İçinizde ki çocuk ile aranız nasıl?

2.554 izlenme - 165 yorum -
/ 17 »
Yorum Yaz
mami23
24 Nisan 2007 Salı 23:46:34
gerçekten de içimizde ki çocuk ile ne kadar barışığız

yaşadığımız evrenin o çocugu hiç çıkartamay niyeti yok sanırım

zoraki hareketler,zoraki alışkınlıklar

hadi hep beraber çıkartıyoruz içimizde ki çocuğu

papatya26
25 Ocak 2009 Pazar 14:49:12
şuandaki neşeli halimi ve ufak şeylerden mutlu olmayı içimdeki çocuğa borçlu olduğumu söyleyebilirim..yaşasın ben ve benim gibi düşünenler...
Sgünay
7 Eylül 2010 Salı 00:35:45
içimizdeki çocugu dışarı saldıkça hayat daha felaket oluyor ...
Mella
7 Eylül 2010 Salı 22:34:20
Yaşım ilerledikçe, genç kalmamı sağlayan biriciğim, çocuk ruhum :))
Akşamyıldızıx
7 Eylül 2010 Salı 23:16:43
Şu sıralar içimdeki çocuk parmaklıklar ardında.Yarın onu dışarı çıkaracağım.Veeeee özgür bırakacağım.
yabaninciri65
14 Ocak 2011 Cuma 13:20:21
içimdeki çocuk komada , hareketsiz yatıyor
k@biliyetdüşm@nı
28 Nisan 2007 Cumartesi 14:41:36
sürekli tartışsakta hep onun dediği olur:)......
susmaz hiç...
en kötü anlarımda bir şirinlik yapar ve bağlar beni hayata yeniden:)
akçaabatlı
28 Nisan 2007 Cumartesi 15:43:34
içimdeki çocuk hiçbirzaman büyümediki.hep aynı kaldı
çünkü büyümeye fırsat bulamadı
Böyle çok mutluyum.Büyümesini de hiç istemiyorum
necat
28 Nisan 2007 Cumartesi 18:57:02
içimdeki çocuk büyümedi bir türlü...
bu durumdan ben memnunum ama başkalarını bilemem...
Çakır Naz
29 Nisan 2007 Pazar 12:38:23
Çocuklarla beraberken gayet özgür.. Büyüklerle birlikte olmak ise onu çoğunlukla sıkıyor.
torun
30 Nisan 2007 Pazartesi 01:36:08
içimdeki çocuk ruhu bana cennetten kalmış bir hatıra gibi, her şey yalan ve kirli simsiyah...
ama o bembeyaz hiç bozulmamış...
torun
30 Nisan 2007 Pazartesi 01:37:29
bu arada ben smiley 20 yapmama rağmen smiley 10 çıktı yukarıda yetkililere sesleniyorum bu smileyler bozulmuş olabiler mi...
sessiz gece
30 Nisan 2007 Pazartesi 09:00:31
işte en büyük sorunum bu galiba 26 yaşındayım evliyiym bir çocuk annesisiyim ama ben hala çocuğum eşim ne zaman büyüyceksin diye soruyor artık ama ben hayatımdan memnunum yani mecburiyetten kendimi zora sokmanın alemi yok kişiler ne dermiş ayıpmış yakışırmıymış diye düşünemiycem ben böyle mutluyum ve o içimdeki çocukla yaşamak beni mutlu ediyor fazla sıkıntıya gelemiyorum..
GÜLEYCAN
30 Nisan 2007 Pazartesi 16:11:25
en umutsuz anlarımda kahkahalar atıp beni ayağa kaldırı,aram çok iyi kötülüklere gülücüklerle cevap vermemi sağlıyor daha ne olsun
selin yıldız
1 Mayıs 2007 Salı 19:22:17
İçimdeki çocuk,

hayatın ellerinde şekillenirken

biraz hırçın, öfkeli,

çokça kırgın, dargın yola devam ediyor sanki.
yeter karaer
15 Ocak 2011 Cumartesi 12:27:19
evet içimizdeki çocuğu büyütmek lazım o büyümedikçe biz hep mutsuz oluyoruz.
onu büyütmekten korkmayın,o hep orada olacak ama olgum ve başarılı bir çocuk olacak bana inanın.
(bu yorumla, diğer yorumlara da, seslendim,o çocuğu büyütün siz kazanacaksınız.)
yeter karaer
15 Ocak 2011 Cumartesi 12:29:53
evet içimizdeki çocuğu büyütmek lazım o büyümedikçe biz hep mutsuz oluyoruz.
onu büyütmekten korkmayın,o hep orada olacak ama olgum ve başarılı bir çocuk olacak bana inanın.
(bu yorumla, diğer yorumlara da, seslendim,o çocuğu büyütün siz kazanacaksınız.)
Yorum Yaz
/ 17 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.