Sevmek acı çekmektir, sevmemekse ölmek.. ARİSTOTELES [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Ener Kitabı - Ener Kitapları

Ener konu başlığında toplam 318 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Ener kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Defne Ongun Müminoğlu

Artemis Çocuk

Mira, Tan, Asu, Emma ve Tim… Bay Bilge ve Poyraz…  Sörf yarışları başlıyor ve bizim Çılgın Sörfçüler yarışmak için sabırsızlanıyor. Ama bu kez sörf yarışlarında ekip hiç beklenmedik tehlikelerle karşılaşıyor.  Acaba yaşanan tehlikelerin sırrını çözebilecekler mi? Peki ya eski deniz fenerindeki yaşlı adam gerçekten var mı? Yoksa sadece bir hayal ürünü mü? Poyraz neden b..»»
Nedret Ebcim

İleri Yayınları

Fenerbahçe'nin 100. Kuruluş yıldönümünde Fenerbahçe hakkında yazılmış en kapsamlı eserlerden biri olan "Fenerbahçe'nin 100 Yılı" isimli çalışmanın yazarı Nedret Ebcim, bu kitabında Fenerbahçe hakkındaki en çok merak edilenleri yanıtlıyor. Mustafa Kemal'in henüz 1918'de ziyaret ettiği Fenerbahçe Spor Kulübü, pek çok sporcu ve yöneticisini Kurtuluş Savaşı'nda şehit vermiş, İstanbul'dan Anadolu'ya ..»»
Lonely Planet

Lonely Planet

Want to know where to discover a spectacular tropical paradise? How about journeying to the world's greatest natural wonders, or taking the road trip of a lifetime? 1000 Ultimate Experiences brings together 1000 ideas, places and activities sure to inspire and entertain. Make your own list, hit the road, and start ticking off places you've always wanted to see and things you've always wanted to do..»»
Lonely Planet

Lonely Planet

Where do you start? Iconic buildings, awesome canyons, weird monuments, vast animal migrations, spooky dungeons and romantic vistas are just some of the man-made marvels and natural wonders in 1000 Ultimate Sights. Make your own list, hit the road, and start exploring the world's most breathtaking sights. Natural phenomena, including the bubbling Pitch Lake of Trinidad Architectural masterpiec..»»
Uzay Gökerman

Cinius Yayınları

Bazen içinde bir fırtına kopar; hayat sana acımasız davranmıştır. Canını yakmıştır. Bazen her şeyin bittiği bir yere geldiğini hissetmişsindir. Gözünden bir damla süzülür yanağından aşağı doğru, silemezsin; sonra bir damla daha gelir peşinden. Yalnızsındır! Bazen senin yalnızlığından çok daha güçlü yalnızlıklar yaşanıyordur ve ken..»»

Perajans

Çevireceğiniz her sayfada Fenerbahçe`nin şimdiye kadar hiç bir yerde görmediğiniz fotoğraflar ve bilgilerle karşılaşacaksınız.

2008 yılınızın başarılarla dolu olması dileğiyle…

Perajans takvim pazarında yeni bir konsept oluşturarak, Türkiye`de ilk kez yapılacak olan `365 Gün` adını verdiği bir tematik takvim hazırladı.

Yeni takvim konseptiyle ilgili bilgi veren Perajans kuruc..»»

Nedim Güzel

Bulut Yayınları

NLP, hipnoz, enerji, çakralar, reiki, kuantumenerji ve kuantum dokunuş... Son dönemde daha da popüler olan konulardan sadece bazıları. Bu kitapta; NLP ve Enerji uzmanı sosyolog Nedim Güzel sözü edilen konuları herkesin rahatlıkla anlayabileceği sade bir dille açıklıyor. Verdiği egzersizlerle sizlerin de okurken mucizevi deneyimler yaşamasını sağlıyor. Uygulamalı anlatım içeren bu kitap son..»»
Ahmed Yüksel Özemre

Kaknüs Yayınları

Elektrik üretiminde nükleer enerjiden yararlanılması konusu yaklaşık 40 yıldır Türkiye'nin ve 5 Yıllık Kalkınma Plânları'mızın gündemindedir. 1980'lerin ortasına kadar bu yönde yapılan üç girişim, çeşitli etkenler dolayısıyla, sonuçsuz kalmıştır. 1992 sonunda Türkiye Elektrik Kurumu'nun kapsamlı bir raporu ülkenin 2000'li yılların başında ciddî bir enerji darboğazına gireceğine işaret ettiğinden,..»»
Çiğdem Toker

Doğan Kitap

Latif`ten Abdüllatif`e küçük yaşta büyük dönüşüm...

Yedi yıl süren imam hatip döneminde en büyük hayali...

Kafası kanlar içindeyken, pavyondan çıkmış bir külhanbeyiyle karşılaşınca...

Hükümet konağındaki somyada 19 gün...

İlk seçim kampanyasında köylüler "Amma palavracı birine rastladık" dedi.

Çevik Bir "Maliye bize ödenek vermiyor" deyince ne yaptı?

Sivas ..»»

 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.