İç döküm/ü/hanesi...

5.160 izlenme - 237 yorum -
/ » 24
Yorum Yaz
karya
30 Temmuz 2007 Pazartesi 17:52:41
Bilmem sizlere de olur mu, arada ya da sık sık?

Bana olur. Bir olay yaşanır ya da biri ile tartışılır o an olayın gerçeğini kapsamlı olarak düşünemez ya da anlayamaz ve susarsınız. Ama aradan bir süre geçtiğinde " ya ben şunu niye demedim" dersiniz... ama iş işten geçmiştir ve siz o aklınıza yeni düşen öfkeniz, neşeniz, siteminiz ya da karmaşanızla başbaşa kalır, mide krizi geçirirsiniz...

Boşaltmak lazım değil mi ? İşte ben o geç kalınmışlığın yükünü, aklıma geldiğinde gelip şu haneye boşaltmak istiyorum ki başka yüklere yer açılsın...

Buyrun sizler de çekinmeyin. Bu hane hepimizin iç dökümünü alacak kadar geniş.
gölgeliuç
17 Ocak 2011 Pazartesi 16:18:36
Olmazmı..?Yaşadığım kadar kafamda yazdıklarım var,yanında da midede kalıntı..Hiçbirşey zamanında ve doğru verilmiş tepki kadar rahatlatıcı olamıyor ne yazık ki..
ilyas
30 Temmuz 2007 Pazartesi 18:09:46
iç dökümü...

benim de aynen böyle olaylarda benzer hallerim oldu...

ama sabrettiğimde daha bir kârlı olduğumu anladım...

bence sabretmeli...

şuanda da sabrediyorum:)

içini döken birisi olursa okuruz buradan artık...

saygılar sevgiler...

(x) seni seviyorum...

Nesrin Akalmış
30 Temmuz 2007 Pazartesi 18:22:01

Canım arkadaşım, hamurum bidenem...

Hani bana gaz vererek " Nesrinim, al bak annem hayatın değişecek. Çok huzurlu olacaksın inan bana" diye başıma sardığın o mini minnacık enik var ya... şimdi tepeme ayaklarını dayayıp burnumu ısıran bir azman oldu ve ben deliriyorummmmmmmmmmmmmmmm. hiç bir yere gidemiyorum. bana ait özel alanım ve özel tercihim diye bir şey kalmadı. bütün terliklerim çöpte eve gelenler ne zaman soyuldun diyor. herşeyleri tavana astım. Beni çocuklarımla dahi konuşturmuyor. Ondan başka hiç bir şeyi sevmemi istemiyor. kendime özenerek hazırladığım tostlarımı ben çay doldururken aşırıp karşımda yalanıyor. Dolaşmaya çıkardığında beni, en az 6-7 yerim çizilmiş halde dönüyorum çalı ve tellerden. Huzur muuuuuuuuuuuuuuuuuu ? Beni mahvettin, hayatım bitti. Seni vurabilirim.

ohh iyi oldu iyi.. :))) sağol sevgili Karya sayende epeydir birikeni boşaltıp rahatladım. :)))

Bu arada canım arkadaşıma sevgilerimi yolluyorum. yaktın beniiiiii

yasukukla
30 Temmuz 2007 Pazartesi 19:23:15
Hangimiz yaşamadık ki???? Dök dök bitmezz:))
Ama hiçbir şeyin nedensiz olmadığını anladığında insan, mide krampları girmez oluyor artık!...
Birşeyleri öğrenmemiz için hatalar yaptığımızı kavradıktan sonra ne saçımı başımı yoluyorum, ne de hüngür hüngür sinirden ağlıyorum...

Bu arada sevgili Nesrin ile ortak bir kaderi paylaşıyormuşuz:)
Sevgili Nesrinnn, kısa kollu ya da kolsuz gezebiliyor musun?? Etek giyebiliyor musun??? Ben neredeyse tesettüre girdim, her tarafım 7 aylık Boxer kızımız Maia'nın sevgi gösterisi olan ısırık ve pati izlerinden:))
Sevgilerimle...
Kyrie
30 Temmuz 2007 Pazartesi 19:46:17
Ben baş edemedim:(((((

kyrie tarafından 7/30/2007 7:47:24 PM zamanında düzenlenmiştir.
karya
30 Temmuz 2007 Pazartesi 19:33:36
Sevgili arkadaşım,

Bu yazdıklarımı okuyamayacağını bildiğim için çok mutluyum.Bir gün kafana taş düşmez ve internette bu siteyi keşfetmezsen,yüzüne karşı söyleyemediğim ama için için bağırdığım gerçek düşüncelerimden habersiz olacaksın!

