Ama şan ve şerefime tanık olanların önünde ondan daha fazla söz etmek bana yakışmaz.. XIV. Louis [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Delik Kitabı - Delik Kitapları

Delik konu başlığında toplam 133 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Delik kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Kalust Şalcıoğlu

Profil Yayıncılık

Buraya, kitabı satın almanıza sizi ikna edebilecek onlarca kişiden etkili cümleler yazabilirdik. Siyasetçi, sanatçı, gazeteci kardeşlerim, ağabeylerim seve seve beni ve bu kitabı övecek cümleler yazarlardı ama ***Önsöz***de de belirttiğim üzere bu kitabı ticari kaygılarla değil, milletçe daha bilgili ve başarılı olabilmemiz için yazdım ve bu kitaptan 1.-TL bile bir kazancım yok. Şimdi rastgele ..»»
Roger-Pol Droit

Say Yayınları

Her şey çok mu hızlı olup bitiyor? Bu baş döndüren hız içinde hep aynı şeyleri yapmaktan sıkıldınız mı? Yerinizden ayrılmadan, hayattan kopmadan, farklı deneyimler yaşamak için çılgınca ve tuhaf hareketler yapmadan, gündelik olayları alıştığınız rutinden kopararak farklı bir biçimde ele almaya ne dersiniz? Dünyanın ömrünü yirmi dakika olarak biçtiğinizi, yıldızları yere indirdiğinizi, rasgele ..»»
Roger-Pol Droit

Say Yayınları

Her şey çok mu hızlı olup bitiyor? Bu baş döndüren hız içinde hep aynı şeyleri yapmaktan sıkıldınız mı? Yerinizden ayrılmadan, hayattan kopmadan, farklı deneyimler yaşamak için çılgınca ve tuhaf hareketler yapmadan, gündelik olayları alıştığınız rutinden kopararak farklı bir biçimde ele almaya ne dersiniz? Dünyanın ömrünü yirmi dakika olarak biçtiğinizi, yıldızları yere indirdiğinizi, rasgele b..»»
Kolektif

Mustafa Kitabevi

140 Kategoride İngilizce Kelimeler Sözlüğü "Gündelik Konuşma Diline Ait 1000 Adet Sözlü İfade"»»
Mehmet Kabacık

Pegem A Yayınevi

Mehmet Kabacık

Pegem Akademi Yayınları

Dünyanın en eski yerleşim alanlarından olan Suriye geçmişte yaşamış olduğu acılardan, belki de en şiddetlilerinden birisi ile tekrar karşı karşıya gelmiş bulunmaktadır. Yaşanan iç savaşta, katledilen insanların yanında insanoğlunun binlerce yıllık birikimi olan tarihi eserleri ve vesikaları da harap olmaktadır. Suriye'deki iç savaşın hemen öncesinde Şam'daki ..»»
Babacan Pesenkurdu

Destek Yayınları

***Saçlarımı koklarken ne mırıldanıyorsun öyle?*** dedi kadın. ***Eskiler gülü koklarken, kelimeyi şahadet getirirlermiş*** dedi adam. Başrollerde... Bir kadın, iki erkek... Ve aşk. Siz kaderinizi yaşadığınızı zannederken, hayatınızın yarısının birinin kontrolü altında olduğunu düşünün. İpler başkasının elinde... Ve kukla da, sizsiniz! Ekmek aldığınız bakkalın, aslında bakkal olmadığın..»»
Hikmet Temel Akarsu

İnkılap Kitabevi

Çağdaş Türk Edebiyatı»»
İhsan Ünlü

Sistem Ofset Yayıncılık

Arka Kapak Yazısı     Alevilik, günümüzde üzerinde en çok konuşulan, fikir üretilen, mevcut problemleri için çözüm yolları üzerinde durulan konuların başında gelmektedir. Belki de yüzyıllar boyunca ihmal edilmiş ve üzeri kapatılarak görmezlikten gelinmiş bir muammanın bugün gün yüzüne çıkmasından dolayı hemen her kesimin ilgi odağı haline gelmiştir. Bu meyanda çok cidd..»»
Olgun Aydoğu

Hermes Yayınları

“Bizim âyetlerimizi yalanlayıp da onlara karşı kibirlenmek isteyenler var ya, işte onlara gök kapıları açılmayacak ve onlar, deve iğne deliğine girinceye kadar cennete giremiyeceklerdir! Suçluları işte böyle cezalandırırız!” (A’RAF suresi 40. ayet) »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.