Kötü bir işin en gizli şahidi vicdanımızdır. HZ. ÖMER [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Enlem Kitabı - Enlem Kitapları

Enlem konu başlığında toplam 82 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Enlem kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Osman Yüksel

Gazi Kitabevi

1.2012-2013-2014 ve 2015’te İmar Kanunu ve İlgili Mevzuatta Yapılan Önemli Düzenlemeler 2. 2012-2013-2014 ve 2015’te İskan Kanunu’nda Yapılan Önemli Düzenlemeler 3. 2012-2013-2014 ve 2015’te Kat Mülkiyeti Kanunu’nda Yapılan Düzenleme 4. 2012-2013-2014 ve 20115’te Kamulaştırma Kanunu’nda Yapılan Önemli Düzenlemeler 5. 2012-2013-2014 ve 20151’te Tapu Kanunu ve İlgili Mevzuatta Yapılan Ön..»»
Atilla Sağlam

Alfa Aktüel Yayınları

Bach L Minör Keman Konçertosu Teması Üzerine Keman, Viyola ve Viyolonsel için FügÜç Gitar için FügYaşam Sevinci Yaylı sazlar için FügYaylı Sazlar Orkestrası için PiyesBaşımda Altın Tacım Yaylı Sazlar Orkestrası için Türkü Düzenlemesi»»
John Dos Passos

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

John Dos Passos

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

John Dos Passos (1896-1970) New York’lu ünlü ve varlıklı bir avukat olan babasıyla, Virginia’lı seçkin ve soylu bir kadın olan annesi, ancak John on altı yaşına geldiğinde evlenebilirler. Çocukluk yıllarını annesiyle Avrupa’yı dolaşırken arada babasıyla Avrupa otellerinde buluşarak geçirir. Kendi deyimiyle "otel çocuğu"dur. 18 yaşına geldiğinde babası ölür. 1916’da Harvard’ı bitirince okumak için ..»»
Mehmet Taştan

Adalet Yayınevi

Günümüzde devletler, güvenlik, adalet, sağlık, eğitim, savunma gibi temel görevlerine ek olarak, ekonomik ve sosyal görevler de üstlenmişlerdir. Bu görevlerin yerine getirilebilmesi için, çok fazla kaynağa ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kaynakların başında vergi gelirleri yer alır. Bilindiği üzere vergi, devletin kamu hizmetlerini karşılamak üzere, vatandaşların kazançlarından, mallarından ve işlemleri..»»
Günseli Öztekin Gelgel

Beta Basım Yayım

Akit Dışı Borç İlişkilerine Uygulanacak Hukuk Hakkındaki Avrupa Birliği Düzenlemesi »»
Hasan Cihat Örter

Pan Yayıncılık

Çoksesli müzik de her şeyde olduğu gibi önemli bir eğitim işidir. Onun için bu kitabı çok titiz bir çalışmayla genç kardeşlerim için hazırladım. Fakat çoksesli müziğe ilgi duyan müzisyenler de illa ki faydalanacaklardır. Öncelikle klasik gitar için çok bilinen ve çok sevilen Anadolu ezgilerini ele aldım, gitarın yanında piyano ile ilgilenenler de bu enstrümanla ilgili çalışmalarımı kitabın içinde ..»»
Suat Şimşek

Seçkin Yayıncılık

Bu çalışma, imar hukukuyla ilgilenen hukukçular ve akademisyenler için parselasyon işlemlerinin tüm yönleriyle incelenmesi açısından kaynak kitap niteliğindedir. Çalışmada parselasyon işlemleri ve bunlara karşı açılabilecek davalarla ilgili hususlar, konu bütünlüğü içerisinde değerlendirilmiştir. Çalışma bu işlemlere karşı açılacak davaları tüm yönleriyle incelemesi açıs..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.