Arkandan konuşmuyorum,sadece içimi döküyorum(bunu niye yazdıysam)

İyisin hoşsun ama sürekli yazdığın şiir ve yazıları bana okutmandan nefret ediyorum.Elinde poşet dosyalarla evime her geldiğinde içimden seni boğmak geliyor...Konuşacak onca güzel şey varken elime tutuşturduğun o denemelerini sinirden okuyamıyorum...

Mail kutucuklarındaki mesajlar da hayatıma büyük renk katıyor.Her yeni gün büyük bir keyifle ve ısrarına hayran olarak okuyorum emin ol!

YA-ZA-MI-YOR-SUUUNNNN

Ya da ben sana ulaşamıyorum.

Sana kaç kez dedimse de vazgeçmedin bu inadından!Özgüvenine hayranım ama lütfen başka alanlarda başarı ara!

Her defasında :''Bak bunu beğeneceksin!'' demekten de vazgeç...

(çok mu acımasız oldum;ama ne yapayım anlamıyorsun halimden/halinden)

İnan dostluğumuz bundan vazgeçersen daha da pekişecek!

Her şeye rağmen seninle dedikodu yapmak en büyük keyif!!

YAZMA Kİ DOST KALALIM

CANIM BENİM
:)
Kyrie
30 Temmuz 2007 Pazartesi 19:48:15
Derya...

Var ya;

Koptummmm zira aynı dertten müzdaribim

Çok yaşa e mi:)))))))))))))
akdenizce
30 Temmuz 2007 Pazartesi 19:50:12
Öyle bir yazmışsınız ki,, inşallah okumaz diyesi geliyor insanın :)
MehmetFirat
3 Temmuz 2010 Cumartesi 11:51:56
Süper ya...
akdenizce
30 Temmuz 2007 Pazartesi 19:51:45
Bazen söyleyememek, söylememek iyidir merak etmeyin... Söyleyemediklerimiz de bizi biz yapar... Üstelik yüzüne söylemeyip te orda burda söylemek,, ı-ıh... Kalsın...
anasya
30 Temmuz 2007 Pazartesi 20:03:14

sevgili Asya;

şu" an " ısrarından bir türlü vazgeçemedin ya ...sebebini merak etmiyor değilim doğrusu, sana kattığı nedir, hani anı yaşayan ve kaçırmak istemeyen birisi olsan anlayacağım...bir takıldın ki sorma gitsin...

hı bu arada ...( senin deyiminle gül' üm gün' ün)...Gülgün' ün selamı var...

Allah müstahakını versin..kal sağlıcakla..

anasya tarafından 7/30/2007 8:09:29 PM zamanında düzenlenmiştir.
yasukukla
30 Temmuz 2007 Pazartesi 20:13:16
Sevgili Karya, sen yine sevgili Akdenizce'yi dinleme derimmm...
Sus sus sus... Nereye kadar??? Ve insan o moda girdi mi bir kere ıhh çıkamıyor... Ne hoşgörü yetiyor ne iyi niyet... Hem kendine kem de arkadaşına kötülük tme, bence...
Kırmak da istemiyorsun elbet, anlıyorum, bence önce de ki "güzelim/ yakışıklım senin tarzın düz yazıya daha yakışacak gibi...
O konuda da ben pek yeterli değilim... Eğer hala ısrar ederse düzyazılarını okutmakta, ben seni çok seviyorum ve de iyi tanıyorum ya, hep senden yana düşünürüm elimde olamadan, yanlı olurum yani, senin tarafını tutarım... Oysa, eğer yanlı olursam, korkarım istemeden sana kötülük yaparım... Canım benimm, kötülük yapmayı en son isteyeceğim insanlardan birisin sen... Eeee anlatsana bugün neler oldu, kim neyi demişti...:))

Hala da ısrar ederse sevgili karya, dedikodu yapmaktan hoşlanacağın başka dostlar bul derim sana! :)))))

Sevgilerimle...
karya
30 Temmuz 2007 Pazartesi 20:16:10
Canım yaa...Aslında ona da söylüyorum olmadığını,benim dışımda başkalarına da göstermesi gerektiğini;zira ben otorite değilim diye...Ama beni bunaltan beğenmediğimi bile bile ısrarı.

Canım o benim

Bak şimdi bir azap ki vicdanım da hay allah :))

Ama rahatladım ya şaka bir yana iyi geldi yazmak

yasukukla
30 Temmuz 2007 Pazartesi 20:25:06
Fazla da canını sıkma o zaman Karya'cığım, bir süre sonra vazgeçiyorlar... Benim de etrafımdaki çoğu kişi, aaa nolcak ki, bak bu da bir şiir mesela dedi:)))
Fazla alçakgönüllülük motive ediyor şekerim...
Az daha sabret, geçecektir, eminim...:)
akdenizce
30 Temmuz 2007 Pazartesi 20:25:38
Düşünsenize aklımıza gelen her şeyi söylediğimizi... Susmaların hakkı n'olacak :)
Yorum Yaz
/ 24 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.