Sevilmeden sevmekten daha feci bir şey yoktur. TURGENYEV [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Fadik Kitabı - Fadik Kitapları

Fadik konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Fadik kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Fadik Sevin Atasoy

Artemis Yayınları

Dünyadaki en kıymetli mücevher yüreğindir çünkü hikayen orda gizlidir Aşk, kendine giden yolda en tatlı bahanedir Kırmızı Bavul'um, bundan tam altı sene önce saklandığı dolaptan sinematografik bir biçimde fırlayarak konuşmaya başladı ve müthiş bir öneriyle beni yoldan çıkardı. Bavuluma göre, yaşamda kendime biçilen role isyan etmeli, hayatımın senaryosunu baştan yazmalıydım. Öyle ikna edic..»»
Fadik Sevin Atasoy

Artemis Yayınları

Dünyadaki En Kıymetli Mücevher Yüreğindir Çünkü Hikayen Orada Gizlidir Aşk, Kendine Giden Yolda En Tatlı Bahanedir Kırmızı Bavul’um, bundan tam altı sene önce saklandığı dolaptan sinematografik bir biçimde fırlayarak konuşmaya başladı ve müthiş bir öneriyle beni yoldan çıkardı. Bavuluma göre, yaşamda ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.