruların formunu dolduruyorum...

en büyük eksikliği yaşıyorum ve bu durumdan çok mutsuzum...

hayatımın eksiği bir dost,arkadaştır...

hayata feda ettiğim ise;sanırım bazı şeylere karşı zaman oldu...

fatih akça
23 Ağustos 2007 Perşembe 00:20:31
hayatımda birşey eksik değil sadece şuan ulaşamadıklarım var onlarda zamanla benim olacaklar eğer benim olmazlarsa zaten benim için birşey ifade etmiyor demektir...

ama illaki birşeyler eksikse şu aralar pc oyunlarımdan ve en çok sevdiğim oyun eksik...

zamana neleri verdim..
herşeyden önce kendimi verdim ki her geçen gün biraz daha byümüş oluyorum bunun yanısıra oda benden byütmüş olmanın karşılığında birşeyler alıyor bazen dost bazen başka birşey...
bir nevi alış veriş
berguzar31
23 Ağustos 2007 Perşembe 00:54:35
sanırım şuan "mutluluk" eksik...
anasya
23 Ağustos 2007 Perşembe 01:04:34

- Baba,,,

- Baba !

-
GULRENGI
23 Ağustos 2007 Perşembe 01:20:18
hayatımda bir giden eksik
yerini gelenle bile dolduramadığım..

DemAN
23 Ağustos 2007 Perşembe 01:21:32
Ben hayata olduğum halde hayata olmadığımı düşündüğümle...
necat
23 Ağustos 2007 Perşembe 07:55:11
duygu...
duygu...
duygu..
Yorum Yaz
/ 23 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.