Tanışma çayına davet

1.045 izlenme - 44 yorum -
/ » 5
Yorum Yaz
Çınar GÖLE
6 Mayıs 2007 Pazar 01:40:20

Sevgili Dostlar merhaba;

Sanaldan gerçeğe dostlukların taşınması amacıyla insanların gerçek yaşamda da bir araya gelmesi gerekliliğine inanan birisi olarak zaman ve mekan gözetmeksizin şair dostların bir araya gelip toplanması tartışmaları ve kaynaşmaları gerektiğini düşünmekteyim..
Ayrıca istanbul ve Ankara'da katıldığım şair dostlarla toplantılarda insanların birbirilerine çok daha samimi içten ve sonrasında sağlıklı dostlukların temelini bu toplantılarda sağladığına tanıklık ettiğim için..
İzmir'li şair dostlarla ( sitedeki ) biraraya gelmek ve tanışmak amacıyla 12 mayıs cumartesi günü bir toplantı düşünülmüş olup bu toplantının yanlış algılanmaması için özellikle vurgulayarak söylemek zorundayım alternatif toplantı gibi bir amaç taşımadığının bilinmesini ve bu toplantıda site yönetiminin sadece bu ilanımızın duyurulmasına izin vermek gibi bir sorumluluktan başka bir sorumluluğunun olmadığının bilinmesini istiyorum..
Katılmak isteyen dostlar biz İzmir 'li şairler olarak düşündük ancak egeli yakınlarda olup da katılabilecek arkadaşlar varsa ;
en geç Çarşamba günü akşamına kadar siteden allways you nickli sevgili sermin arkadaşımıza ya da benim aşağıda yazacağım mail adresime bildirirlerse memnun olacağız..
Ayrıca bu tanışma toplantısı 5 kişi de olsa 20 kişi de olsa mutlak surette yapılacaktır..
Sevgiyle ve sevdiklerinizle kalmanızı diliyorum sevgilerimle..

suddenly_45@hotmail.com

Çınar GÖLE

Çınar GÖLE tarafından 5/6/2007 2:12:56 AM zamanında düzenlenmiştir.
mami23
6 Mayıs 2007 Pazar 01:49:57
umarım güzel olur sevgili çınar bey
her ne kadar defterde toplantı kelimesine karşı bir antipatiklik varsa da
güzel vakitler geçirmeniz dileğimle

nede olsa istanbulda yaşıyorum gelmem mumkun değil
alwaysyou
6 Mayıs 2007 Pazar 01:52:42
sayın göle böyle bir davet merhaba'sına imza attığınız için öncelikle teşekkürederim şahsım adına...
tabi ki bir izmirli olarak onur duydum şiir dostları ile sanaldan sıyrılıp tanış olmak çok güzel olacak
umarım İZMİR'İN şiir dostları çağrıya kulak verirler
bekleniyorlar
saygıyla...

alwaysyou tarafından 5/6/2007 2:02:33 AM zamanında düzenlenmiştir.
direniş
6 Mayıs 2007 Pazar 02:13:18
sayin cinar hocam,

ne guzel bir birliktelik bu. umarim guzel ve siir tadinda gecer. biraz gec olsaydi ben katilabilirdim bu gununuze... Izmirli bir cok sair arkadasalrimiz var, insallah bu cagrinizi dikkate alirlar.

adiniza cok sevindim... umarim gelecek cay gununuze bizde istirak ederiz... keske birazcik gec olsaydi... (((

Allah kolaylik versin, birlik beraberlikte butunlestirsin sizleri, hepimizi...

saygilar hocam...
Kyrie
6 Mayıs 2007 Pazar 13:24:50
Ne güzel düşünmüşsünüz sevgili Göle...

Allah'tan bir mani çıkmazsa eğer; o gün sizlerleyim.
oktayzerrin
6 Mayıs 2007 Pazar 14:45:14

merhaba değerli dostum ben olmasam da yüreğim sizlerle bir çarpacaktır...hayırlı olsun...sevgi ve saygımla...selamlar...kutlarım bu güzel ve duyarlı tavrınızı...bir ilke imza atmış da olacaksınız böylece...
çakmaktaşı
6 Mayıs 2007 Pazar 23:22:39
böyle bir toplantıya ön ayak olduğunuz için çok teşekkür ederim cumartesi günü görüşmek umuduyla...
?STANBUL
7 Mayıs 2007 Pazartesi 02:04:11
Orada sizinle olmak istiyoruz. Aksilik olmazsa yanınızda olmaktan mutlu olacağız. Umuyorum kabul edersiniz.

Saygılar

Çınar GÖLE
7 Mayıs 2007 Pazartesi 02:22:14
Sevgili İstanbul ;
Öncelikle çok teşekkür ediyorum bu güzel dileğinize tabii ki kabul etmenin sözü bile olmaz dostum ben izmir 'li egeli diye bir sınırlama getirmiş gibi göründüm belki yazımda ancak bunun temelde iki nedeni vardı;
Birincisi yanlış algılanmak hani defalarca yazmama rağmen alternatif bir toplantı gibi algılanmasını istemediğimden
İkinci neden ise katılabilecek arkadaşların katılımda zorlanmalarını istemediğimden ve bu yöndeki bir katılımın site yönetimi tarafından çok daha sağlıklı çok daha güzel bir şekilde tertipleneceğine olan inancımdan..
Mesajınız vasıtasıyla bunları söyledikten sonra yine de katılmak isteyen tüm dostlara kapımız açıktır ve bunun amacı sanaldan gerçek hayata insanları ve dostlukları taşımaktır tanışma amaçlı bir toplantı olduğunu bir kez daha belirttikten sonra bir kez daha katılımınız için çok teşekkür ediyorum sevgiyle ve sevdiklerinizle kalın her zaman sevgilerimle..

Çınar GÖLE
milliyetcituran
7 Mayıs 2007 Pazartesi 04:35:25
Sevgili çınar umarım bu yapılacak toplantının tekrarı olur.
İstanbuldan İzmir mesfe uzak yakında ailemize bir melek katılacak yani torunum olacak o nedenle buradan uzklaşamıyorum. Tekrarı olursa ve allah bir mani vermesse aranızda olmak isterm. Güzel bir düşünce umarım güzel geçer.

Saygılar

ceynan

Yorum Yaz
/ 5 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.